Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Jeg hadde sett meg ut en nydelig ramme, men drøyde litt for lenge, nå er den utsolgt og de bestiller ikke flere. Den er hvit, kvadratisk i formen, har skrevet My first year i gull (tror jeg) øverst og i tillegg til de 12 bildene for hver måned, er det plass til et bilde til i et hjerte. Noen som skjønner hvilken jeg mener og vet hvor den selges, gjerne på nett.. Jeg fant den på nett for en stund siden, men nå finner jeg ikke igjen den butikken heller! Der jeg skulle kjøpe den kostet den ca 629,- tror jeg.

Stilen er litt i samme gate som denne, som også er fin, men jeg hadde så forelsket meg i den andre..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nå vet ikke jeg hvor du bor, men jeg har sett en slik på Dorothea på Triaden, på Lørenskog.

Skrevet

Jeg har også sett denne på Triaden! Husker ikke hva butikken het, men det var sikkert Dorothea, ja. I underetasjen ved blomsterbutikken og den store matbutikken :)

Skrevet

Tusen takk! Ser at Dorothea også har butikk i Moss, *ringer i morgen*. Bor i Østfold, men hvis ikke Moss har rammen, har jeg en bror som kan dra på Triaden for meg:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...