Gå til innhold

Gullet26`s nye hverdag!


Gullet26

Anbefalte innlegg

Hvordan er formen deres? Håper dere blir fort friske.

God bedring!

:klem:

joda slenger i vei...jeg er da på jobb hvertfall og Anell sover søtt i følge pappan så da er det bare å håpe!!!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

en ny dag .......igjen!!!

Snart er det påske wehuuuuu da skal jeg eta godis til det tyter ut av øret på meg :ler: ,håper påskeharen kommer innom!

Formen begynner å komme seg både hos meg og nurket mitt,hun har sovi i hele natt for 1 gang på ja huser itte jeg

DAGENS LILLE SUNNE

Fettsyrer er gunstig om du vil ned i vekt.Kosttilskudd som inneholder omega -3(600-800mg)anbefales.Det balanserer stoffskifte og gjør at forbrenningen øker

I dag er det litt matshopping++bleier ++...... Kontantstøtta kom i går :sjarmor: og den kom på et bra tidspunkt!!Så da er det bare å fylle opp for en goooood stund fremover,svigermor skal til sverige på lørdag så jeg skal få hu til å kjøpe med litt div

også er det jobb kl 15 *pheeew*

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest Rødtoppen

God morgen på deg!

Må jo innom og si HEI her også veit du! Gleder meg til påske selv jeg, da blir det hytta i Valdres, pils og grillings i solveggen (håper jeg). Og snop da så klart!!!

Du får kose deg med matshopping og bleier før jobb i dag du da ;) Her blir det litt rydding og vasking før vi skal til huset vi skal ta over og være med på takstering...

Du får ha en fortreffelig dag i detta grå været i hvert fall

:klem: fra Trinemor

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

Hellu babes.....

Trinemor

En stor :klem: til deg også.....

Malina

så kos at du er innom,håper det går bra ;)

Hannen

Ting er litt bedre i dag enn i går ja... :klem:

ja da i går plutslig ble Anell skikkelig slapp og bare gråt og feberen steg helt uten videre...Lå helt slakt i fanget en times tid etter stikkpille også plutslig var det ok igjen gikk slag i slag til kvelden sovna kl 7 og ser ut til å være i fin form igjen idag,var ikke tett i nesa når hun våkna men nå begynner den å tette seg litt igjen så ikke godt å si hva som skjer!!Hvis det fortsetter i flere dager igjen så blir det legetur til mandag vet jeg for nå har hun gått så lenge og i og med at hun plutslig føk opp i temp i går sååå ja,jeg skal jobbe i helga så sambo får ta a med hvis hun blir skikkelig feber heit igjen så legen får se på a og ta en crp og lytte litt føler jeg!!

Så det ble bare kos å stell i går fikk besøk av mamma og hun ordner opp me veslemor...hva skulle man gjort uten besteforeldre innimellom??

I dag så plask regner det her og det er BRA!!!! For da smelter snøen *tralalalala* og våren vil komme før 1 mai forhåpentligvis :sjarmor:

Sendt omslagsarket mitt til høgskolene også nå med 25 vedlegg*pheew* litt av en jobb og føre og regne og antall timer og blabla men jeg håper det er verdt det!!!

ER SÅ SPENT

Dagen idag blir rolig vi får holde oss inne siden det er drit vær..Bare kose oss frem til jeg skal på jobb :kose:

Nuh skal jeg inn på www.virrevapp.no fikk en liten brosjyre i går masse barneklær der :klem:

Endret av Gullet26
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

Lykke til med søknaden! :tommel:

Og ha en KJEMPEFIN helg!!!

:klem:

Takker og bukker snuppa ha en strålende helg du også.... ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse
Lykke til med søknaden!! :)

Ønsker deg en GOOOD helg :klem:

flott med lykke ønskninger altså ...tuuuusen takk!!God helg til deg også minimamma

Lenke til kommentar
Del på andre sider

JEG SKAL BLI TANTE IGJEEEEENNNNNN.....NR.3

bruttern er slik en sengemaskin :hoho: de har to gutter og nå trodde jordmor at det ble jente...kos for dem da

HUn skal ha i august de har venta med å si noe for de mista for 1 år siden!!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest Rødtoppen

:vinke: Må jo innom for å ønske deg en god jobbehelg!

Masse masse masse lykke til med søknaden i forbindelse med sykepleien, jeg krysser alt mulig her for deg! Og så stas med å bli tante igjen da!!! GRATULERE så mye!!!

Her blir det KG-pause i helga, sambo har gjort beslag på maskina i helga gitt ;)

Uansett snuppa, ha en bra helg! :klem:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...