Modent Skrevet 11. august 2015 #1 Skrevet 11. august 2015 Hei. Jeg er en kvinne som snart er 40 år, som etter at jeg ble skilt igjen er begynt date. Opplever at det ikke er lett, da mange av de jeg møter på min egen alder er mest opptatt av det erotiske, Mine erfaringer er at det mye enklere og date unge menn, da de faktisk er opptatt av og møte meg for å bli kjent, fremfor først og fremst erotikk, Dater for tiden en mann som er 10 år ynge enn meg selv, og det har gitt meg mye. Tror nok og det vil bli erotikk med tiden, men nå er vi først og fremst opptatt av å bli kjent med hverandre, Så mitt spørsmål er om det er andre kvinner på min alder som har opplevd det samme som meg. 2
Gjest O.G. Skrevet 11. august 2015 #2 Skrevet 11. august 2015 Personlig så blir jeg ofte lei unge menn pga de er så intense.
AnonymBruker Skrevet 11. august 2015 #3 Skrevet 11. august 2015 Ja, jeg er 60 og har en vakker venn på 29 år. Han liker best å plukke blomster og slikt med meg og det synes jeg er så søtt og koselig. Han er også så dyktig med make-up og slikt. De på min alder vil bare ha sex med meg, men min venn og jeg kan også gå å se f eks en ballett. Og da holder han meg i hånden. Jeg tror det kan utvikle seg til noe mer. Han er så skjønn og renslig. Anonymous poster hash: 0497e...1d3 7
AnonymBruker Skrevet 11. august 2015 #4 Skrevet 11. august 2015 Med tidens tann forsvinner magien med kvinner for de menn som får erfaring med dem. Unge gutter har ofte ikke nok erfaring med kvinner til å skjønne det, så de kan være interessert i mer enn sex. Du får nyte det så lenge det varer. Anonymous poster hash: 0479c...0aa
Gjest BethD Skrevet 11. august 2015 #5 Skrevet 11. august 2015 Personlig så blir jeg ofte lei unge menn pga de er så intense. Ikke meningen å "kuppe" tråden din TS men jeg må bare spørre.. hvordan intense er de...? Og hvor gamle er de..?
Gjest O.G. Skrevet 11. august 2015 #6 Skrevet 11. august 2015 Ikke meningen å "kuppe" tråden din TS men jeg må bare spørre.. hvordan intense er de...? Og hvor gamle er de..? Renner ikke rundt med tenåringer nei, men de blir veldig intense og vil treffe meg flere ganger i uka og plutselig så ville en av dem faktisk date meg seriøst og jeg måtte roe ham ned med en beskjed om at det går ikke an pga vi er begge to der at vi nok ønsker oss totalt forskjellige ting i et forhold.
Gjest BethD Skrevet 11. august 2015 #7 Skrevet 11. august 2015 Renner ikke rundt med tenåringer nei, men de blir veldig intense og vil treffe meg flere ganger i uka og plutselig så ville en av dem faktisk date meg seriøst og jeg måtte roe ham ned med en beskjed om at det går ikke an pga vi er begge to der at vi nok ønsker oss totalt forskjellige ting i et forhold. SKjønner
Gjest O.G. Skrevet 11. august 2015 #8 Skrevet 11. august 2015 SKjønner Ja, jeg vil f.eks være mer i ro i et forhold, mens han har lyst til å bruke sommeren på å dra fra festival til festival. Det er jeg totalt ferdig med å bruke masse penger på i hvertfall. Og fyrer som ikke liker samme musikk som meg kan jeg ikke være sammen med. For meg som er rockbich, så er musikken veldig viktig.
AnonymBruker Skrevet 11. august 2015 #9 Skrevet 11. august 2015 Jeg er 36 og har datet noen menn rundt 4-5 år yngre enn meg.Synes de er betydelig kjekkere og mer interessante enn gamlingene på 40+.Alt for mange menn over 40 tar veldig dårlig vare på seg selv og mange forfaller desverre helt. Anonymous poster hash: 65083...92b 2
Gjest BethD Skrevet 11. august 2015 #10 Skrevet 11. august 2015 Ja, jeg vil f.eks være mer i ro i et forhold, mens han har lyst til å bruke sommeren på å dra fra festival til festival. Det er jeg totalt ferdig med å bruke masse penger på i hvertfall. Og fyrer som ikke liker samme musikk som meg kan jeg ikke være sammen med. For meg som er rockbich, så er musikken veldig viktig. Tror jeg har en liten girlcrush på deg .... Du sier så mye bra ! Rockbitch to rockbitch
Gjest O.G. Skrevet 11. august 2015 #11 Skrevet 11. august 2015 Tror jeg har en liten girlcrush på deg .... Du sier så mye bra ! Rockbitch to rockbitch Ja, jeg makter ikke en hel festivalsommer for å høre techno. En konsert kan jeg bli med på, men en hel sommer.... Not.
Gjest BethD Skrevet 11. august 2015 #12 Skrevet 11. august 2015 Ja, jeg makter ikke en hel festivalsommer for å høre techno. En konsert kan jeg bli med på, men en hel sommer.... Not. Enig !!
Gjest O.G. Skrevet 11. august 2015 #13 Skrevet 11. august 2015 Enig !! Jeg gjorde meg litt vanskelig her tidligere i år, jeg ditchet en fyr kun pga han ikke visste hvem David Bowie var. Trenger ikke å forgude hans musikk slik jeg gjør, men må vite hvem han er.
Gjest BethD Skrevet 11. august 2015 #14 Skrevet 11. august 2015 Jeg gjorde meg litt vanskelig her tidligere i år, jeg ditchet en fyr kun pga han ikke visste hvem David Bowie var. Trenger ikke å forgude hans musikk slik jeg gjør, men må vite hvem han er. ?!?!? Hahah !
AnonymBruker Skrevet 11. august 2015 #15 Skrevet 11. august 2015 Ja, jeg er 60 og har en vakker venn på 29 år. Han liker best å plukke blomster og slikt med meg og det synes jeg er så søtt og koselig. Han er også så dyktig med make-up og slikt. De på min alder vil bare ha sex med meg, men min venn og jeg kan også gå å se f eks en ballett. Og da holder han meg i hånden. Jeg tror det kan utvikle seg til noe mer. Han er så skjønn og renslig. Anonymous poster hash: 0497e...1d3 Du fortalte ikke at du var på KG Anonymous poster hash: 1a1ef...aa9
AnonymBruker Skrevet 12. august 2015 #16 Skrevet 12. august 2015 Hei. Jeg er en kvinne som snart er 40 år, som etter at jeg ble skilt igjen er begynt date. Opplever at det ikke er lett, da mange av de jeg møter på min egen alder er mest opptatt av det erotiske, Mine erfaringer er at det mye enklere og date unge menn, da de faktisk er opptatt av og møte meg for å bli kjent, fremfor først og fremst erotikk, Dater for tiden en mann som er 10 år ynge enn meg selv, og det har gitt meg mye. Tror nok og det vil bli erotikk med tiden, men nå er vi først og fremst opptatt av å bli kjent med hverandre, Så mitt spørsmål er om det er andre kvinner på min alder som har opplevd det samme som meg. Hva legger du i 'erotikk'?Anonymous poster hash: e4da3...69c
AnonymBruker Skrevet 12. august 2015 #17 Skrevet 12. august 2015 Jeg gjorde meg litt vanskelig her tidligere i år, jeg ditchet en fyr kun pga han ikke visste hvem David Bowie var. Trenger ikke å forgude hans musikk slik jeg gjør, men må vite hvem han er. Det hadde jeg også gjort. Nå elsker jeg å gå på konserter og gjerne med yngre menn. Men prioriterer ikke festivaler jeg heller. Vil velge min egen musikk og min egne yngre mann som vil høre på det jeg hører på. Det går helt fint. Anonymous poster hash: 34cd2...099
Gjest O.G. Skrevet 12. august 2015 #18 Skrevet 12. august 2015 Det hadde jeg også gjort. Nå elsker jeg å gå på konserter og gjerne med yngre menn. Men prioriterer ikke festivaler jeg heller. Vil velge min egen musikk og min egne yngre mann som vil høre på det jeg hører på. Det går helt fint.Anonymous poster hash: 34cd2...099 Vi er enige her ja.
Modent Skrevet 18. august 2015 Forfatter #19 Skrevet 18. august 2015 Hva legger du i 'erotikk'?Anonymous poster hash: e4da3...69c For meg er erotikk det å passere noen grenser som gjør at man blir kåt 1
Engel Skrevet 19. august 2015 #20 Skrevet 19. august 2015 For meg er erotikk det å passere noen grenser som gjør at man blir kåt Mener du at yngre menn er mindre kåte? Det var en interessant teori. Men ser du for deg et varig forhold med en som er 10 år yngre? Eller er det bare "for gøy"? Nærmer meg 40 selv, men har ikke fått testet datingen ennå, litt for nysingel. Men ble også litt nysgjerrig på hvor du treffer de yngre mennene? For på feks. sukker syns jeg svært få menn oppgir at de er interessert i å møte damer som er eldre enn seg. 12-15 år yngre derimot er visst det de er ute etter. Men jeg har kikket mest på menn i 40-årene da. Tenker at jeg vil ha en som er ferdig med unger og sånt (dvs han bør ha unger fra før, men ikke ønske seg flere).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå