Trampe Skrevet 18. februar 2007 #4 Skrevet 18. februar 2007 og Jeg danset som en gal foran tv'en til labbetuss sin bursdag jeg..
Arkana Skrevet 18. februar 2007 #5 Skrevet 18. februar 2007 er min klare favoritt blandt barne-TV-introene. Jeg elsket den lille ormen, spesielt når han dro ned rullegardinen etterpå.
aimee Skrevet 18. februar 2007 Forfatter #8 Skrevet 18. februar 2007 Det er rart hvor mye jeg faktisk husket av de forskjellige tingene, alle lydene, fargene, figurene... Setter livet i et helt nytt perspektiv! Hilsen Aimee (som drømmer om barn.. )
Meaty Skrevet 18. februar 2007 #10 Skrevet 18. februar 2007 Dette var virkelig koselig Den brukeren har jo en hel skattkiste med gamle klipp lagt ut på YouTube. Jeg lurer på hvor han/ hun har fått tak i alt dette? Det var forresten rart å se den gamle Kveldsnyttsendingen
Gjest Marie81 Skrevet 18. februar 2007 #11 Skrevet 18. februar 2007 Ååå så koselig å mimre !! Smitt og Smule - og Gullars (husker veldig godt da han skulle bake vaffler)
Bjørk Skrevet 18. februar 2007 #12 Skrevet 18. februar 2007 Heter den barne-tv ormen noe? Min kjære mener den heter "Kremmelure"...noe ikke jeg husker. Noen som vet?
white feather Skrevet 18. februar 2007 #13 Skrevet 18. februar 2007 ÅÅÅ så koselig!! Men er det noen som husker den introen der det var en slags orm som "kveilet" seg rundt skjermen...(litt dårlig forklart...). Den var brum og orange om jeg ikke husker feil, og så var det en slags trekkspillmusikk til. (kanskje jeg husker alt feil, men jeg har et så klart bilde av det i hodet!!) Jeg har lett som en gal etter den i en evighet!! Gikk som intro tidlig på 80-tallet tror jeg. Om noen kan hjelpe meg å lete fram den, så vil jeg bli så glad!!
MiniMjau Skrevet 19. februar 2007 #15 Skrevet 19. februar 2007 Hva med Maika fra verdensrommet? http://epoxid.sk/pozor/majka/majka.html
aimee Skrevet 19. februar 2007 Forfatter #16 Skrevet 19. februar 2007 Å dæven!! Finnes det noe film av Maika også tror dere? For det vil jeg se!!!
Gulphild Skrevet 19. februar 2007 #19 Skrevet 19. februar 2007 og Jeg danset som en gal foran tv'en til labbetuss sin bursdag jeg.. ← Nå vet jeg hvorfor moren min kaller slike hunder for "Labbetussen".
Gjest Frk Åberg Skrevet 19. februar 2007 #20 Skrevet 19. februar 2007 Her var det mye morsomt. Veldig koselig å se den første introen, selv om jeg er overbevist om at det fins en annen versjon av den (med en annen hest på slutten). Jeg syns det hadde vært morsomt å se klipp fra de snuttene hvor barn i blå og røde boblevester viste uteleker i en skolegård.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå