Gjest Gjesta Skrevet 5. desember 2005 #581 Skrevet 5. desember 2005 Her har det skjedd mye, skjønner jeg Spennende ting på gang, håper huset deres blir solgt i morgen da Det letter vel mye når man har fått hussalget ut av hodet, litt lettere å konsentrere seg om det nye huset, og julen Håper at legene finner ut hva det er som feiler deg, det er ikke gøy å gå sånn i det uvisse. Jeg ser at du, Fomlemannen og ungene har mange planer fremover, og mye å glede dere til. Kos dere i morgen, og nyt fridagen
@lfa Skrevet 5. desember 2005 #582 Skrevet 5. desember 2005 Så gøy at det går mot salg! *Er innom for og legge igjen enda flere basselusker* Håper du får et svar på plagene dine. Greit og få sjekket ut og utelukket ting.
Fru Fomle Skrevet 6. desember 2005 Forfatter #583 Skrevet 6. desember 2005 Tusen takk, Ballerina, Hannen, Marillia og @lfa! Veldig, veldig glad og lettet for å få salget ut av verden! :-D Jeg hadde jo et håp om at det skulle være temmelig enkelt å selge, men etter at fuktskaden ble oppdaget så ble alt mye mer usikkert. Så nå er det snart jul dere!
Gjest Gitte Skrevet 6. desember 2005 #584 Skrevet 6. desember 2005 her er det 30-siders fest uten at noen har feiret jooo!! :bukke:
Gjest Gjesta Skrevet 6. desember 2005 #585 Skrevet 6. desember 2005 Hadde egentlig tenkt å vente til at huset var solgt, slik vi fikk dobbel feiring
Fru Fomle Skrevet 6. desember 2005 Forfatter #587 Skrevet 6. desember 2005 (endret) Her er det grunn for KVADRUPPEL-FESTING!!!! Etter å ha vært i går kveld, ble det i dag! Budene fortsatte oppover de, og endte tilslutt på 175' over prisantydning!!!!! Jeg trodde faktisk ikke at det var sant!!!! Og nå er det jo nesten flaut å tenke på at noen har bladd opp så mye for dette her. Jeg er sjakk-matt, helt tom!!! Og nå blir det fiint baderom i ny-huset også!!! Kake til alle!!!!!!!! Endret 6. desember 2005 av Fru Fomle
Fru Fomle Skrevet 6. desember 2005 Forfatter #588 Skrevet 6. desember 2005 Har forresten hatt en veldig hyggelig dag med julehandel sammen med foreldrene mine.
Gjest Gjesta Skrevet 6. desember 2005 #589 Skrevet 6. desember 2005 *gomler kake* Gratulerer med salg av huset, kjempeflott at dere fikk så god pris. Nest siste stopp på julerunden min her inne Dere får ha en flott førjulstid, og kose dere masse, og lykke til med oppussingen i nyhuset. Riktig god jul og godt nyttår. Juleklem fra Marillia
Fru Fomle Skrevet 6. desember 2005 Forfatter #590 Skrevet 6. desember 2005 *gomle* Ingen vits i å la det være rester igjen!
Gjest synseren Skrevet 6. desember 2005 #591 Skrevet 6. desember 2005 Jeg gleder meg på deres vegne. Så kjekt at salget gikk så bra. Kjekt å ha mulighet til å pusse opp badet i det nye huset!! Feirer sammen med deg .
@lfa Skrevet 6. desember 2005 #592 Skrevet 6. desember 2005 Krysser fingre for at det blir salg, godt over takst. :icon_razz: ← *Kremt* Her er det vel på sin plass og nevne at mine lykkefingre for en gangs skyld ikke har sviktet. Gratulerer så masse! *gomler siste rest av kaka*
Fru Fomle Skrevet 6. desember 2005 Forfatter #593 Skrevet 6. desember 2005 Jeg gleder meg på deres vegne. Så kjekt at salget gikk så bra. Kjekt å ha mulighet til å pusse opp badet i det nye huset!! Feirer sammen med deg . ← Tusen takk, synseren! Alle pengene går jo rett inn i det nye huset, men det er greit å ha fått litt ekstra handlefrihet. Til bad feks. Og det er mer enn nok å ta tak i i ny-huset (som slett ikke er nytt) .
Fru Fomle Skrevet 6. desember 2005 Forfatter #594 Skrevet 6. desember 2005 (endret) *Kremt* Her er det vel på sin plass og nevne at mine lykkefingre for en gangs skyld ikke har sviktet. Gratulerer så masse! *gomler siste rest av kaka* ← Ja, da unner jeg deg en stor takk og en for fantastisk innsats! Her er kake nok til alle, mer i kjøleskapet og! Endret 6. desember 2005 av Fru Fomle
Gjest Madeline Skrevet 6. desember 2005 #595 Skrevet 6. desember 2005 Her er kake nok til alle, mer i kjøleskapet og! ← Jeg syntes det luktet kake her inne. *gomle*
@lfa Skrevet 6. desember 2005 #596 Skrevet 6. desember 2005 Trodde ikke det var sååå mye kake her... Da trekker jeg tilbake den der...
@lfa Skrevet 6. desember 2005 #597 Skrevet 6. desember 2005 Noen har nese for god business. Jeg har det i fingrene. Nei, nå.... film!
Gjest Gitte Skrevet 6. desember 2005 #598 Skrevet 6. desember 2005 Heyheyhey!! Gratulerer så kjempemye med fulltreffer!! Og du som var nervøs.. 175' over takst er jo utrolig bra!!! :hoppe:
Lille Ballerina Skrevet 7. desember 2005 #599 Skrevet 7. desember 2005 Wooow! KJEMPE BRA! Nå er dere vel fornøyde tenker jeg Nå kan du kjøpe gullhåndtak på alle dørene
Gjest Madeline Skrevet 7. desember 2005 #600 Skrevet 7. desember 2005 Har det blitt noen feiring enda?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå