Frøkenanonym Skrevet 8. oktober 2015 #2061 Skrevet 8. oktober 2015 Oioi! Jeg er ganske sikker på at du slipper å vente til 20 okt som jeg har gjetta^^ høres virkelig ut som starten på fødsel. Masse lykke til
Beccy87 Skrevet 8. oktober 2015 #2062 Skrevet 8. oktober 2015 Så spennende!! Tenk nå blir det kanskje baby allerede før helgen!
Teriyaki Skrevet 8. oktober 2015 #2065 Skrevet 8. oktober 2015 Høres ut som det blir fødsel snart ja! Ååh, så heldig du er. Fødsel er jo veldig vondt, men en utrolig kul opplevelse! Hvis baby kommer i morgen så blir hun akkurat 7 mnd yngre enn J.
Skyblue Skrevet 8. oktober 2015 Forfatter #2066 Skrevet 8. oktober 2015 Sammentrekningene er vondere nå, sitter mest under magen. Men de blir ikke tettere, så tar litt tid tror jeg. Men kanskje vi er foreldre innen helga er over! Jeg sa det til mannen og vi begge ble sittende og stirre litt på hverandre haha. Blør litt fortsatt, men er mer brunt nå egentlig.. Aldri likt blod, så burde det være friskt blod hele tida eller kan det være litt brunt å? Bør jeg ringe føden igjen i kveld feks hvis jeg fortsetter å blø men sammentrekningene ikke blir tettere eller sterkere? Renner ikke mer vann da, har på bind og den er ikke våt eller no.
malicious Skrevet 8. oktober 2015 #2067 Skrevet 8. oktober 2015 Hvis vannet har gått bør du hvertfall inn for en sjekk
Saraby Skrevet 8. oktober 2015 #2068 Skrevet 8. oktober 2015 Hvis vannet har gått bør du hvertfall inn for en sjekk Fødselen min startet med at vannet gikk og jeg måtte ikke på sjekk å fikk bare beskjed om å prøve og sove å vente på at ting tok seg opp. Men greit å uansett!jeg er så misunnelig skyblue. Vil føde jeg også!!
Skyblue Skrevet 8. oktober 2015 Forfatter #2069 Skrevet 8. oktober 2015 Er faktisk ikke helt sikker på om vannet har gått heller jeg, det rant en god del når jeg våkna. Men ikke så mye at jeg er 100% sikker på at det var vannet.. Men noe var det jo. Jeg tenker jeg ser an til i kveld, hvis ikke takene har blitt tettere og verre, så ringer jeg og ber om å få komme inn for sjekk.
Saraby Skrevet 8. oktober 2015 #2070 Skrevet 8. oktober 2015 Er faktisk ikke helt sikker på om vannet har gått heller jeg, det rant en god del når jeg våkna. Men ikke så mye at jeg er 100% sikker på at det var vannet.. Men noe var det jo. Jeg tenker jeg ser an til i kveld, hvis ikke takene har blitt tettere og verre, så ringer jeg og ber om å få komme inn for sjekk. Det kan være tynn tynn utflod eller den ytterste hinna som har gått også. Det er sikkert forskjellig fra alle men selvom vannet mitt gikk med et splæsj og det kom mye så fortsatte det å gå i puljer hver gang jeg bevegde meg eller fikk en sammentrekning
Trampe Skrevet 8. oktober 2015 #2071 Skrevet 8. oktober 2015 Mitt gikk under fødselen, og det gikk fire ganger tror jeg. Like mye splæsj hver gang. Jordmor vasket og vasket på gulvet Høres veldig lovende ut for fødsel snart! Tror du er i gang nå jeg
Teriyaki Skrevet 8. oktober 2015 #2072 Skrevet 8. oktober 2015 Det kan være tynn tynn utflod eller den ytterste hinna som har gått også. Det er sikkert forskjellig fra alle men selvom vannet mitt gikk med et splæsj og det kom mye så fortsatte det å gå i puljer hver gang jeg bevegde meg eller fikk en sammentrekning Sånn har det vært for meg også. Både den som startet med vannavgang og den hvor vannet gikk ved fire cm.
Skyblue Skrevet 8. oktober 2015 Forfatter #2073 Skrevet 8. oktober 2015 De blir vondere, men ikke tettere. Og kom enda mer blodtilblandet slim i stad, stadig brunlig blod på bindet. Jeg blir ikke klok på dette jeg tror dere føden vil ha meg inn for sjekk hvis jeg ringer igjen? Føler jeg ikke bør ringe mer i dag fordi jeg allerede har gjort det en gang
shoppedilla Skrevet 8. oktober 2015 #2074 Skrevet 8. oktober 2015 Jeg syntes du kan ringe og høre tenk om du snart får møte babyen din :D
Saltsild Skrevet 8. oktober 2015 #2076 Skrevet 8. oktober 2015 Jeg hadde ringt hvis jeg hadde vært usikker. Lykke til!
Teriyaki Skrevet 9. oktober 2015 #2077 Skrevet 9. oktober 2015 Ingen oppdatering på 14 timer! Håper det betyr at du er godt i gang eller allerede ferdig. 1
blomst12 Skrevet 9. oktober 2015 #2079 Skrevet 9. oktober 2015 Håper du er igang eller i beste fall ferdig!
Teriyaki Skrevet 9. oktober 2015 #2080 Skrevet 9. oktober 2015 Nå er jeg rimelig sikker på at hun er ute altså!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå