Gå til innhold

Insta Heidi


galmamma

Anbefalte innlegg

Insta Heidi er ei kul dame som mange folk kjenner seg igjen. Ja hun trener og snakker en del om det. Men det er ikke det snappen hennes er basert på. Slik jeg får inntrykket av så er det hennes ærlige og åpenhet som får folk til bli nysgjerrig på henne. Hun har null filter og sier som det er. Ikke framstiller hun noe usunt kroppsbilde. Men at man kan likevel se bra ut selv om man er opp i 50 årene. At hun har fikset på både leppene og brystene er rene bagatell om man skulle se helheten hva dama gir sine følgere på insta og snap. Hun har også sin egen blogg, men aner ikke om den er oppe og går enda, eller om hun har lagt den ned. Jeg har faktisk ikke lest et eneste kritikkverdig kommentarer om henne eller som har blitt sendt til henne ift utseendet. Men hun har fått mye kommentarer på måten hun sminker seg, pga mange mener at det ikke matcher hennes som verken person eller personligheten. Så si så er det ikke på og ta pekefingeren fram på henne.

Endret av Uglesjel
  • Liker 5
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 uker senere...

Fortsetter under...

Gjest TyrkiskPepper

Synes hun er flott jeg, hun gjør ingen vondt og er seg selv. Så tommelen opp fra meg ihvertfall, selvom det blir litt mye syt enkelte ganger... But hey that's life, hun skal for ærligheten!☺️

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Har mye bedre inntrykk av henne nå enn når hun var på charterfeber hvert fall. Virker som en Ok dame :) 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  Detei skrev (På 7.6.2019 den 12.15):

Ja takk til ulikheter, mennesker som henne fascinerer meg mye mer enn de fleste av de som blir "kjendiser" etter deltakelse på PH. Vi trenger ikke skjønne eller være enig i alt som blir sagt, hun virker litt anderledes enn mange, synes det er kult jeg, hun gjør sin greie på sine plattformer 👍

Ekspander  

Joda, fascinerende, i en kort periode. Så får man vitterlig nok. Da blir det tragisk. 

  • Liker 2
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ser ut som Tom ikke vet hvor han skal gjøre av seg, når hun snapper.  Ser ut som han er lei av snapping 

  • Liker 7
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

Ja det er trist. I går holdt hun på å klikke... det var kø.. 🙄 

Og Tom virker mer og mer brydd stakkar. Merker han er litt mindre med på snappinga når han er "hjemme". Forståelig nok 😊

  • Liker 6
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  Fuju skrev (På 8.6.2019 den 20.15):

Nei altså, nå må dere gi dere. Slutt å snakk så nedlatende om et annet menneske. Hun eksponerer ikke barn og glemmer ikke å merke reklame- vær fornøyd med det dere. Hun trenger ikke å få all denne «konstruktive kritikken» kun fordi at hun kjører sin egen stil.

skjerpings damer.

Ekspander  

Amen to that!

  • Liker 4
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 1 måned senere...

Syns Heidi er veldig koselig 😍

En spesiell damen, men virkelig ett hjerte av gull 🌺

  • Liker 3
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Syntes snappen hennes er ett friskt pust i forhold til andre snappkontoer som er en direkte kloning av hverandre. Ikke noe dilldall -det liker jeg😊

  • Liker 4
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 3 uker senere...

Jeg synes hun er herlig ufiltrert og ærlig! Fin kontrast til all det andre crapet på snap og insta ;)

  • Liker 4
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

  Tantadi skrev (På 5.9.2019 den 8.37):

Hva er det egentlig hun gjør om dagene, annet enn å sminke seg, snæppe og trene? Har hun jobb?

 

Ekspander  

Det har vel ikke vi noe med, men mener hun har sagt hun er ufør pga psykiske problemer. PTSD bla. 

  • Liker 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  Poppzy skrev (På 17.6.2019 den 23.14):

På Snap i dag snakket hun om og forklarte litt om sorgen sin. Hun sa ikke hva det var, men forklarte litt siden hun får så mange DM av folk som lurer. 

Ekspander  

Den sorgen er fordi den eldste dattera har kuttet alt kontakt grunnet snap/instagram. Trist hele greia. Heidi forsvarer det med at hun bare er seg selv og at hun er en voksen dame ingen skal bestemme over.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse
  EmVeeJee skrev (På 10.9.2019 den 5.41):

Den sorgen er fordi den eldste dattera har kuttet alt kontakt grunnet snap/instagram. Trist hele greia. Heidi forsvarer det med at hun bare er seg selv og at hun er en voksen dame ingen skal bestemme over.

Ekspander  

Forsvarer, syns ikke det blir rett å bruke det ordet. Hun forklarer vel heller at vedkommende ikke liker det livet hun har valgt å ha som offentlig person. Å at vedkommende da har valgt å bryte kontakten med henne. Heidi skal ikke måtte forsvare det livet hun har valgt som offentlig person, hun er godt voksen å må ta egne valg for sitt liv. 

Om vedkommende ikke kan leve med det, så er det jo vedkommendes valg å kutte Heidi. 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  Monna1234 skrev (På 15.6.2019 den 23.19):

Er det henne som var så jævlig sur på kjæresten sin hele tiden i Charterfeber? 

Ekspander  

Her må jeg bite i meg mine egne ord. Hun ble framstilt noe feil i charterfeber. Har fulgt henne en stund, og hun er jo bare søt, god og ærlig dame.

  • Liker 2
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 3 uker senere...
Gjest TyrkiskPepper

Sjekk historien hennes idag folkens, nå tar det av... Får jo å veldig vondt innvendig jeg altså, selvom jeg vet det finnes alltid to sider av en sak.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  Hyachint31 skrev (På 7.6.2019 den 22.50):

Mener hun ikke jobber/er ufør, om jeg husker riktig. Sånn jeg har forstått det , mye pga psykiske utfordringer.

Ekspander  

 

  Poppzy skrev (På 8.6.2019 den 14.42):

For 2-3 måneder siden tror jeg hun sa at hun har vært sykmeldt i 1 - 1 1/2 år. 

Ekspander  

Er så latterlig provoserende med disse som er for syke til å jobbe noe som helst, men de har energi til å gjøre alt mulig rart i forbindelse med kontoene sine på sosiale medier.

Prioriteringer kalles det. Det er tross alt jeg som betaler lønna hennes.

  • Liker 17
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...