Gå til innhold

Overnatting i Barcelona


Quinden

Anbefalte innlegg

Hei

Noen som har rimelige overnattingssteder i Barcelona (sentrum) de kan anbefale`? gjerne ungdomsherberger eller rimelige hoteller?

Har 2 dager der, noen som har vært og har tips til noe vi bare MÅ se?

Håper noen kan svare ! :wink:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

SORRY, husker ikke navnet på det vi bodde på.

Men HUSK å bestille i god tid, for det er faktisk vanskelig å få rimelig/ok pris hotell i den byen...

Kusina mi og typen måtte gå en hel dag rundt i byn og spørre etter ledig rom, og endte opp på et DYRT hotell da d var d eneste ledige...Så bestill i god tid. God tur!

Veldig greit å få et hotell i gangavstand fra Las Ramblas (hovedgata) i det minste...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Takk for svar! Ja, bestiller nå, reiser midten på juli, men det er vel kanskje litt seint allerede. :wink:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hei

Var i Barcelona i en uke for to år siden. Bodde på Hosteria Grau. Var perfekt beliggenhet, like ved La Rambla og med en isbar like utenfor døren :-) Ikke noe luksus, men hyggelig betjening, rent og ikke minst Billig!!(Men vi bestilte i god tid da) Lykke til!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest Chica.

Jeg og bodde på Hosteria Grau når jeg var i Barcelona (etter tips på forumet her)

Enig med Twinkle! Må i tillegg legge til at det var parkeringshus ikke så langt unna der vi passet godt på bilen vår. (Var litt nervøs for å finne trygg parkering midt i Barcelona sentrum!)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...