Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Kunne ikke være noe verre jeg! Endelig min tur til å gifte meg!!! Riktig noe godt over ett år til, nærmere bestemt august 2006.

Er godt i gang med planene. Kirke, lokale og frisør er allerede bestilt :) Tidlig ute trodde jeg, men var visst allikevel i siste liten for å få booka der vi ville. Ikke så greit når man skal ut av storbyen og det ikke er så mye å velge mellom.

Sitter nå å funderer på alle småting som må kjøpes inn, slik som sugerør, rørepinner etc. Greit å få ting ned på papiret når man husker det, for jeg regner med at det blir nok å tenke på når den store dagen nærmer seg. Har bestilt "Bryllupsboka" i dag også, og håper at den kan hjelpe meg på vei.

Gleder meg masse til å gifte meg med verdens herligste mann :hjerte:

Må legge inn litt linker på første sida for å finne frem her ser jeg :) :

Playlist kaffe/mingling

Playlist "klinelåter"

"To do"-liste

Program

Meny/vin

Endret av miss77
Skrevet

Gratulerer!! Og masse lykke til med planleggingen!

Skrevet

Gratulerer så masse!!! Blir jo spennende å følge med på planleggingen....

Lykke til så lenge!!

Skrevet

Gratulerer masse med dagbok :P

Og velkommen i gjengen som 2006 brud :P

Skal bli spennende å følge planlegginga di.

Skrevet

:velkommen:

Gratulerer med dagbok og forestående bryllup!

:vinke:

Gjest gjest1
Skrevet

Gratulerer som gifteklar, og velkommen i gjengen!!!! :) Har de bestemt dato enno? Fører deg opp på lista vår eg, vi er ein fin 06-gjeng allereie, skjønner du!!! ;) Du finn oss her! :) Her inne finn du link til alle dagbøkene til 06-brurene også! Det er nokon som har planlagt mykje, andre mindre - gledar meg til du blir ein av gjengen!!! Lykke til!! :)

Skrevet

Velkommen som dagbokskriver :vinke:

Og gratulerer med bryllup. Det er bare å suge til seg tips og råd herfra :) .

Skrevet

Gratulerer og velkommen!

Gleder meg til å høre mer! :)

Gjest Principessa
Skrevet

Hei, og velkommen hit miss77!

Gleder meg til å bli bedre kjent med deg! :)

Skrevet

Gratulerer med dagbok, og velkommen hit!!!

Kos deg med planleggingen:=)

Skrevet

gratulera m dagbok og velkommen t oss :P

gler meg t å følge planlegginga di :hoppe:

Skrevet

:vinke:

Gratulerer med ny dagbok, og ikke minst:

:velkommen:

Jeg gifter meg 2 september i år, så da kan du lære av mine feil... :ler:

Ha en fin dag!

:rosasmil:

Skrevet

Takk for alle hilsener :) Datoen er satt, og skal gifte meg den 26.08.2006.

Kommer snart tilbake med mere. Skal til København på lørdag, og tenkte å smugtitte på brudekjoler.

Skrevet
Takk for alle hilsener :) Datoen er satt, og skal gifte meg den 26.08.2006.

Kommer snart tilbake med mere. Skal til København på lørdag, og tenkte å smugtitte på brudekjoler.

åååå,so kjekt!!! :hoppe: me vil sjå bilder viss du finne nåke :ler:

Annonse
Gjest gjest1
Skrevet

Gledar meg til å få referat frå tur! ;)

Skrevet
Gledar meg til å få referat frå tur! ;)

Turen ble bra den, men ble lite kikking på brudekjoler. Har jo god tid ennå da. Vurderer å være litt "sleip", dvs prøve brudekjoler her i Norge og undersøke prisene i Danmark på de kjolene jeg liker. Er liksom litt enklere å prøve i nærheten av der man bor. Sambo er ofte i Køben ifbm jobb, og det hender stadig vekk at jeg er med. Er derfor ikke noe problem å hente en bestilt kjole slik at jeg slipper toll.

Fikk forøvrig mail fra de vi skal leie lokale av. Var ikke så positivt. Mulig jeg var døv for alle potensielle problemer når jeg var på omvisning, men de sa vitterligen ikke noe om at de skulle begynne å selge drikke fra januar 2006!!! Dette vil i såfall medføre at budsjettet vårt sprekker med flere tusen.... Alternativet er å kutte ned på gjestelisten, og det har jeg ikke lyst til. :-(

Gjest Svimle
Skrevet

Heisann!

Vi inngår ekteskap den 22. juli neste år, så det skal bli gøy å følge planleggingen din :-)

Skal dere ha et stort bryllup?

Hilsen Anette

Skrevet

Så koselig! Gratulerer så mye!!!

Gjestelisten er ikke helt klar ennå. Sånn den ser ut per i dag blir vi ett sted mellom 63 og 75 personer.

På min side er det vanlig å invitere onkler, tanter, fettere og kusiner. På min kjæres side er det ikke tradisjon for å ta med alle fettere og kusiner, men syns jo det blir litt feil dersom alle på min side skal inviteres.

Har i tillegg et par stesøsken i godt voksen alder. Har aldri hatt noen særlig kontakt med de, og er veldig i tvil om jeg skal invitere dem. Skjønner imidlertid at mamma nok hadde satt pris på om de ble invitert.

Foruten familie har vi valgt å invitere en god del venner. Vil gjerne ha de rundt oss på den store dagen.

Gjest gjest1
Skrevet

Budsjett er vriene greier... Håpar det ordnar seg for dykk! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...