Angelica Skrevet 8. oktober 2004 #1 Skrevet 8. oktober 2004 Må si jeg stiller meg noe tvilende til hele situasjonen, ikke minst når det gjelder hvem som betaler for "gildet". Selvfølgelig må Martha få ha sin frihet, men hun er tross alt prinsesse i Norge og ikke hvem som helst. Bare tenk på alle pengene de har brukt på å pusse opp Bloksberg og kjøpe nytt hus som også skal bygges på og pusses opp. Og hun som gravid skal pendle en god del mellom New York og Norge virker det som. Kan da umulig være helt bra. Dessuten ville jeg heller latt to småbarn ha de første årene sine i landlige omgivelser her i gamlelandet enn i en enorm, bråkete storby som New York. Men dette var noen av mine tanker, hva mener dere folkens?
Malou Skrevet 8. oktober 2004 #3 Skrevet 8. oktober 2004 Dette bekymrer meg svært lite. Dessuten så får vel ikke Martha apanasje lenger uansett?
Angelica Skrevet 8. oktober 2004 Forfatter #4 Skrevet 8. oktober 2004 Det BEKYMRER ikke meg heller, men det går vel an å ha en mening om saken for det.
L@dy Skrevet 8. oktober 2004 #5 Skrevet 8. oktober 2004 Må si jeg stiller meg noe tvilende til hele situasjonen, ikke minst når det gjelder hvem som betaler for "gildet". Selvfølgelig må Martha få ha sin frihet, men hun er tross alt prinsesse i Norge og ikke hvem som helst. Om det er norske skattepenger som går med ti å betale for vakthold, så er jeg enig med deg. Men selv om Martha er prinsesse så synest ikke det er noe ille at hun velger å bosette seg i utlandet. Hun ene søsteren til Kong Harald bor jo i Brasil, og hun er jo prinsesse hun også. Bare tenk på alle pengene de har brukt på å pusse opp Bloksberg og kjøpe nytt hus som også skal bygges på og pusses opp. Men her har de vel brukt av sine private midler? Og hun som gravid skal pendle en god del mellom New York og Norge virker det som. Kan da umulig være helt bra. Dessuten ville jeg heller latt to småbarn ha de første årene sine i landlige omgivelser her i gamlelandet enn i en enorm' date=' bråkete storby som New York.[/quote'] Om hun flakser via New York og Norge anser jeg som en privat sak. Og jeg er helt sikker på at det vil gå strålende. Når jeg tenker meg om, så kunne jeg ha gjort det samme faktisk. Med eller uten barn...Det vokser opp barn i New York og resten av verden og`som helt sikkert har det bra.
Angelica Skrevet 8. oktober 2004 Forfatter #6 Skrevet 8. oktober 2004 Tviler ikke på at de helt sikkert får det bra. Er nok bare meg som ikke er noe "storbymenneske", men trives best i mer landlige omgivelser.
Gjest GreenSky Skrevet 8. oktober 2004 #8 Skrevet 8. oktober 2004 hva mener dere folkens? Helt ærlig, så driter jeg i hvor hun bor.
Gjest Hillary.. Skrevet 8. oktober 2004 #9 Skrevet 8. oktober 2004 Jeg synes de er et flott eksempel på at man kan gjøre mye i livet sitt også etter at man har fått barn. De er selvsagt ekstra heldige som har endel penger. Men poenget er at det kan virke som mange føler seg mer hemmet (eller er redd for å bli det) med barn.
Gjest GreenSky Skrevet 8. oktober 2004 #10 Skrevet 8. oktober 2004 Jeg synes de er et flott eksempel på at man kan gjøre mye i livet sitt også etter at man har fått barn. De er selvsagt ekstra heldige som har endel penger. Men poenget er at det kan virke som mange føler seg mer hemmet (eller er redd for å bli det) med barn. Flere millioner på konto hjelper sikkert.
Isabella Moon Skrevet 8. oktober 2004 #11 Skrevet 8. oktober 2004 Synes det er kjempekult at de prøver noe nytt. Lurer på hvor lenge de har tenkt å bli værende dog. Tipper nok at det blir deilig å slippe unna Se & Hør-fotografene oppi ansiktet på Maud Angelica og den andre lille som kommer.
Gjest Valhalla Skrevet 8. oktober 2004 #12 Skrevet 8. oktober 2004 Hvilket tap er det å miste en eventyroppleser og en pompøs forfatter?
Gjest GreenSky Skrevet 8. oktober 2004 #13 Skrevet 8. oktober 2004 Hvilket tap er det å miste en eventyroppleser og en pompøs forfatter? Vi er vel ikke så heldige at vi mister dem, men en pause er helt greit.
Gjest Chanda Skrevet 8. oktober 2004 #15 Skrevet 8. oktober 2004 Vi får nok vite mer etter pressekonferansen i Central Park - var det på mandag, eller ?
Isabella Moon Skrevet 8. oktober 2004 #16 Skrevet 8. oktober 2004 HÆ? Skal de holde pressekonferanse om dette? Og det i Central Park??
Gjest Chanda Skrevet 8. oktober 2004 #17 Skrevet 8. oktober 2004 Det står i avisene at Ari og Martha hastet forbi journalistene uten å ville komme med noen kommentarer - de skulle møte pressen i Central Park på mandag ... Det er vel slik det seg hør og bør når man som Valhalla skriver, er norges mest pompøse forfatter, gift med kongsdatteren
Gjest Anonymous Skrevet 8. oktober 2004 #18 Skrevet 8. oktober 2004 Det er vel ganske naturlig at de vil si noen ord til pressen. Med tanke på allt oppstyret det er rundt de kongelige. Både i RL og på KG.
Gjest Valhalla Skrevet 8. oktober 2004 #19 Skrevet 8. oktober 2004 Det er vel ganske naturlig at de vil si noen ord til pressen. Med tanke på allt oppstyret det er rundt de kongelige. Både i RL og på KG. Nei det er en del av jobben.
Smila Skrevet 8. oktober 2004 #20 Skrevet 8. oktober 2004 Jeg synes de kongelige er programm forpliktet til å bo i Norge, og synes ikke noe om at våre PR kåte venner flytter til NY
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå