Gå til innhold

Vondt i nakken og hodet


Fremhevede innlegg

Skrevet

Sliter mye med smerter i nakke og skuldre. Når det er på det verste er alt vondt, også å ligge i sengen, og så får jeg vondt i hodet. Tar ibux når det blir for plagsomt, de gangene det går utover jobb og skole.

Er det noen som har hatt problemer med dette, og hva gjorde dere for å bli bedre?

Fysio, akupunktur, massasje, tempurpute.. Blir glad for alle tips om hva som funker!



Anonymous poster hash: 8cd6b...8d4
Videoannonse
Annonse
Gjest HappyWaffle
Skrevet

minner om det jeg har.

krev å få scannet nakke og hode først for å se at du ikke har skader. SÅ kan du evt begynne hos kiropraktor eller noe :)

Skrevet

Jeg har vært mye plaget med dette i perioder hvor det er mye stress, har aldri tatt smertestillende da siden jeg prøver å være litt forsiktig med det. Det som hjelper meg er å gni meg selv i nakken for å få i gang blodsirkulasjonen, og også være bevisst med å ikke anspenne nakkemusklaturen når jeg kjenner hodepinen kommer. Jeg går også turer, og har også hatt god utbytte av styrketrening siden det får musklene til å slappe av etter endt økt. Ellers anbefaler jeg deg til bestille time hos lege for å få en undersøkelse.



Anonymous poster hash: c2aa5...31c

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...