Graviditet, spedbarn og babytiden
Er du gravid, har du spørsmål rundt graviditet eller har du en baby i hus? Søk råd og diskuter med andre!
Retningslinjer for ''Graviditet, spedbarn og babytiden''
Graviditetsforumet benyttes av mange til å dele erfaringer og be om råd rundt graviditet, spedbarn og andre ting som opptar nybakte foreldre.
Vi har satt opp noen retningslinjer som et tillegg til forumreglene, ettersom enkelte av temaene som diskuteres her dreier seg om veldig vanskelige valg og noen av rådene kan ha innvirkning på liv og helse.
* Prinsipielle diskusjoner om abort er tillatt i egne tråder, men innlegg med krenkende eller støtende innhold omkring trådstarters personlige valg om å beholde eller ta abort vil bli slettet. Vi ber dere vise hensyn når det gjelder det å fremme egne, mer prinsipielle meninger og holdninger til abort i tråder hvor trådstarter ikke har bedt om hjelp til avgjørelsen om å fullføre eller avbryte et svangerskap. Vi ber dere også om å vise hensyn og å være skånsomme i deres ordbruk når trådstarter vurderer alternativene. Få valg er så endelige som det å måtte velge mellom å ta abort eller å føde et barn, og mange av de som ønsker å dele sine tanker og følelser, befinner seg i en sårbar situasjon.
Dersom dere ønsker å diskutere abort på et generelt og mer prinsipielt grunnlag, er dere velkomne til å opprette egne tråder for dette.
113 121 emner i kategorien
-
- 161 svar
- 21,1k visninger
-
- hank_rr
-
- 478 svar
- 58,6k visninger
-
- AnonymBruker
-
- 14 svar
- 269 visninger
-
- AnonymBruker
-
- 11 svar
- 272 visninger
-
- Yoshi
-
- 5 svar
- 200 visninger
-
- AnonymBruker
-
- 56 svar
- 3k visninger
-
- AnonymBruker
-
- 24 svar
- 1k visninger
-
- AnonymBruker
-
- 63 svar
- 2,7k visninger
-
- AnonymBruker
-
- 12 svar
- 362 visninger
-
- AnonymBruker
-
- 33 svar
- 763 visninger
-
- AnonymBruker
-
- 55 svar
- 4,1k visninger
-
- AnonymBruker
-
- 2 svar
- 101 visninger
-
- AnonymBruker
-
- 3 svar
- 265 visninger
-
- AnonymBruker
-
- 3 svar
- 201 visninger
-
- AnonymBruker
-
- 7 svar
- 517 visninger
-
- AnonymBruker
-
- 5 svar
- 231 visninger
-
- AnonymBruker
-
- 10 svar
- 391 visninger
-
- AnonymBruker
-
- 4 svar
- 311 visninger
-
- AnonymBruker
-
- 3 svar
- 214 visninger
-
- AnonymBruker
-
- 11 svar
- 441 visninger
-
- boblevann
-
- 24 svar
- 735 visninger
-
- AnonymBruker
-
- 13 svar
- 488 visninger
-
- AnonymBruker
-
- 9 svar
- 408 visninger
-
- AnonymBruker
-
- 70 svar
- 7,9k visninger
-
- SabrinaB
-
- 17 svar
- 881 visninger
-
- Jajakvinne12