Gå til innhold

blotter i nabolaget


Gjest Madam Felle

Anbefalte innlegg

Gjest Madam Felle

Min sønn fortalte meg akkurat at han og en kamerat hadde sett en mann med buksene på knærne i går :o :o hva feiler det folk? Det er snakk om små barn han står og viser seg frem for :frustrert: Det er vel litt i seineste laget å ringe politiet? har ikke hørt om noe slikt før, og håper virkelig det var bare denne gangen.

Blir jo litt små redd også da.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Det har vi også i nabolaget. Jeg har ringt politiet, men de kunne dessverre ikke gjøre noe der og da, så den nye hobbyen min er å følge etter ham 8) Så fort jeg får høre at han er ute i borettslaget, går jeg ut. Blotteren først og madammen to skritt bak :evil:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gi beskjed til politiet. De kan se ting i en større samenheng. Det som virker ubetydelig for deg kan si politiet en hel del. Meld også gjerne fra om "mistenkelige" voksne som befinner seg i nærheten av barn.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...