Nimorna Skrevet 21. juni 2010 #1 Skrevet 21. juni 2010 http://www.kvinneguiden.no/artikler/ditt_harem_i_sommer/76683 Disse sidrumpa buksene er noe av det styggeste jeg noensinne har hatt den tvilsomme ære av å hvile blikket på. Er det virkelig noen som tør å vise seg i dette ytterst tvilsomme plagget i dagslys, og i edru tilstand, uten å ha tapt et veddemål? Ute har jeg ikke sett et eneste menneske ikledd slike filler, hvor ræva henger ned på knærne og får den stilblinde eieren til å se ut som en ettåring med full bleie. Så hvordan kan da KG hevde at disse buksene har "kommet for fullt"? Nei, dette gresselige ikke-plagget kan avgå ved døden stille og rolig uten at jeg feller en tåre. Det ser jo ut til at enkelte av modellene, de som har på seg den mest "ekstreme" haremsbuksa, har trædd en genser på bena i stedet. Hva i all verden tenkte designeren på?
Gjest redstar Skrevet 21. juni 2010 #2 Skrevet 21. juni 2010 Haremsbukser ser helt forferdelige ut, uansett! Disse plagga har ingenting på jenter og gjøre, fusj! - men det er min smak da, kommer aldri til å finne på å gå i noe slikt!
sophiaM Skrevet 21. juni 2010 #3 Skrevet 21. juni 2010 Det blir for latterlig og gå rundt med haremsbukser ... Selv skjønte jeg ingenting når jeg leste en artikkel i et blad/ på nettet at dette var blitt "mote". Syns det virker som et desperat forsøk fra designerens side, å prøve å komme på en ny variant av bukser. Mission failed..
redchilli Skrevet 21. juni 2010 #4 Skrevet 21. juni 2010 jeg syns heller ikke de er fine! Griseharry:)
Gjest Vitaminbjørn Skrevet 21. juni 2010 #5 Skrevet 21. juni 2010 Ser de blir solgt på butikker her og der. Har til nå bare sett ett menneske gå med de. Så tullete ut..
Neshorn Skrevet 21. juni 2010 #6 Skrevet 21. juni 2010 Jeg har en slags haremsbukse, men den ser ikke så stygg ut som de på bildene til KG. (de var forferdelige!!) Min er knelang og litt baggy, vet ikke om det kan regnes som haremsbukse engang etter jeg har sett disse. Bruker hvertfall høye hæler til og smale topper, for å ikke se ut som en formløs og kortbeint gnom:p http://stupify.blogg.no/images/358481-4-1238678376068-n400.jpg Litt sånn som bukse nr 2 og 3 er min. (bare min ikke ser så treningsbukse-aktig ut)
Gjest AnonymBruker Skrevet 21. juni 2010 #7 Skrevet 21. juni 2010 Vide, posete bukser kan være kult synes jeg, men ikke de haremsbuksene som er trange i beina og sidrompa ellers....
Perelandra Skrevet 21. juni 2010 #8 Skrevet 21. juni 2010 Buksene i artikkelen var virkelig stygge, særlig den blomstrete. Makan til stygt plagg må man lete lenge etter! Er det virkelig noen som går kledd slik på ramme alvor uten at det er karneval, eller er det bare meg som ikke følger med på moten? Hvis man først skal ha på seg et ukledelig plagg, så takke meg til onepiece-dressen!
Rumohra Skrevet 21. juni 2010 #9 Skrevet 21. juni 2010 Dersom de ikke er for ekstreme i hvor langt ned de har skrittet, og de heises opp til å sitte i livet, synes jeg de kan være fine. Spesielt om de da viser en del av leggen (finnes kortere varianter også). Med en enkel topp kan dette være fint. Men de i artikkelen ser absolutt ikke bra ut..
Hoppetaujenta Skrevet 21. juni 2010 #10 Skrevet 21. juni 2010 Hehe....ja, om folket kan gå rundt i heldekkende, gloretefargede "sparkebukser" for tiden, så er disse buksene en smal sak. *not*
Gjest AnonymBruker Skrevet 21. juni 2010 #11 Skrevet 21. juni 2010 Etter jeg så en gammel tyrker langt opp i de tyrkiske fjell, bærende på en diger ball med høy så.. klarer jeg liksom ikke å se på de hengerumpene som noe kult.
Gjest stillness Skrevet 22. juni 2010 #12 Skrevet 22. juni 2010 De som ikke er helt ekstreme og i tillegg er litt posete kan være litt kule,men trang i beina?Nei takk.Den blomstrete var horribel.
Gjest Spinell Skrevet 22. juni 2010 #14 Skrevet 22. juni 2010 Jeg er gammel nok til å huske forrige gang dette var moderne! *grøss* En stoooor takk til Cyanid som nettopp sørget for at "U can't touch this" blir dagens hjernegnager.
Gjest AnonymBruker Skrevet 22. juni 2010 #15 Skrevet 22. juni 2010 Her i DK var dette virkelig mote ifjor, og har flere motebeviste venner som kjøpte disse.. I år rister de å hodet og skjønner ikke hva som gikk av dem, men tviler ikke på at de kommer til å bruke dem i Norge i sommerferien om det "endelig" slår til der også.. De er vistnok veldig behagelige, men for min del, så hjelper virkelig ikke det!
Aftensol Skrevet 22. juni 2010 #16 Skrevet 22. juni 2010 Nei takk! Jeg og en venninne så et par sånne på butikken med en gang de kom, og fant ut vi skulle prøve en i tilfelle de ikke var like ille på, som de så ut som.. Der tok vi feil gitt!! De var jo styggere på!!
Rumohra Skrevet 22. juni 2010 #17 Skrevet 22. juni 2010 Jeg står ved mitt om at det KAN se OK ut ... De ikke-ekstreme versjonene altså. Synes Julia Nyland får til dette: http://bloggfiler.no/julianyl.blogg.no/images/290465-11-1276697270977.jpg
Gjest Marlo Skrevet 22. juni 2010 #18 Skrevet 22. juni 2010 Haremsbukser skal bare være skikkelige haremsbukser som folk i landene der det er vanlig på menn skal bruke. "forfinede" haremsbukser brukt av jenter, med topper, denimjakker, smykker etc er ikke fint i det hele tatt. Jeg kan til NØD gå med på at det KAN se okey ut på skikkelige "hippie" folk med dreads o.l.
Gjest SmallTalk Skrevet 22. juni 2010 #19 Skrevet 22. juni 2010 Haremsbukser skal brukes der de hører hjemme, sammen med en sari eller på mannfolk i midtøsten. Alt annet blir helt feil!
Wonders Skrevet 22. juni 2010 #20 Skrevet 22. juni 2010 beina er for smale, ellers hadde de vært helt ok.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå