Gå til innhold

Hvilken matkasse er best?


Fremhevede innlegg

Skrevet

Har prøvd ut Adams matkasse, men er ikke heelt fornøyd. Lurer på å bytte til Godtlevert eller noe annet. Noen som har noen gode erfaringer med matkasser?

Anonymkode: 2b781...90f

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi har nettmat og er fornøyd med den. Har prøvd adams, men syns det var lite smak i maten (vegetar). Hos nettmat kan man velge retter selv. 

Anonymkode: 772f5...fe3

Skrevet

Adams og Godt Levert er samme greia, de har samme eier og menyene er ofte helt identiske. Hvilken av disse du velger handler derfor mer om hvilket tilbud de har, hvor mange dere er i familien og hvor mange ukedager dere vil ha matkassemiddag siden den eneste forskjellen mellom dem er at det er litt ulike valgmuligheter i forhold til personer, dager og slikt. Kokkeløren og Kolonihagen er vel de to som kom på topp i testen i fjor. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...