Gjest Anonymous Skrevet 17. september 2004 #1 Skrevet 17. september 2004 skal pakke inn gaver, og trenger en god måteå pakke det inn på slik at det ikke avslører seg selv. vil ikke pakke det inn i store pappesker for da ser det såå enormt ut, og kan bli skuffet når det åpnes. det ene som skal pakkes er en liten eske, str med mobileske, det andre er en stor bærepose fylt med klær
LilleBille Skrevet 17. september 2004 #2 Skrevet 17. september 2004 For mindre ting .. finnes det bl.a. på posthuset "plastomslag" som kan blåses opp for å beskyttte ting under transport ... Det vil hvertfall kunne "forandre" utseende på noen pakker..
Nick Etmitt Skrevet 17. september 2004 #3 Skrevet 17. september 2004 For mindre ting .. finnes det bl.a. på posthuset "plastomslag" som kan blåses opp for å beskyttte ting under transport ... Det vil hvertfall kunne "forandre" utseende på noen pakker.. Legg gavene inne i en kjempesvær ballong, som du så blåser opp. OBS. Må ikke være gjennomsiktig.
Gjest Anonymous Skrevet 17. september 2004 #4 Skrevet 17. september 2004 hvordan i all verden skal en få en eske inn gjennom åpningen av en ballong?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå