kitekatt Skrevet 9. mai 2006 Forfatter #262 Skrevet 9. mai 2006 (endret) Floja: hehe. Igår sa jeg faktisk til resepsjonisten på jobb når hun spurte meg om jeg hadde alt under kontroll, at joda. Nå er jeg overhodet ikke stresa lengre, for nå er det ikke så mye mer jeg får gjort før dagen før (bake kake, printe menyer, osv). I neste åndedrag kommer jeg på at vi ikke har vært og tilpasset sjaketten til sønnen min og forloveden. Hun fikk se meg hive meg på telefonen i full panikk og spørre om det var for sent. Det er kun en dag denne uken vi får dratt dit, for vi har samtale med prest, dugnad i barnehage, ut med jobben fredag og samboers utdrikningslag lørdag. Neste uke er jo 17 mai og mine besteforeldre fra portugal kommer. Men jeg får ordnet dette imorgen, det gikk bra sa de. MAKAN!!! Det var jo faktisk noe VIKTIG også jeg holdt på å glemme...ikek sånt tøys som gjestebok eller noeliksom. Resepsjonisten flira godt Idag har jeg avbestilt den opprinnelige hårtimen min på dagen, og heller bestilt både makeup og hår der jeg var på utdrikningslageet. De hadde heldigvis ledig til meg og mine forlovere som også ville sette opp håret sitt. Flaks Jettes: Blir litt endringer i siste liten, men sånn er det jo bare Men nå er jeg nervøs for at det er noe annet viktig jeg har glemt og som ikke står på lista mi heller..hehe. Det med klærne stod jo ikke på "to do" lista mi. Og sol vet jeg ikke når jeg skal rekke å ta....får prøve meg i lunchen på jobb, kan rusle bort på sats i vika kanskje...' Huff, nå gleder jeg meg til dette er vel overstått Lurer på åssen Epica har det jeg Endret 9. mai 2006 av kitekatt
Gjest nevèsta Skrevet 12. mai 2006 #263 Skrevet 12. mai 2006 Floja: hehe. Igår sa jeg faktisk til resepsjonisten på jobb når hun spurte meg om jeg hadde alt under kontroll, at joda. Nå er jeg overhodet ikke stresa lengre, for nå er det ikke så mye mer jeg får gjort før dagen før (bake kake, printe menyer, osv). I neste åndedrag kommer jeg på at vi ikke har vært og tilpasset sjaketten til sønnen min og forloveden. Hun fikk se meg hive meg på telefonen i full panikk og spørre om det var for sent. Det er kun en dag denne uken vi får dratt dit, for vi har samtale med prest, dugnad i barnehage, ut med jobben fredag og samboers utdrikningslag lørdag. Neste uke er jo 17 mai og mine besteforeldre fra portugal kommer. Men jeg får ordnet dette imorgen, det gikk bra sa de. MAKAN!!! Det var jo faktisk noe VIKTIG også jeg holdt på å glemme...ikek sånt tøys som gjestebok eller noeliksom. Resepsjonisten flira godt ← Det var jo godt du kom på det nå, da. Da er det fortsatt litt tid, om ikke så mye. 17. mai til uka? Det betyr jo at om en uke og en dag så er du frue. Spennende. Får sommerfugler i magen på dine vegne.
kitekatt Skrevet 13. mai 2006 Forfatter #264 Skrevet 13. mai 2006 Om en uke er jeg gift ...og på dette tidspunktet er vi nok i ferd med å starte dansen Rart......
Jettes Skrevet 13. mai 2006 #265 Skrevet 13. mai 2006 Ja,synest også det er kjempe merkeligt at neste lørdag på denne tiden er vi godt i gang med festen Uff,ja jeg og er redd jeg har glemt noe.....
kitekatt Skrevet 17. mai 2006 Forfatter #267 Skrevet 17. mai 2006 Hvordan er det med nervene? ← Joda...de er der de Men jeg begynner å få kontroll nå. Har vært mest fokus på logistikken, så jeg har egentlig ikke fått tenkt så mye på det som skal skje Likegreit egentlig, det kommer nok tidsnok
Boogie Skrevet 17. mai 2006 #268 Skrevet 17. mai 2006 Å tenk, bare 3 netter og 2 dager igjen kitekatt så er dagen der
Gika Skrevet 18. mai 2006 #269 Skrevet 18. mai 2006 Ikke lenge igjen nå! Kos deg i innspurten, og husk at hvis noen detaljer blir litt feil så betyr det faktisk veldig lite! Lykke til!
Gjest Markblomsten Skrevet 18. mai 2006 #270 Skrevet 18. mai 2006 Nå går det fort fremover her altså! Håper du nyter den siste tiden før bryllupet og ikke sliter deg helt ut
Huldra:) Skrevet 18. mai 2006 #271 Skrevet 18. mai 2006 Hva er planene dine disse to siste dagene da? Sitte på KG og påådatere oss??
kitekatt Skrevet 18. mai 2006 Forfatter #272 Skrevet 18. mai 2006 De siste forberedelsene skjer idag. Print av bordkort, bordoversikt o.l, pakke ned sakene som skal med etc. Imorgen blir jeg hentet av forlover i elleve tiden og vi skal til manicure, ogs dra til lokalet på ettermiddagen og pynte osv Er i rute nå. Eneste jeg er sur for, er at jeg klarte å knote til utskriftene på det pene papiret, så alt ble feil (jeg fulgte dårlig med) så nå må jeg til byen på Norway Design og kjøpe nye. Ikke helt i planen, men det går
Floja Felíz Skrevet 18. mai 2006 #273 Skrevet 18. mai 2006 Så bra at du brukte tabbekvoten på noe som er så lett å ordne da! Nå går sikkert alt det andre heeeelt glatt hele veien. Hurra for to dager!!!
Litjtuppa Skrevet 18. mai 2006 #274 Skrevet 18. mai 2006 Lykke til med de siste forberedelsene og ikke minst på den store dagen! Håper det blir akkurat slik du har drømt om! Hipp hurra for Kitekatt som blir fru!
Gjest nevèsta Skrevet 18. mai 2006 #275 Skrevet 18. mai 2006 I overimorgen er det fest for dere to! Nyt den dagen, og morgendagen. Siste dag som ugift frøken, tenk på det, du
kitekatt Skrevet 18. mai 2006 Forfatter #276 Skrevet 18. mai 2006 Så bra at du brukte tabbekvoten på noe som er så lett å ordne da! Nå går sikkert alt det andre heeeelt glatt hele veien. Hurra for to dager!!! ← Hehe, ja ikke sant?
Gjest gjesta Skrevet 19. mai 2006 #277 Skrevet 19. mai 2006 Lykke lykke til! Dagen blir helt sikkert FANTASTISK!! Dumt det ble knoting med skriften, men det er typisk det, alltid noe som må gjøres i siste liten, bare sånn at vi garantert får litt nerver!
Gjest Markblomsten Skrevet 19. mai 2006 #278 Skrevet 19. mai 2006 Lykke lykke til i morgen! Håper dagen blir like fantastisk som dere drømmer om og at dere får med dere mange minner dere kan leve på resten av livet. Kommer nok til å tenke på dere i morgen ja
Floja Felíz Skrevet 19. mai 2006 #279 Skrevet 19. mai 2006 Bare innom med en og STOOOORE lykkeønskninger for morgendagen!!
Susan Sto Helit Skrevet 19. mai 2006 #280 Skrevet 19. mai 2006 Lykke til i morgen! Håper det blir like perfekt som dere har drømt om!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå