Gå til innhold

Hvilke interiørdetaljer hater du?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Norske, kule ord, sier du? SMALAHOVE over peisen? RUMPETASKE ved spisebordet??

Anonymous poster hash: 8d0f1...c0c

Haha, det hadde vært skikkelig kult!

Anonymous poster hash: 29305...2ba

  • Liker 1
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Måtte flire litt av den ene julegaven jeg fikk i går. På produktet står det følgende: "Home is the place we love best Cake Don't worry be happy Happiness is not a destination happy days it's a way of life happy days". Alt med store bokstaver.

Wow. Ordbonanza. Skulle nesten tro det var en parodi på alle home- og love-produkter, men det tror jeg ikke at det er.

Heldigvis er det en bruksgjenstand, ikke en pyntegjenstand. :fnise:



Anonymous poster hash: 74044...fd9
  • Liker 3
Skrevet

Hvite gipsengler funker ikke for meg. Gjerne da sammen med hvite fjærvinger og lyse stoltrekk med skrift på. Hvite hjem generelt, men englene er det verste!

Skrevet

bor hos moren min, som jeg har gjort hele livet, så er drittlei hennes stil... og det er:
Mange tepper, maaange puter og tepper i sofaen!, bilder over alt.
og så hater jeg at man må fylle opp leilighet/hus med alt. "oi, der er det plass til en biiiiiiitteliten hylle! da må vi ha det!"..

men men :)



Anonymous poster hash: ba134...22e
  • Liker 3
Gjest Lady.In.Heels
Skrevet

Julen skal ikke være hvit! :sur:

1020346-12-1321376455598.jpg

Den skal være RØD!

Feminine-red-sofa-Floral-pattern-carpet-

  • Liker 5
Skrevet

Syns de er fine jeg. :)

Anonymous poster hash: 8d692...2f1

Synes også de kan være fine om de passer inn med stilen ellers, noe jeg ikke syntes det gjorde på bildet :)

Anonymous poster hash: a8e73...7bc

  • Liker 1
Gjest Brienne of Tarth
Skrevet

Store, stygge høyttalere og stereomøbel.

Skrevet

Fikk home skilt til jul jeg, synes det var fint jeg.



Anonymous poster hash: 4c747...1d0
  • Liker 1
Skrevet

Fikk home skilt til jul jeg, synes det var fint jeg.

Anonymous poster hash: 4c747...1d0

Jada, fint det, men denne tråden handler ikke om hva man synes er fint. ;)

Anonymous poster hash: 6c88a...01b

  • Liker 2
Skrevet

Rotete stil, for mye knæsje farger, for mye dill dall, møbler i ulike farger som for eks brunt bord, grått spisestuebord osv



Anonymous poster hash: bfba5...790
  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Jeg liker ikke så godt boliger som ser ut som de er tatt rett ut av en reklamebrosjyre. Det ser ikke ut som et hjem hvor noen bor. Men det viktigste er selvsagt at de som bor der trives med det.

Vi burde egentlig være glad for å ha en seng å sove i og et bord å spise ved.

For meg betyr ikke stil og farge så mye. Det viktigste er at det er funksjonelt og behagelig å bruke.

For meg er hagen viktigere enn interiøret. Noe av det tristeste jeg ser er når vakre staudebed og frittvoksende blomstrende hekker blir fjernet og byttet ut med bark og tuja. Det er heller ikke bra for miljøet.



Anonymous poster hash: a7ffd...c4d
  • Liker 2
Skrevet

Hater egentlig ikke så veldig mye når det gjelder interiør, men det er en ting jeg absolutt ikke liker... furu!! Er ikke så veldig glad i minimalistiske hjem heller. Kommer fra et hjem hvor det er mye hvitt, beige, puter, telys, pyntegjenstander, tepper osv, så synes det er litt koselig jeg. Men har ikke planer om å ha det sånn selv :)

Skrevet

Bokhyller!!

Jeg får helt mare av å se bokhyller i stuer (uavhengig on det kun er bøker i dem eller bøker og nips). Det blir så rotete at hjernen min holder på å sprekke!

Ellers liker jeg ikke ting fra Hay og hjem som utelukkende har supertrendy og minimalistiske ting. Et og annet designmøbel er helt ok, men de trendy hjemmene man ser i boligmagasinene med harde tre/plast stoler og knalle farger som detaljer blir jeg stressa av.

Ellers skjønner jeg ikke hva som er så innmari fint med masse engler, hodeskaller eller den der trendy treapen. Mitt inntrykk er at alle de som prøver å vise at de er sååå trendy, og har så innmari god smak har den grusomme apen i en av sine minimalistiske hyller.

Før fikk jeg helt noia av sinkhus, nå er jeg vant med dem og tenker ikke mer over dem.

Jeg er heller ikke så glad i bøk, men det henger nok igjen med at jeg var tidlig ute med å få bøkemøbler da det ble inn, og plutselig hadde alle det. Nå synes jeg det er fryktelig umoderne.

  • Liker 1
Skrevet

Den der trehånden som tydeligvis er superinn nå, DEN synes jeg er fæl!

  • Liker 1
Skrevet (endret)

Missoni Home. At folk betaler mange tusenlapper for de stygge mønstrene er over min villeste fantasi. Det eneste jeg eier av Missoni er en puff som har blomster og er i svart og hvitt. Altså, helt utypisk Missoni.

Ja, også... betong over alt! Jeg kan forstå greia med betongvegger, men puter i betong? Hvor naturlig er det?

Endret av Anabelle
  • Liker 1
Skrevet

Ah, ja den fæle apen! *grøss*

  • Liker 1
Gjest Brienne of Tarth
Skrevet

Apen og hånden? Noen som har bilde? Jeg har tydeligvis ikke nok peiling på stygge interiørting. :lol:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...