Azi Skrevet 29. februar 2012 #1 Skrevet 29. februar 2012 Finnes du? Du som trenger meg, like mye som jeg trenger deg Du som lar meg være fri, men likevel vil gjøre alt med meg Du som kan snakke med meg om alt, men likevel være helt stille med meg Du som forstår hva jeg vil uten ord, du som forstår meg uten ord Du som vil ha meg som nummer EN i ditt liv Du som ikke spiller spill og leker Du som kan få meg til å se ting med nye øyner Du som vil ha meg for den jeg er Og ikke vil gå til ei annen for hu kan være bedre Du som vet hva du har, uten at jeg trenger å håpe på at du endag vil skjønne det.. Finnes du? Eller er du bare i drømmene mine? 7
Steinar40 Skrevet 29. februar 2012 #4 Skrevet 29. februar 2012 Eller er du bare i drømmene mine? Jeg håper du forstår at alt dette ikke er noe som "bare er sånn" på første date?
Mr.Omg Skrevet 29. februar 2012 #6 Skrevet 29. februar 2012 Hvor?? Overalt, men man må bare finne den personen man har best kjemi med og det er jo ikke alltid like lett med tanke på hvor mange mennesker man ser hver dag. Men personen finnes.
Azi Skrevet 29. februar 2012 Forfatter #7 Skrevet 29. februar 2012 Jeg håper du forstår at alt dette ikke er noe som "bare er sånn" på første date? Ja det skulle tatt seg ut i alder av nesten 33 å tro at dette er slik fra første date.. men noen har man jo godt kjemi med selvom tiden ikke er riktig. Så det er trist sånn sett da.. Men at finnes for jeg da håpe.
Gjest BettyBoop Skrevet 29. februar 2012 #8 Skrevet 29. februar 2012 Overalt, men man må bare finne den personen man har best kjemi med og det er jo ikke alltid like lett med tanke på hvor mange mennesker man ser hver dag. Men personen finnes. He better. Begynner å miste trua.
Gjest NerdMedSverd Skrevet 29. februar 2012 #9 Skrevet 29. februar 2012 Finnes nok ikke du, med mindre du møter Edward Cullen. Han kan lese tanker
Steinar40 Skrevet 29. februar 2012 #10 Skrevet 29. februar 2012 Ja det skulle tatt seg ut i alder av nesten 33 å tro at dette er slik fra første date.. men noen har man jo godt kjemi med selvom tiden ikke er riktig. Så det er trist sånn sett da.. Men at finnes for jeg da håpe. Ja, for sånn som jeg ser på lista di så er mye av dette sånt som først kommer etter noen år i sammen. Hvis man er så heldig.
Azi Skrevet 29. februar 2012 Forfatter #11 Skrevet 29. februar 2012 Ja, for sånn som jeg ser på lista di så er mye av dette sånt som først kommer etter noen år i sammen. Hvis man er så heldig. Jeg vet ikke jeg. Jeg var sammen med en i 12 år. Det ble aldri på den måten der.
Gjest Nuppdupp Skrevet 29. februar 2012 #12 Skrevet 29. februar 2012 (endret) Nei. for noe kliss. da må du finne ei annen jente Endret 29. februar 2012 av Nuppdupp
-lij- Skrevet 29. februar 2012 #13 Skrevet 29. februar 2012 Har mistet litt trua..men det å gi opp er vel ikke veien å gå... Håper at han finnes der ute et sted !
Steinar40 Skrevet 29. februar 2012 #14 Skrevet 29. februar 2012 Jeg vet ikke jeg. Jeg var sammen med en i 12 år. Det ble aldri på den måten der. Da var du ikke heldig. Den gangen.
Azi Skrevet 29. februar 2012 Forfatter #15 Skrevet 29. februar 2012 Da var du ikke heldig. Den gangen. Det kan man godt si...
Gjest Raindrops Skrevet 29. februar 2012 #16 Skrevet 29. februar 2012 (endret) Finnes nok ikke du, med mindre du møter Edward Cullen. Han kan lese tanker Kostelig Med fare for å høres ut som en dust: Aldri mist håpet på kjærligheten Endret 29. februar 2012 av Raindrops
Pene sko... Skrevet 29. februar 2012 #17 Skrevet 29. februar 2012 Finnes du? Du som trenger meg, like mye som jeg trenger deg Du som lar meg være fri, men likevel vil gjøre alt med meg Du som kan snakke med meg om alt, men likevel være helt stille med meg Du som forstår hva jeg vil uten ord, du som forstår meg uten ord Du som vil ha meg som nummer EN i ditt liv Du som ikke spiller spill og leker Du som kan få meg til å se ting med nye øyner Du som vil ha meg for den jeg er Og ikke vil gå til ei annen for hu kan være bedre Du som vet hva du har, uten at jeg trenger å håpe på at du endag vil skjønne det.. Finnes du? Eller er du bare i drømmene mine? Du skulle bare visst, for de finnes. Dem som vil gå gjennom ild og vann for deg, men du må også åpne dine øyne for disse. Du må lete litt selv også. En skjult skatt er tross alt en skjult skatt som også venter på å bli oppdaget av nettopp deg. 1
Azi Skrevet 29. februar 2012 Forfatter #18 Skrevet 29. februar 2012 Du skulle bare visst, for de finnes. Dem som vil gå gjennom ild og vann for deg, men du må også åpne dine øyne for disse. Du må lete litt selv også. En skjult skatt er tross alt en skjult skatt som også venter på å bli oppdaget av nettopp deg. Dem jeg har funnet til nå, dem har vært opptatt gitt. hehe Bommer fælt jeg. Men det er nå ikke rart dem er opptatt.
Mr.Omg Skrevet 29. februar 2012 #19 Skrevet 29. februar 2012 Men finnes det en dame som er sånn som TS beskriver da? 2
-Jiinxs- Skrevet 29. februar 2012 #20 Skrevet 29. februar 2012 Men finnes det en dame som er sånn som TS beskriver da? Godt spørsmål.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå