Gå til innhold

Hva sier man i talen som forlover??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg skal være brudens forlover i et bryllup neste sommer. Greia er at jeg har vært i bare to bryllup selv (da jeg var type 16 år), så jeg aner ikke hva man sier i talen.

Noen eksempler, tips eller råd?

Anonymkode: 4a3ff...3ee

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dette finner du masse tips om når du googler. Men greit å få med din og brudens historie, når dere møttes og ting du setter pris på ved henne. Ta gjerne med noen gode historier. Så må du selvsagt ta med når han møtte henne, artige minner fra den tiden da bruden var oppover ørene forelsket, gjerne at hun oppsøkte steder han var uten å skulle noe der eller andre morsomme ting. Talen fra forloveren skal være morsom og litt rørende. Fortell mye fint om bruden!

Anonymkode: a1a26...dbb

Skrevet

Ikke gjør som min... Hun gikk bare inn for å drite meg ut. Ble så skuffet for talen handlet bare om barneskolen, jeg har forandret meg litt siden da. Masse gode tips på div på nettet. Litt morsomme historier, ikke for internt, fokusere på deres gode vennskap og litt om fremtiden framover er mitt tips. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...