Gjest Purple Haze Skrevet 22. juli 2011 #261 Skrevet 22. juli 2011 Minst fem personer er skutt på Utøya, melder NRK.
Gjest strykebrett Skrevet 22. juli 2011 #262 Skrevet 22. juli 2011 Håper du har noen hos deg du kan støtte deg til Yvonne. Klem fra meg ..
Niennas Skrevet 22. juli 2011 #263 Skrevet 22. juli 2011 Ambulanse kommer ikke fram til Utøya, på grunn av at det fortsatt skytes.
Gjest Purple Haze Skrevet 22. juli 2011 #264 Skrevet 22. juli 2011 Fra db.no: "Personer er skutt på en AUF-leir på Utøya, får Dagbladet bekreftet gjennom en politikilde. Området er sperret av. Dagbladets team forteller at trafikken står bom fast på vei ut. En kilde sendte følgende melding til Dagbladet for et par minutter siden: «Skytingen pågår fortsatt, og vi må løpe fra sted til sted»." Jeg venter på meldinger fra mine venner, jeg kjenner jeg nesten begynner å gråte. Dette er helt jævlig! Mvh Yvonne Jeg har også mange kjente der. Håper situasjonen der kommer under kontroll kjapt!
Gjest strykebrett Skrevet 22. juli 2011 #265 Skrevet 22. juli 2011 Jeg har også mange kjente der. Håper situasjonen der kommer under kontroll kjapt! Politiet er på plass nå i alle fall, de dro over i båt..
Kosemose Skrevet 22. juli 2011 #266 Skrevet 22. juli 2011 Er i utlandet og får ikke inn nrk... Noen som ser pressekonferansen og som kan gjengi litt av informasjonen?
Phaedra Skrevet 22. juli 2011 #267 Skrevet 22. juli 2011 Er i utlandet og får ikke inn nrk... Noen som ser pressekonferansen og som kan gjengi litt av informasjonen? http://www.nrk.no/video/direkte_bombeeksplosjon_i_oslo/43FF687EE064C88B/ kan sees fra utlandet
Gjest norah Skrevet 22. juli 2011 #268 Skrevet 22. juli 2011 Fra db.no: "Personer er skutt på en AUF-leir på Utøya, får Dagbladet bekreftet gjennom en politikilde. Området er sperret av. Dagbladets team forteller at trafikken står bom fast på vei ut. En kilde sendte følgende melding til Dagbladet for et par minutter siden: «Skytingen pågår fortsatt, og vi må løpe fra sted til sted»." Jeg venter på meldinger fra mine venner, jeg kjenner jeg nesten begynner å gråte. Dette er helt jævlig! Mvh Yvonne Sender en stor klem til deg, kjenner selv mange i Arbeiderpartiet som nok er veldig redd for sine venner og kjente akkurat nå.....Håper virkelig at det ikke er alvorlige skader, dette er så trist!
Gjest Rosemor Skrevet 22. juli 2011 #269 Skrevet 22. juli 2011 Jeg venter på meldinger fra mine venner, jeg kjenner jeg nesten begynner å gråte. Dette er helt jævlig! Mvh Yvonne Føler med deg! Håper det ikke er så ille som vi får inntrykk av gjennom media, og at situasjonen raskt kommer under kontroll.
Niennas Skrevet 22. juli 2011 #270 Skrevet 22. juli 2011 Politiet er på plass nå i alle fall, de dro over i båt.. Hvor bekreftes dette? Ser på TV2, leser db.no og vg.no.
Skywalker Skrevet 22. juli 2011 #271 Skrevet 22. juli 2011 Fra db.no: "Personer er skutt på en AUF-leir på Utøya, får Dagbladet bekreftet gjennom en politikilde. Området er sperret av. Dagbladets team forteller at trafikken står bom fast på vei ut. En kilde sendte følgende melding til Dagbladet for et par minutter siden: «Skytingen pågår fortsatt, og vi må løpe fra sted til sted»." Jeg venter på meldinger fra mine venner, jeg kjenner jeg nesten begynner å gråte. Dette er helt jævlig! Mvh Yvonne Tenker på deg!
Gjest Purple Haze Skrevet 22. juli 2011 #272 Skrevet 22. juli 2011 Er i utlandet og får ikke inn nrk... Noen som ser pressekonferansen og som kan gjengi litt av informasjonen? Politiet kunne egentlig ikke si så mye mer enn det vi har hørt på nyhetene. Ingen vet hvem som står bak bombingen, de tror det kun er den ene bomben, og folk bes holde seg innendørs. Så langt to bekreftet døde, men flere døde ligger inne i regjeringsbygget. På Utøya er politiet på plass nå, NRK melder om 5 som er skutt, og de to hendelsene har sannsynligvis sammenheng. Kort fortalt. 1
Kosemose Skrevet 22. juli 2011 #273 Skrevet 22. juli 2011 http://www.nrk.no/video/direkte_bombeeksplosjon_i_oslo/43FF687EE064C88B/ kan sees fra utlandet Tusen takk!
Gjest Vampen Skrevet 22. juli 2011 #274 Skrevet 22. juli 2011 Hvem i all verden kan ha noe å vinne på å gå etter AUF? Det er ungdom for faen! 11
sequin Skrevet 22. juli 2011 #275 Skrevet 22. juli 2011 Jeg har kontakt med noen på utøya nå hvertfall en ligger nede, blør kraftig og ei jente er skutt i armen..
AnonymBruker Skrevet 22. juli 2011 #276 Skrevet 22. juli 2011 Folk som ikke liker arbeiderpartiet...? 4
Sugerøret Skrevet 22. juli 2011 #277 Skrevet 22. juli 2011 Første tanken min også. Mine tanker går til alle rammede i Oslo, men også alle innvandrere som ikke har gjort noe galt, som kommer til å måtte gå igjennom et helvete framover. voldtektene + dette? Rasismen kommer til å skyte i taket nå, med god grunn. samme tenkte jeg.Dette kommer til å skyte rasismen til ekstreme høyder.Ser allerede på FB at grupper er lagd : kast alle utlendinger ut av Norge. Jeg må si jeg ikke liker alt og alle som har blitt sluppet inn i Norge,MEN vi kan ikke dømme den vanlige mann/dame i gata ,vi må tenke at det finnes andre idioter der ute,ekstreme grupper som bare vil spre faenskap,redsel og død.Det er DE vi må dømme. Er helt skjelven her jeg sitter, kun noen få minutter unna sentrum. Ringt unger som har vært ute og fått bekreftet at mine er i god behold så langt. Uvirkelig dette og bringer minner om USA 9/11. 2
AnonymBruker Skrevet 22. juli 2011 #278 Skrevet 22. juli 2011 Hvem i all verden kan ha noe å vinne på å gå etter AUF? Det er ungdom for faen! Ungdommen er fremtiden da. 4
Gjest strykebrett Skrevet 22. juli 2011 #279 Skrevet 22. juli 2011 Hvor bekreftes dette? Ser på TV2, leser db.no og vg.no. NRK alltid nyheter sa det.
Gjest Vampen Skrevet 22. juli 2011 #280 Skrevet 22. juli 2011 Folk som ikke liker arbeiderpartiet...? AP er en ting, de har makt! Men AUF? Nå skjønner jeg egentlig mindre og mindre.. Om dette henger sammen, så syntes jeg det virker snålt om en eller annen skummel internajonal terrorist skulle ha interesse av AUF! Kan dette være en av våre egne raringer? 3
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå