Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Lurer på hvordan kompisene hans synes det er å feste med AB tilstede 🙈 ref. Snap nå

  • Liker 19
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ser ut som de koser seg. Mye mer enn vi som sitter på er forum en kørdagskveld ....!

  • Liker 4
Skrevet
9 minutter siden, Karamelle skrev:

Ser ut som de koser seg. Mye mer enn vi som sitter på er forum en kørdagskveld ....!

Tror du at alle som er innom her sitter på KG hele kvelden?  ;) 

Skrevet

Vært værre hvis vi satt på fest og skrev på KG samtidig 😎

  • Liker 10
Skrevet
53 minutter siden, Mitral skrev:

Vært værre hvis vi satt på fest og skrev på KG samtidig 😎

Det har hendt! Multitasking ftw. 👍

  • Liker 12
Skrevet
1 time siden, Asti skrev:

Tror du at alle som er innom her sitter på KG hele kvelden?  ;) 

En del ja 😉

  • Liker 4
Skrevet (endret)
31 minutter siden, Karamelle skrev:

En del ja 😉

Javel,  så du tror det. :ler:

Tilføyelse: Derfor det var så mange innlegg her denne lørdagskvelden...  

Endret av Asti
Skrevet

Det er egentlig nesten morsomt at alle som kritiserer personene på KG ikke greier å komme med faktiske argumenter. Alt jeg ser er argumentasjonsfeil fra ende til annen, spesielt ad hominem og appell til følelser. 

Jeg er åpen for diskusjon hvis de bare kan komme med argumenter som kan diskuteres. Ser jo at AB også går i samme fella når det er snakk om argumentasjonsfeil, men vil påstå at hun er bedre enn flere av disse folkene som kommer innom her. 

 

  • Liker 17
Skrevet
5 timer siden, Ovnsbakt Paprika skrev:

I kommentarfeltet til siste innlegg, “Birthday Fun”, får hun et spørsmål om hvor mye omtale av henne som når xxxx. Da svarer hun at de aldri har hørt noe.

Hvordan kan hun vite det?

http://annebrith.blogg.no/1523726373_birthday_fun_10084.html#comment

Hun har konstruert sitt eget ekkokammer der kun hennes oppfatning er riktig. Det smeller ganske hardt den dagen den illusjonen brister og hun skjønner hva hun har holdt på med.

  • Liker 18
Skrevet

Har gode venner? Vi hører veldig lite om venner synes jeg. Det er sporadiske events og noen puppeflashefester med noen unge og umodne bloggerbabes. 

Joda, de er sikkert venner. 

  • Liker 20
Gjest Bøff Eløff
Skrevet

Jeg synes det er fascinerende at de som forsvarer AB skriver om greie unger som om ungene pleier å være problemet? 

Problemet er jo utleveringen av ungene, ikke ungene per se.

Skrevet

Mulig de som forsvarer ikke forstår hva ordet eksponering betyr. De tror kanskje det et like stygt som avkom?

  • Liker 11
Skrevet (endret)
33 minutter siden, Bøff Eløff skrev:

Jeg synes det er fascinerende at de som forsvarer AB skriver om greie unger som om ungene pleier å være problemet? 

Problemet er jo utleveringen av ungene, ikke ungene per se.

Det er et klassisk eksempel på stråmannsargument. De gjengir helt feilaktig våre argumenter, avblåser dem, og på den måten mener de at de har svekket våre argumenter. Men problemet er jo at de svarer jo egentlig ikke på kritikken. 

Endret av Mimko
skrivefeil
  • Liker 19
Skrevet (endret)
8 minutter siden, Mimko skrev:

Det er et klassisk eksempel på stråmannsargument. De gjengir helt feilaktig våre argumenter, avblåser dem, og på den måten mener de at de har svekket våre argumenter. Men problemet er jo at de svarer jo egentlig ikke på kritikken. 

Nei, man kan jo undres over om de faktisk ikke forstår kritikken, eller om de misforstår med vilje. Anne Britt fremstiller det i egen blogg som at man på KG er fæl med barna hennes og at de mobbes over an lav sko. Akkurat som hun mener at kritikken mot henne er hets og mobbing.

Dette er jo ikke sant, men det virker som om hun har en tilhengerskare som tar hennes ord for god fisk. En rekke innlegg hvor folk kommer rasende inn her for å lære KG-mafiaen folkeskikk (samtidig som de hevder å vite både hvordan den enkelte dabattant ser ut og hva de har på seg), tyder jo på det.  Det hadde vært interessant å debattere dette  litt mer saklig enn å skulle svare på "Dere er dumme, slemme og stygge - og har flekkete joggebukser på!"

Endret av pøbelsara
  • Liker 21
Gjest formula
Skrevet

Tror nok Anne Brith er lykkelig over tråden sin her på KG. Hun er jo ellers streng med hva hun slipper igjennom i kommentarfeltet, og har jo uttalt at hun kjenner igjen ip-adresser, at og enkelte ikke slipper gjennom sensuren.

Under bursdagsinnlegget slippes det gjennom hele to kommentarer, som viser til KG, og de forferdelige menneskene der.

"Jeg er nettopp blitt medlem av et kvinneforum på nettet. Så du var et av de mest populære innleggene , så klikket meg inn for å lese."

"For noen merkelige folk inne på KG, måtte gå inn å lese litt."

Jeg tolker det som at AB gjerne ser at flere melder seg på her inne, slik at hun får enda mer oppmerksomhet og klikk. Overbevist om at for Anne Brith er ikke det verste å bli diskutert på KG. For henne er det verste scenarioet at ingen diskuterer henne eller gir henne oppmerksomhet, derfor godkjenner hun slike kommentarer. Derfor er det også så patetisk de gangene hun går i strupen på KG.

(Hadde det dreid seg om en viss annen blogger, ville jeg trodd kommentarene var skrevet av henne selv.)

Skrevet (endret)
2 timer siden, Sofhy skrev:

Igjen, bloggeren skal være glad for at du forguder henne, tenk hvis det var omvendt...grøss..for du legger virkelig innsats i dette. 

Nettopp dette som gjør hele bloggingen til AB så forkastelig! Hvem utsetter sine mindreårige med viten og vilje for slike mennesker? Hvem serverer ungene sine på sølvfat til 30.000 vilt fremmede mennesker hver dag, gjennom flere år av livet deres med penger som grunnlag? For å kunne kvitte seg ,med   gjeld eller kjøpe drømmehuset? Jeg er på samme alder som AB, og jeg har skjønt at penger er ikke alt her i livet, men at man i enden tenker at man har gjort sitt beste overfor den familien men har ansvaret for. Å normalisere den psyke utleveringen av barn og tro at dette vil ingen bry seg om, er som å tro på julenissen. Hva med å få seg en jobb hvor man ikke "kaster" egen familie under bussen og faktisk ta det ansvaret? Blogging er penger som kommer lett, og man kan faktisk blogge uten å være dronningen av sosialpornografi. Den dagen hun  våkner opp og faktisk skjønner hva hun har drevet med, den dagen blir ikke enkel. 

Endret av Varma
Skrevet

Tråden er ryddet for avspoinger, samt svar til dette.
/lillesky (mod)

  • Liker 7
Gjest
Dette emnet er låst for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...