AnonymBruker Skrevet 24. juni 2011 #1 Skrevet 24. juni 2011 Ser ut som det er blitt forandringer her på kg. Hva synes dere nå om hvordan kategoriene på kg er? Er du fornøyd eller er det bare rot?
Gjest Tirkes Skrevet 24. juni 2011 #2 Skrevet 24. juni 2011 Enkelte ting er litt rart plassert av underkategorier, men det er vel en vanesak mer enn noe annet føler jeg.
chikako Skrevet 24. juni 2011 #3 Skrevet 24. juni 2011 Jeg synes det ser ut som det er mye mer oversiktlig nå. Irriterte meg grønn da jeg forsøkte å navigere etter de forrige endringene, nå ser det ut til at alle forumene er puttet i passende overkategorier. Bra jobba
AnonymBruker Skrevet 24. juni 2011 #4 Skrevet 24. juni 2011 Vender meg nok til det... som alltid. Men synes generell debatt var noe vrien og finne nå med det første. Sexforumet var lettere å finne så det blir nok enklere med sexen :gjeiper: 1
Xaphan Skrevet 24. juni 2011 #5 Skrevet 24. juni 2011 Inndelingen nå er bedre (virker mer logisk) enn den forrige. Men hvis de først skulle endre på den igjen, hvorfor kunne de ikke gått tilbake til alfabetisk rekkefølge, slik som flesteparten på forumet ønsker? Nå må jeg jo igjen bli vant til et nytt system 2
Gjest Koseklumpen Skrevet 24. juni 2011 #6 Skrevet 24. juni 2011 Mye bedre inndeling nå en hvordan det var tidligere om ikke annet.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå