Elze Skrevet 22. november 2004 #81 Skrevet 22. november 2004 Hei, jeg heter Lyna og har vært singel siden i går. Så da er det vel på tide å introdusere meg selv på singelforumet
Hu i Svingen Skrevet 22. november 2004 #82 Skrevet 22. november 2004 Syns damer er ålright i mange aldere jeg da Sier det samme om menn!
Hu i Svingen Skrevet 22. november 2004 #83 Skrevet 22. november 2004 Hei, jeg heter Lyna og har vært singel siden i går. Så da er det vel på tide å introdusere meg selv på singelforumet Gratulerer med ny sivilstatus, håper dine singeldager blir meget lykkelige! :-) *ser positivt på singelliv om dagen* Og velkommen til singelforumet!
Gjest Anonymous Skrevet 22. november 2004 #84 Skrevet 22. november 2004 Nå har det seg sånn at Anders26 egentlig har akkurat blitt Anders28 :oops: 30 år er knall også! Anders
Anders26år Skrevet 22. november 2004 Forfatter #85 Skrevet 22. november 2004 Nå har det seg sånn at Anders26 egentlig har akkurat blitt Anders28 :oops: 30 år er knall også! Anders Dette var min melding ,ja . Glemte å logge inn , grrrrrr.
Gjest *Fiona* Skrevet 22. november 2004 #86 Skrevet 22. november 2004 Skift nick da, så det blir riktig :-) Noen har fått sex i helgen, andre ikke. Nevnte du om det var med andre enn deg selv, HuiSvingen? Jeg har nemlig også hatt sex tre fire ganger i helgen, men jeg må altså si jeg ikke akkurat har vært sammen med andre av den grunn Det enkle er ofte det beste
Gjest Mann 28 Skrevet 22. november 2004 #87 Skrevet 22. november 2004 Jeg har nemlig også hatt sex tre fire ganger i helgen' date=' men jeg må altså si jeg ikke akkurat har vært sammen med andre av den grunn [/quote'] såpass ja trenger du støttebandasjen? Jeg var nok ikke like aktiv, så jeg trenger den ikke *låner-villig-bort-om-nødvendig-altså-snill-sånn* Nå ja, det enkle er ofte bra, og reduserer behovet, men at det er det beste...... nope, hånda mi kan i hvert fall ikke erstatte seksuell samhandling med en jente :-(
Hu i Svingen Skrevet 22. november 2004 #88 Skrevet 22. november 2004 Dette var min melding ,ja . Glemte å logge inn , grrrrrr. Ja, da må jeg dessverre påstå at du ikke lenger kvalifiserer som lammekjøtt!
Anders26år Skrevet 22. november 2004 Forfatter #89 Skrevet 22. november 2004 Nå ja' date=' det enkle er ofte bra, og reduserer behovet, men at det er det beste...... nope, hånda mi kan i hvert fall ikke erstatte seksuell samhandling med en jente :-([/quote'] Kommer vel ann på hvem jente det er det da? Anders
Hu i Svingen Skrevet 22. november 2004 #90 Skrevet 22. november 2004 Skift nick da, så det blir riktig :-) Noen har fått sex i helgen, andre ikke. Nevnte du om det var med andre enn deg selv, HuiSvingen? Jeg har nemlig også hatt sex tre fire ganger i helgen, men jeg må altså si jeg ikke akkurat har vært sammen med andre av den grunn Det enkle er ofte det beste Har på ingen måte vært alene om det, nei!
Elze Skrevet 22. november 2004 #92 Skrevet 22. november 2004 Gratulerer med ny sivilstatus, håper dine singeldager blir meget lykkelige! :-) *ser positivt på singelliv om dagen* Og velkommen til singelforumet! Takk, takk! Er litt glad og litt lei meg i dag, men ser definitivt frem til singeltilværelsen Bedre å være singel enn i et dårlig forhold, nemlig.
Hu i Svingen Skrevet 22. november 2004 #93 Skrevet 22. november 2004 Takk, takk! Er litt glad og litt lei meg i dag, men ser definitivt frem til singeltilværelsen Bedre å være singel enn i et dårlig forhold, nemlig. Skjønner deg godt jeg... Men det blir bedre etter hvert, særlig hvis du mener forholdete har hatt overveiende dårlige sider. Dessuten er det ikke galt å være singel heller!
Anders26år Skrevet 22. november 2004 Forfatter #94 Skrevet 22. november 2004 Kom igjen alle!! Snart 8 sider nåh :) Anders
Gjest Mann 28 Skrevet 22. november 2004 #95 Skrevet 22. november 2004 Kommer vel ann på hvem jente det er det da? AndersDet stemmer nok, men jeg vet ikke. Erfaringen min strekker seg ikke over så veldig mange jenter, så jeg har ikke opplevde at noen av de ikke har vært bedre enn sex med meg selv. Man velger jo jente med omhu *jeg gjør i hvert fall det*
Anders26år Skrevet 22. november 2004 Forfatter #96 Skrevet 22. november 2004 Det stemmer nok, men jeg vet ikke. Erfaringen min strekker seg ikke over så veldig mange jenter, så jeg har ikke opplevde at noen av de ikke har vært bedre enn sex med meg selv. Man velger jo jente med omhu *jeg gjør i hvert fall det* Jeg har ikke akkurat så veldig god erfaring selv da Men det som er sprøtt er at noen ganger så vil man ha sex med ei fordi hun er så pen mens andre ganger så vil man ha sex med ei fordi hun er så "kuuuul"
Hu i Svingen Skrevet 22. november 2004 #97 Skrevet 22. november 2004 Jeg har ikke akkurat så veldig god erfaring selv da Men det som er sprøtt er at noen ganger så vil man ha sex med ei fordi hun er så pen mens andre ganger så vil man ha sex med ei fordi hun er så "kuuuul" Det er vel ikke så rart? Det er veldig ofte de kuuuule som er best!
Anders26år Skrevet 22. november 2004 Forfatter #98 Skrevet 22. november 2004 Det er vel ikke så rart? Det er veldig ofte de kuuuule som er best! Japps!
Gjest *Fiona* Skrevet 22. november 2004 #99 Skrevet 22. november 2004 Pøh... jeg regner ikke meg selv som kul, de fleste oppfatter meg som rolig og tekkelig. Til de kjenner meg Jeg ser veldig sånn forretningskvinne i drakt ut liksom, men ER helt annerledes. Og jeg påstår at det er ti ganger mer spennende med dem som er veldig "ordentlige" i sitt ytre, som kan fullstendig blow your mind når man havner hjemme i senga Nei, mente ikke at høyrehånda ERSTATTER en manns nærvær, berøring, ord, osv. Men den er jaggu langt på vei til å være tilstrekkelig når det gjelder en laaaaang, god orgasme før man sovner - det er sovemedisin, hodepinekur, muskelavspenningsmiddel og sørger for en fin og naturlig glød før sosiale tilstelninger f.eks. Men selvsagt, for at dere ikke skal føle dere helt overflødige; jeg kan IKKE: - konversere - krangle - leie film sammen med - danse med - utveksle meninger med f*** mi... så stå på
Gjest Mann 28 Skrevet 22. november 2004 #100 Skrevet 22. november 2004 Har aldri hatt sex med en bare fordi hun er kuuul, så det vet jeg ikke hvordan er. Jeg ser veldig sånn forretningskvinne i drakt ut liksom' date=' men ER helt annerledes. [/quote'] Ahh, dame i dress, eller med dressjakke og skjørt... det er turnON det Kan du ikke? Jeg kan snakke med pikken min.... det blir som regel enveiskommunikasjon, men noen ganger funker det bra.... andre ganger derimot, så føler jeg at han ikke forstår meg i det hele tatt... han gjør i hvert fall stikk motsatt av hva jeg sier
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå