Gå til innhold

Gutter liker ikke lave kvinner?


Fremhevede innlegg

Skrevet

Jeg er 162 cm på målestokken. I mine yngre dager var jeg kjent for å være den lille og søte i veninnegjengen. Men med årene føler jeg at denne oppfatningen til folk rundt meg har endret seg.Det er lange ben som gjelder over alt. Selv lave gutter i kategorien 1.70-80 meter vil gjerne ha jenter over 1.70 cm. 

Idag er jeg en ungdommelig kvinne på 29 år som tar godt vare på meg selv. Sminker meg omhyggelig,er velkledd og trener jevnlig osv. Men føler likevel at jeg kommer til for kort bokstaveligtalt, fordi jeg ikke har lange ben. De er slanke dog, men for korte. :gjeiper: 

 

Jeg går rundt på høye heler hver dag, og det er enkelte dager hvor jeg har så innmari vondt i leggene at jeg nesten er på nippet til å gråte. Er det flere kvinner/jenter som har det som meg der ute? Vil så gjerne føle meg attraktiv igjen på markedet...sukk...

Anonymkode: 8f1a9...fe2

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg synes høyden din er helt perfekt. Dama mi er 163, og jeg elsker det.

Anonymkode: 09228...a02

  • Liker 1
Skrevet

Jeg er 163 å lever i joggesko. Har alltid hatt veldig draget. Jeg tenker dette ligger i hodet ditt. 

Anonymkode: d8126...d72

  • Liker 8
Skrevet

Tror ikke du skal bekymre deg for høyden. Jeg liker de "lille og søte" som du kaller deg selv.

Anonymkode: 0aa23...632

  • Liker 1
Skrevet

Det er jo bare tull, menn og kvinner liker som regel det stikk motsatte. Ja det finnes kvinner som liker lave menn, og menn som liker høye kvinner. Men normen er det motsatte. 

Anonymkode: 71361...437

  • Liker 1
Skrevet

Jeg er 163. Jeg føler heller at menn blir misledet til å like alle sånne små kvinner som oss fordi de ser det som feminint med små damer, der de blir litt skuffet om detviser seg ta disse små snellene har personligheten til en semi-trailer og bare ikke er den feminine, sarte dama de trodde de måtte ta vare på.

Anonymkode: 2fc52...f92

  • Liker 3
Skrevet

Både menn og kvinner foretrekker høye partnere, menn gutter bry seg mindre om høyden. 

Gjest kalkulator
Skrevet (endret)

Foretrekker lavere damer. Lettere å holde rundt i sofaen også ved kos:) 

Endret av kalkulator
Skrevet

Helt motsatt erfaring. De fleste menn foretrekker lave damer, det hører både jeg som er 160 og høye venninner som klager over at de er for høye for menn.

Anonymkode: 05b71...b9f

  • Liker 3
Skrevet
12 minutter siden, Bisisibi said:

Både menn og kvinner foretrekker høye partnere, menn gutter bry seg mindre om høyden. 

Hvorfor tror kvinner at menn liker høye kvinner? Normen er at menn liker lave kvinner, sånn er det nå bare. 

Anonymkode: 71361...437

Skrevet

Dette er helt motsatt av min opplevelse. Jeg er 160 og de aller fleste menn jeg har datet har kommentert positivt på høyden min. Selv synes jeg det er dritfint med høye jenter med lange bein, men tror mange menn (spesielt litt lave menn) setter pris på lave kvinner.

Anonymkode: 4a487...0ab

Skrevet

Herregud,ta deg sammen. 162 er ikke lavt. Det er 3 cm unna gjennomsnittlig. Alt man skal gidde å bry seg om. 

Anonymkode: b3904...88a

  • Liker 5
Skrevet

Jeg blåser i høyde. Helt seriøst.

Skrevet

Lave kvinner er mer tiltrekkende enn høye kvinner. Jeg foretrekker damer under 170. 

 

Skrevet

Spørs hvem du treffer på:) Selv tuller jeg med at jeg må ha pute på kino (strengt tatt burde jeg begynt med det) og opplever at folk syns jeg er liten og søt.

Anonymkode: cfe44...dd5

  • Liker 1
Skrevet
5 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Hvorfor tror kvinner at menn liker høye kvinner? Normen er at menn liker lave kvinner, sånn er det nå bare. 

Anonymkode: 71361...437

Men det er ikke fordi men liker lavere kvinner. 

Normallt kvinner liker menn høyere enn selv, men tvert imot er ikke sant for menn. Men foreltekker kvinner som er ikke lav, men ikke latterlig høyere enn seg selv. 

Jeg har hørt fra gutta at de synes høye kvinner er mer attraktive. Det er grunnen til at jeg tror at menn foretrekker høye kvinner normallt. 

  • Liker 1
Skrevet
1 time siden, Bisisibi skrev:

Både menn og kvinner foretrekker høye partnere, menn gutter bry seg mindre om høyden. 

Mange menn foretrekker lave damer. Minst 15 cm under egen høyde 

Anonymkode: b0603...0e3

  • Liker 1
Skrevet
45 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Herregud,ta deg sammen. 162 er ikke lavt. Det er 3 cm unna gjennomsnittlig. Alt man skal gidde å bry seg om. 

Anonymkode: b3904...88a

5 cm. Snitthøyde for norske kvinner er 167. 

Anonymkode: b0603...0e3

Skrevet

150-190 cm, sånn ca. Jeg er 182 cm. 

  • Liker 1
Skrevet

Så lenge du når opp tror jeg de fleste menn er fornøyde.

Anonymkode: 70cba...a2e

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...