*Lene* Skrevet 3. mai 2005 #1 Skrevet 3. mai 2005 Er det virkelig mulig?? Hvorfor inni svarte er ikke disse 2 latterlige parene forlengst diska av TV 2??? Tenk å synke så lavt, manipulere, juge og spille så utspekulert? Jeg blir så eitrande sinna.... Må slutte å se på dette tror jeg, når engasjementet blir så stort.. HA HA...
Trampe Skrevet 3. mai 2005 #2 Skrevet 3. mai 2005 Jeg hopper innom Fagerstrand inn i mellom, og de som holder på der blir jo bare galere og galere for hver gang jeg ser på... Og i går kom toppen synes jeg. De er jo helt bak mål.... diskvalifiseringsgrunn synes jeg ihvertfall. Fortjener de et hus når de har juksa seg til det?
Gjest Spacegirl Skrevet 3. mai 2005 #4 Skrevet 3. mai 2005 Fagerstrand har jo gått helt av hengslene! Det er da ingen normale mennesker som oppfører seg som Reidar & co? Helt vilt
Angelizer Skrevet 3. mai 2005 #5 Skrevet 3. mai 2005 Er det virkelig mulig?? Hvorfor inni svarte er ikke disse 2 latterlige parene forlengst diska av TV 2??? Tenk å synke så lavt, manipulere, juge og spille så utspekulert? Jeg blir så eitrande sinna.... Må slutte å se på dette tror jeg, når engasjementet blir så stort.. HA HA... Godt det ikke bare er meg..!
sixx Skrevet 3. mai 2005 #6 Skrevet 3. mai 2005 Hvorfor inni svarte er ikke disse 2 latterlige parene forlengst diska av TV 2???... Fordi de lager "bra" tv.
*Lene* Skrevet 3. mai 2005 Forfatter #7 Skrevet 3. mai 2005 Fordi de lager "bra" tv. Antagligvis...men for å være sååå jævlige bør de ihvertfall diskes i siste program.. GUUUD som jeg hadde "godta" meg da
Gjest Madeline Skrevet 3. mai 2005 #8 Skrevet 3. mai 2005 Sånn som ting har utviklet seg nå så tviler jeg sterkt på at de to parene kommer til finalen.
Gjest Aurélie Skrevet 3. mai 2005 #9 Skrevet 3. mai 2005 http://pub.tv2.no/nettavisen/side2/tv/arti...ticle383574.ece Stygt å fryde seg litt over Reidars nær-døden opplevelse, men jeg kan ikke dy meg..
Gjest Anonymous Skrevet 3. mai 2005 #10 Skrevet 3. mai 2005 Den pølse-storyen fortalte han "stolt" til mange av de andre deltakerne i begynnelsen av programmet
Gjest gjest1 Skrevet 3. mai 2005 #11 Skrevet 3. mai 2005 Fordi de lager "bra" tv. Jeg orker ikke å se på Fagerstrand jeg, blir altfor irritert. Kanskje de hadde hatt flere seere hvis serien faktisk hadde handlet litt mer om husbygging enn allianser og konspirering. Han Reidar og kona, jeg KLARER ikke det paret! Maken til ufordragelige folk!
Gjest Aurélie Skrevet 3. mai 2005 #12 Skrevet 3. mai 2005 Den pølse-storyen fortalte han "stolt" til mange av de andre deltakerne i begynnelsen av programmet Hehe, han tror kanskje han har blitt mere Mann av å ha opplevd dette! Jeg er så lei Reidar og fruen nå, og håper for deres egen skyld at de er klar over sin egen atferd, men velger å oppføre seg slik kun for å se hvor langt de kan tøye strikken. Men Reidar hadde rett i spådommene han kom med i siste program: atferden hans går ikke i hans favør, og han BLIR oppfattet som skikkelig grotesk.
sixx Skrevet 3. mai 2005 #13 Skrevet 3. mai 2005 Jeg orker ikke å se på Fagerstrand jeg' date=' blir altfor irritert. Han Reidar og kona, jeg KLARER ikke det paret! Maken til ufordragelige folk![/quote'] Jamenjamen...da mååå du se på resten.
Gjest Lizzi Skrevet 3. mai 2005 #14 Skrevet 3. mai 2005 Ja selv hvor ufordragelig og ekkel serien er blitt, så MÅ jeg se den. Jeg er rar
Gjest skindeep Skrevet 3. mai 2005 #15 Skrevet 3. mai 2005 Jeg hopper innom Fagerstrand inn i mellom' date=' og de som holder på der blir jo bare galere og galere for hver gang jeg ser på... Og i går kom toppen synes jeg. De er jo helt bak mål.... diskvalifiseringsgrunn synes jeg ihvertfall. Fortjener de et hus når de har juksa seg til det? Helt enig med deg.
Gjest gjest1 Skrevet 3. mai 2005 #16 Skrevet 3. mai 2005 Sånn som ting har utviklet seg nå så tviler jeg sterkt på at de to parene kommer til finalen. I går så kjøpte de jo enda en diktafon for å manipulere Edel og mannen. De skulle sette sammen klipp fra forrige gang "Vi skal stemme på" også lurte de Edel til å si "Stine og Anders". Forran neste allmøte skulle de spille av dette for Stine og Anders rett før møtet slik at de ombestemmer seg i siste liten og stemmer på Edel og mannen. De er rett ut sagt skikkelig STYGGE!!!!! :evil:
Gjest Madeline Skrevet 3. mai 2005 #17 Skrevet 3. mai 2005 I går så kjøpte de jo enda en diktafon for å manipulere Edel og mannen. De skulle sette sammen klipp fra forrige gang "Vi skal stemme på" også lurte de Edel til å si "Stine og Anders". Forran neste allmøte skulle de spille av dette for Stine og Anders rett før møtet slik at de ombestemmer seg i siste liten og stemmer på Edel og mannen. De er rett ut sagt skikkelig STYGGE!!!!! :evil: Jeg tviler på om den planen til Reidar og co fungerer. Det må ihvertfall være lov å håpe. Stine og Anders er vel de som er verdige vinnere.
Gjest gjest1 Skrevet 3. mai 2005 #18 Skrevet 3. mai 2005 På klippene fra neste episode så sitter Fatane og gliser under avstemmingen...???? Enig i at Stine og Anders er verdige vinnere. Om Lys og Varme-gjengen sitter igjen i finale skal ihverfall ikke jeg stemme på noen av dem.
Gjest Lizzi Skrevet 3. mai 2005 #19 Skrevet 3. mai 2005 På klippene fra neste episode så sitter Fatane og gliser under avstemmingen...???? Enig i at Stine og Anders er verdige vinnere. Om Lys og Varme-gjengen sitter igjen i finale skal ihverfall ikke jeg stemme på noen av dem. Men om begge de parene sitter igjen i finalen så betyr det jo lite om du stemmer eller ei...
Gjest gjest1 Skrevet 4. mai 2005 #20 Skrevet 4. mai 2005 Men om begge de parene sitter igjen i finalen så betyr det jo lite om du stemmer eller ei... Ja, det var nettopp det som var poenget mitt. Da er det ingen vits i å stemme lenger
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå