Gjest Anonymous Skrevet 14. april 2005 #1 Skrevet 14. april 2005 Hey ladies. Jeg er selv en Mann med tatoveringer. Flere faktisk. På overarmen har jeg ei heftig dame selvfølgelig og har tatovert en Amstaff over brystet. Har en til også, men det er et hjerte og navnet til mora til en av ungene mine. Burde ha fjernet den, men shit... Hva synes dere jenter om tatoveringer? Tenner det dere?
Gjest Daniella_ Skrevet 14. april 2005 #2 Skrevet 14. april 2005 Det er sexy, men ikke med for mange. Og jeg liker ikke fargede tattoveringer. Om det tenner meg? Det er vel å overdrive litt, men sexy er det.
*Lene* Skrevet 15. april 2005 #3 Skrevet 15. april 2005 Alt med måte, og det enkleste er det peneste. Kan være sexy med tatoveringer, men det tenner meg ikke i den forstand ;-)
Gjest Madam Felle Skrevet 15. april 2005 #4 Skrevet 15. april 2005 Kan ikke si det er sexy med tatovering, men noen få kan være stilig. Men tatovering av en annen dames navn på min kjæres kropp, hadde fått meg til å tilte. Dt vil si, han måtte ha fjernet den
amalie2 Skrevet 15. april 2005 #6 Skrevet 15. april 2005 noen tatoveringer kan være stilige, men jeg blir ikke tent. slike ting er vel litt forskjellig fra dame til dame. men tror ikke at det er mange damer som liker å se navnet til eksdama på typen..
Gjest Anonymous Skrevet 15. april 2005 #7 Skrevet 15. april 2005 Nei, det er totalt usjarmerende med navnet til en eks på armen jeg skal liksom holde...... Ellers syns jeg tatoveringer er flott jeg, men det spørs jo som sagt på motivet da
aline Skrevet 15. april 2005 #8 Skrevet 15. april 2005 har to tatoveringer selv, og synes tatoveringer kan være utrolig stilig, også sexy, men det kommer jo både an på mannen de sitter på, hva det er og hvordan det er utført. en mann som ellers har de kvalitetene jeg ønsker, med stilige tatoveringer som matcher mannen og som er bra laget, er fullt ut sexy. hjerte med en ex' navn skrevet i, blir for meg dumskap, og viser en korttenkt side av mannen som IKKE er ett pluss. nakne damer eller pinuper på overarmen er vel heller ikke hva jeg personlig ser på som stilig eller sexy, blir mer sjømannen som også har anker tatovert på underarmen... amstaff på brystet kan være stilig, så lenge mannen har en forkjærlighet for rasen/dyret. så ja, tatoveringer kan være sexy, men ikke alle, og tatoveringer alene gjør ikke mannen sexy.
Twinkle Skrevet 15. april 2005 #9 Skrevet 15. april 2005 Til den rette mannen kan tatoveringer være både flott og sexy. Synes de sorte er finest. De kan gjerne være store ( f.eks Klas i BB)
Gjest Gjesta Skrevet 15. april 2005 #10 Skrevet 15. april 2005 Tja, jeg må innrømme at jeg synes det er litt tøfft med sånn Harry tatoveringer. En tøff hund på brystet kunne kanskje funke for meg :oops: Men det forutsetter at mannen har litt muskler. Men når det er sagt da, så hadde jeg nok vært skeptisk til å gå inn i et forhold med en sånn mann. Sånn rent seksuellt kunne det kanskje fungere, men jeg hadde ikke klart å være i et forhold med en slik mann. Regner med at han hadde vært litt matcho mann, og det klarer jeg ikke å leve sammen.
Gjest hjalmarlover Skrevet 15. april 2005 #11 Skrevet 15. april 2005 Nei,syns ikke det er noe...Ikke på jenter heller
Sommerfugl Skrevet 15. april 2005 #12 Skrevet 15. april 2005 Jeg synes ikke tatoveringer er pent, stilig eller sexy.
Arkana Skrevet 15. april 2005 #13 Skrevet 15. april 2005 Nei, jeg synes det er skikkelig harry. Og forøvrig er det ikke pent på kvinner heller.
Gjest Anonymous Skrevet 15. april 2005 #14 Skrevet 15. april 2005 Tattiser kan være sexy, de! (Trådstarter: Jeg tror damene på KG er litt streitere enn gjennomsnittet, men det finnes mange som liker det utenfor denne lille verdenen )
aline Skrevet 15. april 2005 #15 Skrevet 15. april 2005 Tattiser kan være sexy, de! (Trådstarter: Jeg tror damene på KG er litt streitere enn gjennomsnittet, men det finnes mange som liker det utenfor denne lille verdenen ) det er en del av oss her inne også, bare ikke alle som har svart i denne tråden enda. det er ihvertfall endel av oss som har selv, så da regner meg med de synes det er fint ellers og?
blå Skrevet 15. april 2005 #16 Skrevet 15. april 2005 Nei, jeg syns tatoveringer er svært lite sexy. Det er harry både på kvinner og menn.
Gjest Gjesta Skrevet 15. april 2005 #18 Skrevet 15. april 2005 Tattiser kan være sexy, de! (Trådstarter: Jeg tror damene på KG er litt streitere enn gjennomsnittet, men det finnes mange som liker det utenfor denne lille verdenen ) Nå ja, jeg innrømmet at jeg syntes det var sexy. Jeg hadde nok tent på det, men jeg tror ikke en slik mann kunne vært kjæresten min. Han virker litt for matcho , og det kan jeg ikek leve med...
smil Skrevet 15. april 2005 #19 Skrevet 15. april 2005 Om en mann har tatovering eller ikke er vel ikke avgjørende for hvor godt han blir likt? Mange tatoveringer er ikke pent, men det kan jo hende at mannen som har dem er pen
flowerpower Skrevet 15. april 2005 #20 Skrevet 15. april 2005 Jeg var kjempemisunnelig på broren min for en tatovering han hadde, så for 10 år siden tok jeg min første og så en til 5 år etter. Jeg synes det er stilig,men det bør ikke være for mange,- og navn på eks er absolutt begativt For meg har det ikke noe å si om de er i svart/hvitt eller i farger,- motivet, hvor de sitter osv er mer avgjørende
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå