Gå til innhold

Er det mulig?


Fremhevede innlegg

Skrevet

Er det mulig å gå opp 2-3 kilo en helg man har vært veldig usunn? 

Anonymkode: fdb53...cf5

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, det er mulig, men da skal du spise veldig, veldig mye kcal! 

Skrevet

Ikke i fett. Men spiser du mye salt så får du ekstra mye vann i kroppen.  Du tisser det ut igjen.  

 

Det er akkurat som du fint kan gå ned 5-8 kg på ei helg av en heftig omgangssyke. Men det er kun vann du mister, ikke fett. 

Anonymkode: bbef8...982

Skrevet
47 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Ikke i fett. Men spiser du mye salt så får du ekstra mye vann i kroppen.  Du tisser det ut igjen.  

 

Det er akkurat som du fint kan gå ned 5-8 kg på ei helg av en heftig omgangssyke. Men det er kun vann du mister, ikke fett. 

Anonymkode: bbef8...982

Du kan fint miste fett og, ikke bare vann. Hvis du ikke får i deg nok kcal i løpet av en dag, vil du gå i minus og kroppen vil da forbrenne av fettlagrene.  Selvfølgelig vil du miste vann og, men det med vektnedgang og oppgang er et matematisk regnestykke. Det går på hvor mye energi du spiser, kcal, og hvor mye du forbrenner. Det er også noen hormonelle prosesser osv, så for meg er det vanskelig å svare på nøyaktig på hvor mye vann kontra fett du vil miste. 

Skrevet

Hei trådstarter! 

Da tittelen på tråden er mangelfull, stenges tråden. Viser til forumets regelverk:

Sitat

* Trådtitler på forumet er begrenset til 140 tegn. Vi anbefaler våre brukere å benytte seg av gode titler for å beskrive trådens innhold og dermed treffe riktige mottakere. Tråder med tittelen "Hjelp?" og lignende ufullstendige titler vil stenges. Trådstarter kan velge mellom enten å sende PM til moderator med ønske om endring av tittel, eller selv starte en ny tråd med forbedret tittel.

Du kan enten sende moderator en PM med ønsket oppdatering av tittelen, så vil tråden åpnes igjen, eller starte en ny tråd med mer beskrivende tittel.

Perelandra, mod. 

Gjest
Dette emnet er låst for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...