Gå til innhold

35kcal mer enn i går


Fremhevede innlegg

Skrevet

I går fikk jeg i meg 332,5 kcal. I dag ble 35kcal mer. Legger jeg på meg av det? Nei dette er ikke tull. 

Anonymkode: 6f544...800

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Eh hæ?

Denne tråden burde stenges. Du ligger LANGT unna ditt kaloribehov og det er ikke sunt i det hele tatt.

Anonymkode: 1d124...1ad

  • Liker 5
Skrevet

Vil meddele at om du fortsetter så enten dør du ellerså får du hjerneskade.
Trist men sant. Du bør ligge på over 1500 samme om du er mann eller dame gutt eller jente :)

Anonymkode: 49996...615

  • Liker 2
Skrevet
8 minutter siden, AnonymBruker skrev:

I går fikk jeg i meg 332,5 kcal. I dag ble 35kcal mer. Legger jeg på meg av det? Nei dette er ikke tull. 

Anonymkode: 6f544...800

Du blir tynn når du ligger i graven.

Gjest The Lost Dreamer
Skrevet (endret)

Beklager å si det, men helsa di er i fare. Spesielt om du har spist så lite over lengre periode, eller om du fortsetter. Ta det fra en som havnet på sykehus og fikk næring gjennom slanger (Jeg telte ikke hva som var i maten, jeg spiste bare et måltid om dagen, og jeg spiste ikke mye)

Endret av The Lost Dreamer
Skrevet

Jeg har hatt spiseforstyrrelser tidligere. Ble frisk, men tror jeg er i ferd med å få tilbakefall nå. Jeg skjønner jo at det er sykt å henge seg opp i 35 kcal

 

TS

Anonymkode: 6f544...800

Skrevet

Kjære trådstarter,

Jeg må dessverre stenge tråden din med bakgrunn i at vi ikke kan vite hvilken kompetanse som ligger bak svarene du vil få. Vi kan ikke passe tråden din konstant og luke ut svar du kan få som kan være skadelig for deg eller andre i en sårbar situasjon. 

Vi anbefaler også at du tar kontakt med din fastlege for å få en profesjonell oppfølging og/eller svar på spørsmålene dine. 

Jeg vil oppfordre deg til å ta kontakt med Mental Helse, som er en telefon- og netttjeneste for alle som trenger noen å snakke eller skrive med noen om livets utfordringer. Du kan ringe til dem døgnet rundt på 116 123 eller benytte deg av nettsiden deres. Her vil du treffe mennesker som du kan prate med og få råd av, og du kan ta kontakt som anonym.

Yvonne, mod

  • Liker 2
Gjest
Dette emnet er låst for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...