Lily Skrevet 4. januar 2007 #1 Skrevet 4. januar 2007 Overskriften sier vel det meste. På forhånd takk for hjelpa
Gjest gjesta Skrevet 5. januar 2007 #3 Skrevet 5. januar 2007 Jeg skal til en nå om 2 1/2 time. Skal si ifra etterpå om det var noe bra.
Hulder Skrevet 5. januar 2007 #5 Skrevet 5. januar 2007 Jeg var veldig fornøyd med Strindheim Fysikalske. En hyggelig mann og så dyrt var det heller ikke.
Gjest gjesta Skrevet 5. januar 2007 #7 Skrevet 5. januar 2007 Jeg var på Elvehavna Fysioterapi og helse, og dama som var der virket veldig flink. Nå har jeg aldri vært hos noen fysioterapeut før, så jeg har ikke så mye å sammenligne med. Det kostet 210,- med studentrabatt, aner ikke om det er dyrt heller.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå