Gjest Gjest_Lene_* Skrevet 2. juni 2009 #1 Skrevet 2. juni 2009 Vi har vært sammen i snart ett år og i starten var det bra. Når vi hadde sex så tok han på meg og sugde på puppene mine, sånn som er vanlig har jeg intrykk av. Jeg er veldig glad i å suge noe jeg gjør ofte og med stor glede for begge to. Enten som forspill eller bare en blowjob. Jeg er også veldig kosete og tar derfor mye på han også når vi har sex. Men, nå i det siste så har han helt sluttet å ta på meg når vi har sex og suger aldri på puppene mine. Hvis jeg ikke har fått orgasme etter sexen, (jeg må ha ekstra stimuli på klitoris for å få til det og pleier å gjøre det selv, men det er ikke alltid jeg rekker det) så går han bare ut av rommet å lar meg gjøre meg ferdig som han sier. Det er utrolig lite opphissende og ender som regel med å ikke gjøre noen ting. Jeg føler meg som en ting han knuller, ikke som kjæresten hans. Forholdet vårt ellers er ganske bra. Han har aldri vært den som er mest kosete og det er greit, men det er vel vanlig å ta på hverandre når man har sex? Har ihvertfall hatt det sånn med andre. Jeg har prøvd å hinte det til han, men han blir sur og mener jeg bare klager.
Gjest Gjest Skrevet 2. juni 2009 #2 Skrevet 2. juni 2009 Jeg har prøvd å hinte det til han, men han blir sur og mener jeg bare klager. Inte bra att han blir sur, kanske du bara ska låta bli att hinte och bara säga det rätt ut? Han måste nästan bara tåla det, tycker jag du kan kräva i allafall...
Strawberrygirl Skrevet 2. juni 2009 #3 Skrevet 2. juni 2009 Jeg syns du burde sette deg ned å snakke med han. Jeg hadde ikke likt at kjæresten min hadde gått ut av rommet når jeg skulle få meg selv til orgasme! Nå har ikke jeg kjæreste lenger..men i det siste forholdet så pleide han å ligge ved siden av meg å kysse, kose eller kanskje hjelpe til med en finger inni meg til jeg kom! Han gikk aldri ut.. da får man jo en slik matt eller tomhetsfølelse og føler at det bare er knulling (akkurat som du sier). Nei, dette ville jeg tatt opp med han! Men prøv å ordlegg deg så det ikke blir anklagende... håper det ordner seg! =)
Gjest Surfs Skrevet 2. juni 2009 #4 Skrevet 2. juni 2009 Syns han burde gitt deg orgasme etter sin egen. Ikke at du måtte stå for deres begge.
Gjest Gjest_mann38_* Skrevet 2. juni 2009 #5 Skrevet 2. juni 2009 Jøss... kunne aldri falle meg inn å gå...
Gjest Gjest Skrevet 2. juni 2009 #6 Skrevet 2. juni 2009 Dette er helt normalt. Sånn er alle menn. Du må nok bare lære deg å leve med det.
Rimmern Skrevet 2. juni 2009 #7 Skrevet 2. juni 2009 så går han bare ut av rommet å lar meg gjøre meg ferdig som han sier. Det er utrolig lite opphissende og ender som regel med å ikke gjøre noen ting. Er han tilbakestående? Ærlig talt - det er ikke mulig for en voksen mann å oppføre seg sånn uten at han er sosialt eller mentalt tilbakestående. Og SPESIELLT ikke når du har sagt ifra, og han fortsatt ikke forstår det. Det er sikkert slemt å si det, men sannsynligvis kommer han ikke til å skjønne bedre når han først har blitt slik og samtidig nekter å ta kritikk. Og da må du nesten bare spørre deg selv om du vil fortsette å være sammen med en slik ynkelig liten tulling.
kristian82 Skrevet 2. juni 2009 #8 Skrevet 2. juni 2009 Jeg har prøvd å hinte det til han, men han blir sur og mener jeg bare klager. Høres ut som du har all grunn til å klage!
Gjest Gjest Skrevet 3. juni 2009 #9 Skrevet 3. juni 2009 Er flau over å være mann når jeg leser om sånne menn.
Gjest Gjest Skrevet 3. juni 2009 #10 Skrevet 3. juni 2009 (jeg må ha ekstra stimuli på klitoris for å få til det og pleier å gjøre det selv, men det er ikke alltid jeg rekker det) "Rekker det"?? Fordi han ikke klarer å holde seg? Jeg har en del kjepphester med krav som kvinner stiller til menn (esel-size, utseende som en Hollywoodstjerne etc), men å klare å holde igjen til ens kjære har fått orgasme, er faktisk noe som alle burde klare, eller i alle fall å sammen med henne se til at hun også får. Det er ikke noe urimelig krav.
lovenemo Skrevet 3. juni 2009 #11 Skrevet 3. juni 2009 (endret) Jeg har prøvd å hinte det til han, men han blir sur og mener jeg bare klager. Tada! Der er en mulig løsning! Slutt å hinte, si det som det er. Endret 3. juni 2009 av Aryia
Gjest Lille Eden Skrevet 3. juni 2009 #12 Skrevet 3. juni 2009 Tada! Der er en mulig løsning! Slutt å hinte, si det som det er. Han skjønner jo tydeligvis hintingen hennes da, iom at han bli sur.
lovenemo Skrevet 3. juni 2009 #13 Skrevet 3. juni 2009 Han skjønner jo tydeligvis hintingen hennes da, iom at han bli sur. Ikke nødvendigvis.. Hinting kan ofte føles som mas og sutring, er mye bedre å si det rett frem slik det er. Og hvorfor hinte i det hele tatt? Må da være mye bedre å si ting rett ut om man vil ha bedring på ting.
Polly Ester Skrevet 3. juni 2009 #14 Skrevet 3. juni 2009 ...eller så var selve ordet hinting bare en måte å si det på - at hun har nevnt det og snakket med han om det...
Gjest gjest-jente Skrevet 3. juni 2009 #15 Skrevet 3. juni 2009 Det er faktisk en del slike menn der ute.... Flinke i 2 minutter og tenker deretter kun på å tilfredstille seg selv. Men til dere gutter - Hvorfor er det så få av dere som gidder å fortsette å tilfredstille oss jenter etter at dere selv har kommet? Har flere ganger sagt klart i fra og ikke noe hint, men det skjer bare ikke! I de få tilfellene jeg har kommet først så gjør jeg da mitt for at dere skal få det like deilig. Gir meg også veldig mye å kunne tilfredstille en partner. Uff uff, ego menn i sengen er ingen ting å spare på. Kanskje litt krass og generaliserer muligens litt mye, men har desverre en del dårlige erfaringer med slike menn, alt fra samboere til dating.
Gjest Gjest Skrevet 3. juni 2009 #16 Skrevet 3. juni 2009 Forklarte meg litt dumt der. Vi har snakket om det og jeg har hintet litt om det når vi har sex/han er ferdig. Men uansett så snakker han det bort eller blir sur. En gang har han sagt han skal skjerpe seg, men det var visst bare ord. Utrolig synd for jeg liker han kjempegodt og vi har det fint ellers, men han er bare lat og ego når vi har sex.
Morea Skrevet 3. juni 2009 #17 Skrevet 3. juni 2009 Det at han ikke klarer å holde seg og det der, greit nok. Ikke alle klarer det. Og det forsterkes nok av det jeg senser av det lille du skriver ts om at han blir sur (dårlig selvtillit og umoden, eller ego? Uansett et problem). Men en ekte mann har i alle fall baller nok til å innse at han bør være der for det, på en eller annen måte, etter at han har tømt seg, når du tydeligvis kan få orgasme. Man kan være der for hverandre uten at den andre part er den som nødvendigvis gir en vaginalorgasme, eller til og med en klitorisorgasme som du fikser best selv, hvis det er tilfelle. Makan!
Xneon88 Skrevet 3. juni 2009 #18 Skrevet 3. juni 2009 Dette er helt normalt. Sånn er alle menn. Du må nok bare lære deg å leve med det. Hallo ? Dette er helt feil ! Jeg er gutt selv og er veldig opptad av det min samboer sier om vårt sex liv. Syntes dette er "teit" å skrive. Jentene krever litt i sengen , men det er bare en god utfordring Jeg gjør det min samboer sier og motsatt , ergo da blir alt bra Men prat med han ! Syntes det er teit av han og bli sur når du prøver og konfrontere han med dette.
Gjest brutal_mann Skrevet 3. juni 2009 #19 Skrevet 3. juni 2009 Slik oppførsel etter så kort tid viser bare at dette forholdet ikke er liv laga.
Gjest Gjest_mann_* Skrevet 3. juni 2009 #20 Skrevet 3. juni 2009 Det er faktisk en del slike menn der ute.... Flinke i 2 minutter og tenker deretter kun på å tilfredstille seg selv. Men til dere gutter - Hvorfor er det så få av dere som gidder å fortsette å tilfredstille oss jenter etter at dere selv har kommet? Har flere ganger sagt klart i fra og ikke noe hint, men det skjer bare ikke! I de få tilfellene jeg har kommet først så gjør jeg da mitt for at dere skal få det like deilig. Gir meg også veldig mye å kunne tilfredstille en partner. Uff uff, ego menn i sengen er ingen ting å spare på. Kanskje litt krass og generaliserer muligens litt mye, men har desverre en del dårlige erfaringer med slike menn, alt fra samboere til dating. Da har du nok vært uheldig med guttene dine! Vet det er mange menn, inkludert meg selv som liker å tilfredsstille jenta vår både før og etter at vi selv kommer. Selv har jeg brukt mye tid på å lære meg å slikke ordentlig og teknikker med å slikke rundt rumpehullet. Pleier å ha som målsetning at hun skal ha et par orgasmer før jeg kommer selv hvis hun vil, og gjerne et par etter.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå