enina Skrevet 2. januar 2016 #1 Skrevet 2. januar 2016 Hei hei!! Jeg har merket en større og større interesse for hip-hop, reggae og afrodance og lignende etter hvert som tiden har gått.. Jeg skulle gjerne blitt bedre kjent med noen som har samme interesse for dette og lyst til å joine på typ arrangementer?:) Ikke vær redd eller nøl om å ta kontakt! Håper vi er flere her inne! (Er btw ei 29 år gammel jente fra Østlandet)
Gjest Jessica Skrevet 22. januar 2016 #2 Skrevet 22. januar 2016 Den Saturday, January 02, 2016 at 0.04, enina skrev: Hei hei!! Jeg har merket en større og større interesse for hip-hop, reggae og afrodance og lignende etter hvert som tiden har gått.. Jeg skulle gjerne blitt bedre kjent med noen som har samme interesse for dette og lyst til å joine på typ arrangementer?:) Ikke vær redd eller nøl om å ta kontakt! Håper vi er flere her inne! (Er btw ei 29 år gammel jente fra Østlandet) Jaaaa 😀
enina Skrevet 24. januar 2016 Forfatter #3 Skrevet 24. januar 2016 Den 22.01.2016 at 23.42, Jessica skrev: Jaaaa 😀 Weee!!! :D Good!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå