Myrsnipa Skrevet 21. august 2012 #1 Skrevet 21. august 2012 Hva er det som er så spesiellt med blondiner? Det er ofte det man hører, at blondiner er wow. De blir liksom oftest trukket frem som pene, sexy osv. Man hører sjeldent om brunetter på samme måte. Man har jo denne klassiske blodiner er dumme, men jeg syns at det går mest mot denne sexy beskrivelsen, enn dum. Og mange kvinner farger jo håret sitt blondt. Hva mener du?
ElectricScum Skrevet 21. august 2012 #2 Skrevet 21. august 2012 (endret) Jeg spår at et flertall av menn som kommer til å delta i denne tråden vil erklære sin forkjærlighet for brunetter og at det vil booste trådstarters selvtillit og målet er utrettet for denne gang. Lykke til. Endret 21. august 2012 av ElectricScum 16
Gjest Purple Haze Skrevet 21. august 2012 #3 Skrevet 21. august 2012 Jeg spår at et flertall av menn som kommer til å delta i denne tråden vil erklære sin forkjærlighet for brunetter og at det vil booste trådstarters selvtillit og målet er utrettet for denne gang. Lykke til. Akkurat det tenkte jeg også! Er det i det hele tatt noen som har sin originale hårfarge lenger, anyway? Jeg er naturlig blond, men striper det for å dekke over de små grå som kommer. Har prøvd å farge det mørkt, men det var ikke meg, så da forblir jeg blond. Fordi det kler meg best, ikke for å tekkes noen. 1
Gjest Gorgonzola Skrevet 21. august 2012 #4 Skrevet 21. august 2012 Hva er det som er så spesiellt med blondiner? Det er ofte det man hører, at blondiner er wow. De blir liksom oftest trukket frem som pene, sexy osv. Man hører sjeldent om brunetter på samme måte. Man har jo denne klassiske blodiner er dumme, men jeg syns at det går mest mot denne sexy beskrivelsen, enn dum. Og mange kvinner farger jo håret sitt blondt. Hva mener du? Blondiner er i mindretall. Dermed mer "eksklusive". Bare spør blonde jenter som drar til Spania, Hellas eller Tyrkia om de føler seg omsværmet. Gjett? Dette med dumme blondiner er det selvsagt sjalu medsøstre (som ikke er blonde) som har funnet på. Akkurat det tenkte jeg også! Er det i det hele tatt noen som har sin originale hårfarge lenger, anyway? Jeg er naturlig blond, men striper det for å dekke over de små grå som kommer. Har prøvd å farge det mørkt, men det var ikke meg, så da forblir jeg blond. Fordi det kler meg best, ikke for å tekkes noen. Dermed kan jeg tilføye Purple som en bruker jeg er betatt av...... 2
AnonymBruker Skrevet 21. august 2012 #6 Skrevet 21. august 2012 Det er MANGE som farger håret sitt brunt/mørkt også. Anonym poster: 98ab3eab017aa58fb78fd6028da55e92 1
VanDeKamp Skrevet 21. august 2012 #7 Skrevet 21. august 2012 Det kan være at folk tror at alle blondiner er som disse damene her:
Gjest Morteno Skrevet 21. august 2012 #8 Skrevet 21. august 2012 Hårfarge har ekstremt lite å si. Å "være blond" er bare det å være bimbo i mine øyne, noe som du legger godt merke til relativt enkelt hos de fleste.
AnonymBruker Skrevet 21. august 2012 #9 Skrevet 21. august 2012 jeg har hatt både brunt og blondt hår . jeg får like mange menn så det mangler ikke på det. får høre jeg er sexy både med brunt og blondt hår. så jeg synes ikke det er noe forskjell der. MEN jeg blir tydelig behandlet dummere som blond enn brunette. jeg bytter ikke hjerne selv om jeg farger håret. Anonym poster: 6aa0337fe221eef12994422263fb322c 4
Gjest Purple Haze Skrevet 21. august 2012 #10 Skrevet 21. august 2012 Hårfarge har ekstremt lite å si. Å "være blond" er bare det å være bimbo i mine øyne, noe som du legger godt merke til relativt enkelt hos de fleste. "bare bimbo"...jaja, jeg kan gjerne være en middelaldrende bimbo, altså 1
Gjest Katten. Skrevet 21. august 2012 #11 Skrevet 21. august 2012 (endret) Aner ikke hvorfor, men blondiner har alltid hatt en varm plass i hjertet mitt. Det interessante er at det har overhodet ikke noe å si når man møter ei man klaffer med. Da er hun verdens peneste, uavhengig hår-, hud- eller rumpehullfarge. Endret 21. august 2012 av Katten. 1
Gjest Morteno Skrevet 21. august 2012 #12 Skrevet 21. august 2012 "bare bimbo"...jaja, jeg kan gjerne være en middelaldrende bimbo, altså Mener jo blond i oppførselen, som er et relativt kjent uttrykk dessverre. Tenk Iselin fra Paradise Hotell, hvis du har hørt om henne.
Anoia Skrevet 21. august 2012 #13 Skrevet 21. august 2012 Det kan være at folk tror at alle blondiner er som disse damene her: Nå var/er disse to damene egentlig brunetter 1
VanDeKamp Skrevet 21. august 2012 #14 Skrevet 21. august 2012 Nå var/er disse to damene egentlig brunetter Ja, men de er blonde på bildene. Tror ikke folk flest tenker "oi! hun der er egentlig brunette"
belle_ Skrevet 21. august 2012 #15 Skrevet 21. august 2012 jeg har hatt både brunt og blondt hår . jeg får like mange menn så det mangler ikke på det. får høre jeg er sexy både med brunt og blondt hår. så jeg synes ikke det er noe forskjell der. MEN jeg blir tydelig behandlet dummere som blond enn brunette. jeg bytter ikke hjerne selv om jeg farger håret. Anonym poster: 6aa0337fe221eef12994422263fb322c Veldig enig med denne! Jeg blir oppfattet som mye mer seriøs med brunt hår. Merkelig med det hele. Mange som påstår de får mer oppmerksomhet av gutter når de har blondt hår, jeg opplever like stor pågang samme hvilke farge hår jeg har.
Patronus Skrevet 21. august 2012 #16 Skrevet 21. august 2012 Naturlig blondine her, men har aldri blitt oppfattet som dum. Har heller ikke hørt noen sagt jeg er sexy pga det blonde håret.. Har prøvd forskjellige farger i mine tenår, men fant fort ut at farging av ettervekst var ekstremt kjedelig! Nå er ikke jeg av den typen som bruker 1 time fremfor speilet for å få ''teater sminken'' for dagen på.
Feminist1 Skrevet 21. august 2012 #17 Skrevet 21. august 2012 Vel jeg er naturlig blond Det er ett fett for meg hva andre tenker om det, hvis de liker det så er det fint, og hvis de dømmer meg -negativt- pågrunn av min hårfarge, vel da vil ikke jeg ha noe med dem å gjøre. Uansett noen liker blondiner, brunetter, rødhårede, svart osv. eller en blanding, hver sin smak!
jabx Skrevet 21. august 2012 #18 Skrevet 21. august 2012 Det kan være at folk tror at alle blondiner er som disse damene her: Helt lyst hår og mørke øyenbryn. Faaaake!
Gjest Purple Haze Skrevet 21. august 2012 #19 Skrevet 21. august 2012 Helt lyst hår og mørke øyenbryn. Faaaake! Jeg har det, og det er overhodet ikke fake. For øvrig kan man sverte øyenbrynene sine. 3
Gjest Eurodice Skrevet 21. august 2012 #20 Skrevet 21. august 2012 Blondiner er i mindretall. Dermed mer "eksklusive". Bare spør blonde jenter som drar til Spania, Hellas eller Tyrkia om de føler seg omsværmet. Gjett? Dette med dumme blondiner er det selvsagt sjalu medsøstre (som ikke er blonde) som har funnet på. Dermed kan jeg tilføye Purple som en bruker jeg er betatt av...... Jeg som har mørkebrunt, nesten svart hår, ville vel ikke hatt noen sjanse hos deg :cry: .
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå