Gjest Kritisk Skrevet 8. august 2014 #1 Skrevet 8. august 2014 Ja her kommer en ny tråd om dette med kvinners orgasme under samleie. Jeg har aldri hatt orgasme under samleie, kun av stimulering av klitoris. Vet dette ikke er veldig uvanlig for en kvinne, men jeg vil så GJERNE klare å få orgasme når jeg har mannen min inni meg, ikke bare før/etter penetreringen. Har googla litt rundt og prøvd å finne tips/råd om saken, men blir ikke videre klok av det. Noen her med tips/råd, samme utfordring, som har fått det til osv?
Gjest Hummels Skrevet 8. august 2014 #2 Skrevet 8. august 2014 Se porno eller noe først, så du blir skikkelig kåt.
Gjest Kritisk Skrevet 8. august 2014 #3 Skrevet 8. august 2014 Se porno eller noe først, så du blir skikkelig kåt. er skikkelig kåt, bare får det ikke ved penetrering, kun ved stimulering av klit.
AnonymBruker Skrevet 8. august 2014 #4 Skrevet 8. august 2014 Kan en klitorisvibrator hjelpe kanskje? Selv handlet det mye om at når partneren først hadde sett meg få orgasme så var det lettere etter det, selv ved bytte av partner. Vet ikke hvorfor:P Anonymous poster hash: bc5f7...832
Ms. Steele Skrevet 8. august 2014 #5 Skrevet 8. august 2014 Vet bare at med noen partnere så får jeg det hver gang, mens med andre partnere aldri. Har ikke noe fasit, men det er helt klart noe med bevegelsesmønsteret hans.
Prestekragen Skrevet 8. august 2014 #6 Skrevet 8. august 2014 Får aldri orgasme av kun penetrering, aldri fått det heller. Kjenner det jo ofte "mer" akkurat der i noen stillinger, men tror uansett ikke jeg kommer til å få orgasme uten å ta på klitoris. Eneste råd er knipeøvelser, har hørt at det kan hjelpe.
Gjest Kritisk Skrevet 8. august 2014 #7 Skrevet 8. august 2014 Får aldri orgasme av kun penetrering, aldri fått det heller. Kjenner det jo ofte "mer" akkurat der i noen stillinger, men tror uansett ikke jeg kommer til å få orgasme uten å ta på klitoris. Eneste råd er knipeøvelser, har hørt at det kan hjelpe. samme her, kan kjenne noe som kan være i nærheten, men nei, slutter før det kommer så langt. Vil jo så gjerne få oppleve den en gang.
AnonymBruker Skrevet 8. august 2014 #8 Skrevet 8. august 2014 Jeg sitter oppå og gnir frem og tilbake på en måte, istedet for å ri opp og ned. Noen ganger tar det lang tid, noen ganger kort, spørs hvor kåt jeg er. Men det virker! Og veldig gøy de gangene man kommer samtidig. Det viktigste er egentlig at mannen ligger helt stille når jeg sitter slik, og evt hjelper til med å dra hoftene min frem og tilbake. Anonymous poster hash: 60a22...290 1
AnonymBruker Skrevet 8. august 2014 #9 Skrevet 8. august 2014 Altså, det er fortsatt klitorisorgasme, men da er det jo under sex, med han inni meg, og vi begge nyter samtidig. Anonymous poster hash: 60a22...290
Gjest HarryDotter Skrevet 8. august 2014 #10 Skrevet 8. august 2014 Vet bare at med noen partnere så får jeg det hver gang, mens med andre partnere aldri. Har ikke noe fasit, men det er helt klart noe med bevegelsesmønsteret hans. Jeg bare synser her nå, men tipper det må være som du sier, med bevegelsesmønsteret hans. Peniser er vel ikke så forskjellige at den ene treffer "riktig" hele tiden, mens en annen har en form som ikke treffer riktig Har dere prøvd å guide han slik at han treffer? Altså de mennene dere ikke får vaginal orgasme av samleie med? Eller er menn generellt lite lystne på å ta imot veiledning og råd under sex?
Prestekragen Skrevet 8. august 2014 #11 Skrevet 8. august 2014 samme her, kan kjenne noe som kan være i nærheten, men nei, slutter før det kommer så langt. Vil jo så gjerne få oppleve den en gang. Ja ikkesant! Gutten holder jo aldri ut til at det blir noe mer enn den lille følelsen der.
AnonymBruker Skrevet 8. august 2014 #12 Skrevet 8. august 2014 jeg får orgasme under samleiet hvis jeg rir han, lenge! å da må jeg gjøre det på min måte, altså at jeg sitter oppreist og beveger hoftene frem og tilbake istedenfor opp og ned. det gir meg helt SYKE orgasmer. skjer ikke hver gang da vel og merke, men det er eneste mulighet (å jeg har prøvd mye rart) ellers er klitorisvibrator en vinner Anonymous poster hash: dd7b9...b94
Gjest HarryDotter Skrevet 8. august 2014 #13 Skrevet 8. august 2014 Ja ikkesant! Gutten holder jo aldri ut til at det blir noe mer enn den lille følelsen der. Beklager teit spørsmål, men er det virkelig vanlig at menn bruker så kort tid på selve samleie? Hva med flere runder da? Trodde de fleste menn holdt på en stund til dama fikk det hun trengte... . men det er kanskje ikke så standard?
Klar*a Skrevet 8. august 2014 #14 Skrevet 8. august 2014 Vibrerende penisring, klitorisstimulator eller noe ala we-vibe kan være verdt å prøve. Jeg får kun orgasme via klistorisstimulering og får aldri orgasme ved vanlig samleie. Å sitte på topp og gni frem og tilbake kan få meg rimelig nærme, men aldri helt i mål. Første gangen vi prøvde en sånn vibrerende penisring var helt himmelsk siden det var første gangen jeg fikk en orgasme med han inni meg.
Klar*a Skrevet 8. august 2014 #15 Skrevet 8. august 2014 Beklager teit spørsmål, men er det virkelig vanlig at menn bruker så kort tid på selve samleie? Hva med flere runder da? Trodde de fleste menn holdt på en stund til dama fikk det hun trengte... . men det er kanskje ikke så standard? Noen ganger så nytter det bare ikke uansett hvor lang tid mannen bruker. Det har med hvordan den enkelte kvinnekropp er. Jeg og x-en pleide å ha sex i 2-3 timer til vanlig, 1,5 time av det med oral sex og jeg var allikevel ikke i nærheten en gang.
Prestekragen Skrevet 8. august 2014 #16 Skrevet 8. august 2014 Beklager teit spørsmål, men er det virkelig vanlig at menn bruker så kort tid på selve samleie? Hva med flere runder da? Trodde de fleste menn holdt på en stund til dama fikk det hun trengte... . men det er kanskje ikke så standard? Næ, går ganske raskt her ihvertfall.. Exen fikk meg til å komme når vi hadde sex, men da tok han jo på meg mens vi gjorde det, og ofte kom vi samtidig og sånn. Nåværende kjæreste er ikke helt der, men sånt kommer jo ofte etterhvert når man kjenner hverandre bedre. Skulle jo ønske vi fikk det til, men.
Gjest HarryDotter Skrevet 8. august 2014 #17 Skrevet 8. august 2014 Noen ganger så nytter det bare ikke uansett hvor lang tid mannen bruker. Det har med hvordan den enkelte kvinnekropp er. Jeg og x-en pleide å ha sex i 2-3 timer til vanlig, 1,5 time av det med oral sex og jeg var allikevel ikke i nærheten en gang. Ja jeg har antatt at det er mange kvinner som er slik. Kanskje vi menn er litt bortskjemte når det kommer til orgasmer? Vi får det jo uansett mener jeg....enten det tar 5 sekunder eller 2 timer Men når du sier oralsex i så lang tid....Ville det da si at uansett hva denne mannen gjorde for deg, så ville det seg ikke? Ikke engang med klitoris stimuli? Er det slik at det kun er deg selv som kan fremskaffe orgasmen da? Kvinner er så utrolig forskjellige De jeg har opplevd fikk det raskt uten at det var min fortjeneste.....hehe Jeg bare lurer.....Kan fort føle som mann, at man ikke strekker til om du forstår? Men det bør kanskje ikke bety at man suger i sex, selvom dama bruker lang tid? Er litt redd, skal jeg innrømme, for å få en partner man liksom ikke greier å hjelpe i mål uansett hva jeg gjør for henne
Gjest HarryDotter Skrevet 8. august 2014 #18 Skrevet 8. august 2014 Næ, går ganske raskt her ihvertfall.. Exen fikk meg til å komme når vi hadde sex, men da tok han jo på meg mens vi gjorde det, og ofte kom vi samtidig og sånn. Nåværende kjæreste er ikke helt der, men sånt kommer jo ofte etterhvert når man kjenner hverandre bedre. Skulle jo ønske vi fikk det til, men. Ja er det ikke meningen at jeg som mann skal hjelpe til med "knotten" hennes også da, selv om man har samleie?..Vi bør vel klare å multitaske såpass? Det er vel ikke så kronglete å komme til der om man bruker riktig stilling?...De fleste damer sliter med å få vaginal orgasme.....Trodde derfor det var en nødvendighet å ta på og finne alle "godpunktene" hennes slik at stimulien ikke bare dreier seg om selve penetreringen Så artig å lese her om damenes opplevelser av dette...Dere beskriver gjerne at dere selv må stimulere klitoris for at dere skal komme i mål....Jeg som mann er stikk motsatt . Jeg kan jobbe med meg selv så lenge at jeg blir sår....men om en dame rører meg går det lynraskt ........Jeg reagerer rett og slett mye hardere når en dame tar på meg og koser...... Så forskjellige vi er....bare morsomt
Prestekragen Skrevet 8. august 2014 #19 Skrevet 8. august 2014 Ja, kjæresten har jo uttrykt noe av det samme, at han føler han ikke strekker til fordi han ikke får meg til å komme. Kan være maaange grunner til at dama bruker lang tid. Enten fordi hun faktisk bruker lang tid sånn generelt, eller at hun er stressa, klarer ikke slappe av og koble ut.. Det her vet jeg alt om, haha! Jeg har ikke klart å slappe av, derfor tar det lengre tid, så blir jeg stressa fordi det tar lang tid, og begynner å tenke på om han syns det tar lang tid, så blir jeg mer stressa fordi jeg tenker at han sikkert blir sliten i hånda snart, så når jeg kjenner jeg er nær tør jeg ikke si ifra fordi jeg er redd for at det da ikke skjer og begge blir skuffa og det blir kleint... Ond sirkel med andre ord. Så det betyr absolutt ikke at fyren er dårlig selvom dama ikke kommer! Er mye oppi hodet mitt som sperrer for ihvertfall. Spesielt når kjæresten da sier at han har fått "alle de andre damene til å komme kun ved å pule". Ukult. Litt avsporing, men jaja.
Prestekragen Skrevet 8. august 2014 #20 Skrevet 8. august 2014 Ja er det ikke meningen at jeg som mann skal hjelpe til med "knotten" hennes også da, selv om man har samleie?..Vi bør vel klare å multitaske såpass? Det er vel ikke så kronglete å komme til der om man bruker riktig stilling?...De fleste damer sliter med å få vaginal orgasme.....Trodde derfor det var en nødvendighet å ta på og finne alle "godpunktene" hennes slik at stimulien ikke bare dreier seg om selve penetreringen Så artig å lese her om damenes opplevelser av dette...Dere beskriver gjerne at dere selv må stimulere klitoris for at dere skal komme i mål....Jeg som mann er stikk motsatt . Jeg kan jobbe med meg selv så lenge at jeg blir sår....men om en dame rører meg går det lynraskt ........Jeg reagerer rett og slett mye hardere når en dame tar på meg og koser...... Så forskjellige vi er....bare morsomt Er jo absolutt deiligere om typen tar på meg når vi har sex istedenfor at jeg må gjøre det selv, sålenge han finner det riktige punktet liksom.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå