Antlers Skrevet 4. desember 2011 #261 Skrevet 4. desember 2011 Takk for støtten, jenter, men det er nok dessverre ingen misforståelse. Han viste meg nøyaktig hva slags kopp han mente jeg skulle ha. Høy, slank og med ganske spesielle attributter Slik skal altså koppen min se ut om han får bestemme....
Raven Emerald Skrevet 4. desember 2011 #262 Skrevet 4. desember 2011 Han vil gjøre koppen din om til en stripper-kopp?? Jeg hadde klikket i vinkel. Synes du bør gi ham beskjed om at du fortjener å bli elsket med den koppen du har, og om han ikke er i stand til det, så får han se seg om etter ei som har den koppen han søker, slik at du kan finne en som er mann nok til å sette pris på din kopp.
Lutetium 71 Skrevet 4. desember 2011 #263 Skrevet 4. desember 2011 Slapp av Ravis, det er bare koppsmaling! 1
Raven Emerald Skrevet 4. desember 2011 #265 Skrevet 4. desember 2011 Slapp av Ravis, det er bare koppsmaling! Mulig, men han vil jo forandre kopps-fasongen hennes, også... Kan bare forestille meg hvor trist det må være for henne å kjenne på følelsen av ikke å være god nok... =(
Gjest MorAase Skrevet 4. desember 2011 #266 Skrevet 4. desember 2011 På meg virker det som om han forventer å kunne fylle opp koppen hennes når han selv føler for det! Og da skal koppen hennes bare tilpasse seg ham med én gang!
nouveau Skrevet 27. januar 2012 #267 Skrevet 27. januar 2012 Skulle gjerne lagt ut bilde av min kopp for å se om den kunne høstet noen lovord fra dere koppsfikserte, men jeg sliter med et noe forvrengt koppsbilde for tiden. Ble mye usunne greier i koppen i jula... Kanskje en annen dag!
Gjest MorAase Skrevet 27. januar 2012 #268 Skrevet 27. januar 2012 Jeg tror du undervurderer din egen kopp! Vi som er koppfikserte er koppfikserte på riktig vis! Vi mener at alle kopper er vakre Alle kopper har sin funksjon og gjør livet lysere på hvert sitt vis. Ingen kopp for ung, ingen kopp for gammel, ingen kopp for smal og ingen kopp for bred! Men det er fint om du vasker koppen din nå og da og gjør det du kan for at den skal vare lengst mulig Så hva venter du på nouveau? Få se koppen din!
Lutetium 71 Skrevet 27. januar 2012 #269 Skrevet 27. januar 2012 Jeg tror du undervurderer din egen kopp! Vi som er koppfikserte er koppfikserte på riktig vis! Vi mener at alle kopper er vakre Alle kopper har sin funksjon og gjør livet lysere på hvert sitt vis. Ingen kopp for ung, ingen kopp for gammel, ingen kopp for smal og ingen kopp for bred! Men det er fint om du vasker koppen din nå og da og gjør det du kan for at den skal vare lengst mulig Så hva venter du på nouveau? Få se koppen din! Yes, YES! Pic or it didn't happen! We know you want to, nouveau.
Vulpes Skrevet 27. januar 2012 #270 Skrevet 27. januar 2012 Føler at koppen min er skikkelig stor når jeg ser alle de små og nette koppene deres... 2
Lutetium 71 Skrevet 27. januar 2012 #271 Skrevet 27. januar 2012 (endret) Føler at koppen min er skikkelig stor når jeg ser alle de små og nette koppene deres... Det er bare "tatoveringene" på koppen som gjør at man får inntrykket av en stor kopp. Syns den var fin jeg! For å omskrive en kjent frase: "Beauty is in the pynt på the beholder" Endret 27. januar 2012 av Lutetium 71 5
Gjest MorAase Skrevet 27. januar 2012 #272 Skrevet 27. januar 2012 Eksotiske kopper er fine kopper! Ja til mangfold av kopper!
Vulpes Skrevet 27. januar 2012 #273 Skrevet 27. januar 2012 Takk, nå fikk jeg med en gang mye bedre selvtillit når det gjelder koppen min. Så gode dere er!
appelsinjuice Skrevet 27. januar 2012 #274 Skrevet 27. januar 2012 Vet ikke hvor lenge jeg tør å la bildet ligge, men her er i alle fall koppen min. Den begynner å bli litt gammel, men synes den holder seg godt tross alt. Jeg får stadig høre at koppen min er kjempesøt, men det er litt ekkelt når folk helt umotivert tar tak i den for å studere den mer inngående. PS: Er det en egen tråd for mannekopper, eller? Slik kopp hadde jeg også når jeg var ung! Koppen min er nok ikke fullt så nett og feminin lenger...
Lutetium 71 Skrevet 8. mars 2012 #275 Skrevet 8. mars 2012 Ingen nye kopper siden januar?? Det er vår, folkens. Frem med den!
Gjest MorAase Skrevet 8. mars 2012 #276 Skrevet 8. mars 2012 Denne tråden lider under brukere som sletter bilder av koppene sine etter kort tid Koppen til Tonje for eksempel, som virkelig var et skue for øyet, den er nå borte
Vulpes Skrevet 8. mars 2012 #277 Skrevet 8. mars 2012 Denne tråden lider under brukere som sletter bilder av koppene sine etter kort tid Koppen til Tonje for eksempel, som virkelig var et skue for øyet, den er nå borte Hva? Jeg ser fortsatt det deilige bildet av koppen min! Jeg har da ikke slettet noe som helst, sletting er for pingler med stygge kopper.
Lutetium 71 Skrevet 8. mars 2012 #278 Skrevet 8. mars 2012 Hva? Jeg ser fortsatt det deilige bildet av koppen min! Jeg har da ikke slettet noe som helst, sletting er for pingler med stygge kopper.
Vulpes Skrevet 8. mars 2012 #279 Skrevet 8. mars 2012 Ikke noe å sutre for. Hallo, vi lever i 2012 - har du stygg kopp kan du da bare kjøpe deg en finere en! 1
Lutetium 71 Skrevet 8. mars 2012 #280 Skrevet 8. mars 2012 Ikke noe å sutre for. Hallo, vi lever i 2012 - har du stygg kopp kan du da bare kjøpe deg en finere en! Kjøpekopp?? En som er fikset på?
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå