Skyblue Skrevet 7. november 2014 Forfatter #101 Skrevet 7. november 2014 Skyblue eeer; Vill, vakker og våååt Haha hvor kommer det fra a 1
Lilleninja Skrevet 7. november 2014 #102 Skrevet 7. november 2014 Du sa jo du var våt hele tiden siden EL er rett rundt hjørnet, sannsynligvis
Skyblue Skrevet 7. november 2014 Forfatter #103 Skrevet 7. november 2014 Du sa jo du var våt hele tiden siden EL er rett rundt hjørnet, sannsynligvis Hehe, ser ut som jeg har rett å! Streken kom opp MED EN GANG og ble nesten positiv!! Åå så glad jeg ble! haha.. håper den viser enda sterkere i kveld eller i morra. Kanskje appen min hadde rett likevel? ifølge den skal jeg ha el i morra. Det forklarer jo hodepinen, at jeg er så våt hele tida og irritasjonen som har hengt over meg de siste dagene. Må ta en test i kveld å for å være sikker på at den ikke blir negativ igjen i morra allerede! Passer perfekt at det er helg nå også. 1 dpo mandag hvis eltesten er positiv i morra! (noe den må være!)
Skyblue Skrevet 7. november 2014 Forfatter #104 Skrevet 7. november 2014 (endret) Bildet vil ikke vise riktig vei! Endret 7. november 2014 av Skyblue
lillemeg90 Skrevet 7. november 2014 #105 Skrevet 7. november 2014 Hurra for sterkere el test! Den MÅ være positiv i morgen ja!
Skyblue Skrevet 7. november 2014 Forfatter #106 Skrevet 7. november 2014 Hurra for sterkere el test! Den MÅ være positiv i morgen ja! Litt innafor også. cd15 i dag. Så glad for det og ikke minst kan jeg bruke wild yam likevel!
Skyblue Skrevet 7. november 2014 Forfatter #108 Skrevet 7. november 2014 Tok en ny el test nå. Enda sterkere, syns den ser positiv ut. Har fått sterkere eltest før men så lenge strekene er like sterke er den vel positiv? Skriver pp mobilen så ikke sikker på om jeg får til å legge ut bilde..
Skyblue Skrevet 7. november 2014 Forfatter #109 Skrevet 7. november 2014 Fikk til! Så hva syns dere? Positiv?
Teriyaki Skrevet 7. november 2014 #111 Skrevet 7. november 2014 Den så jo positiv ut ja. Da blir vel El i morgen eller søndag i alle fall.
Skyblue Skrevet 7. november 2014 Forfatter #112 Skrevet 7. november 2014 (endret) Sier at jeg er 1 dpo på mandag da, så er jeg sikker på at jeg ikke teller for tidlig Så lurer jeg jo litt på når jeg bør begynne å ta wild yam da... kanskje tirsdag? 2 dpo. Da er jeg ihvertfall sikker på at el har vært liksom. Endret 7. november 2014 av Skyblue
Teriyaki Skrevet 7. november 2014 #113 Skrevet 7. november 2014 Vet ikke hva wild Yam er en gang eller hva det er godt for. Ser for meg et slags syltetøy med masse urter i som er bra for graviditet Eller ville søtpoteter
Skyblue Skrevet 7. november 2014 Forfatter #114 Skrevet 7. november 2014 Vet ikke hva wild Yam er en gang eller hva det er godt for. Ser for meg et slags syltetøy med masse urter i som er bra for graviditet Eller ville søtpoteter Haha! Hørtes litt sånn ut ja Wild yam er en slags søtpotet ja... det skal hjelpe egget å feste seg. Man skal ta det etter el og fram til ikm.
Skyblue Skrevet 7. november 2014 Forfatter #115 Skrevet 7. november 2014 Tenker jeg riktig nå? (til alle som har erfaring m wild yam!) 2 kapsler på morgenen og 2 på kvelden i 7 dager (fra 2 dpo-8 dpo) og så trappe ned med 1 kapsel på morgen og 1 på kveld fram til 12 dpo så stopp. sounds good?
Saraby Skrevet 7. november 2014 #116 Skrevet 7. november 2014 jeg begynte å smøre meg med wild yam en dag etter at el-testen ble negativ Ang. dosering kan jeg ikke svare siden jeg bare brukte kremen! (som forøvrig var myye enklere i bruk )
Skyblue Skrevet 7. november 2014 Forfatter #117 Skrevet 7. november 2014 jeg begynte å smøre meg med wild yam en dag etter at el-testen ble negativ Ang. dosering kan jeg ikke svare siden jeg bare brukte kremen! (som forøvrig var myye enklere i bruk ) Visste ikke at det fantes no krem jeg Så her blirre tabletter! Men ække no stress for meg da. Jeg er ganske sikker på at jeg tar fra og med 2 dpo, føltes safe! Googler meg ihjel, men ja.. på de fleste steder ser det ut som det blir 2x2 i en uke og så trappe ned fram til 12 dpo. Merker godt at kroppen jobber nå. Vondt i hoftene og ryggen og..ja. Stikker og murrer i eggstokkene! Litt hodepine også.
lillemeg90 Skrevet 7. november 2014 #118 Skrevet 7. november 2014 Har ikke så mye peilig på el testing, men den såg jo veldig positiv ut da
Skyblue Skrevet 8. november 2014 Forfatter #119 Skrevet 8. november 2014 Jeg var ganske sikker på å få negativ eltest i dag, men visst er den enda litt sterkere. Er vant til ganske sterke eltester da, så er ikke så overrasket over at den heller ble litt sterkere egentlig... håper den er negativ i morra da, for jeg har bare en test igjen liggende! Dagens eltest
Skyblue Skrevet 9. november 2014 Forfatter #120 Skrevet 9. november 2014 Glemte meg helt bort i dag og var på do mange ganger i løpet av dagen. Veldig tissatrengt i dag selv om jeg nesten ikke har drukket noe i hele dag. Så klarte bare å vente i to timer ca før jeg absolutt måtte på do igjen... er det dumt? Eltesten ble jo negativ, noe som er bra, men hva om jeg hadde ventet i to timer til... irriterende at jeg ikke har flere igjen heller! Lurer på om jeg skal bestille flere eltester nå eller bare vente til jeg ser om jeg trenger de igjen? Skal jeg stole på at jeg har el i løpet av helgen/mandag? Det stikker i eggstokkene i dag også, ikke no særlig elslim.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå