Gå til innhold

Vært på fest med narkotika


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

I helgen endte jeg opp på en fest der hasjen fløt og i løpet av kvelden ble jeg også tilbudt LSD, så går ut ifra at de hadde det meste. Jeg takket nei til alt som ble tilbudt, har ikke så mye til overs for slikt (så omgangskretsen må byttes ut, ja). Ble vel mer utsatt for passiv røyking av hasj. Men har tenkt litt på det i etterkant. Hvis politiet hadde busa inn, kunne de tatt meg for noe? 

 

Er også litt usikker på om dette er den rette kategorien å ta dette i.  :klaske: 



Anonymous poster hash: e3d0e...226
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er usikker. Men tror du kanskje kunne ha fått litt problemer siden bruken var så åpenlys.

Skrevet

Nei de kunne ikke tatt deg for noe.

AnonymBruker
Skrevet

De hadde vel notert seg navnet

Anonymous poster hash: daf0a...9bd

Skrevet

Nei. Er lett for dem å finne ut om du hadde dopet deg, og om du solgte, så du hadde nok vært safe med mindre noen hadde plantet masse hasj og slikt på rommet ditt og i veska di osv.

 

Forsåvidt er hasj på alle fester nå merker jeg, spesielt på svære og de mer åpne festene. Heldigvis er ikke min vennegjeng keen på slikt, men har opplevd lignende jeg også.

AnonymBruker
Skrevet

Nei politiet kunne ikke tatt deg for noe som helst. De ville heller ikke notert navn på festdeltakerne, men kun på de som de FANT dop på. Trolig ville de ikke engang ransaket noen, om de ikke så noen med egne øyne med dop, og de rykker ikke ut til en fest om noen ringer å klager på hasjlukt. Er viktigere ting å beskytte folk mot! Det finnes omtrent ingen fester hvor man ikke finner dop nå til dags.



Anonymous poster hash: 7502e...eb9
AnonymBruker
Skrevet

Herregud. (Beklager, forstår uvitenhet!) Mener du at de skal arrestere 10-15-20 stykker og ta deg for å ha vært på fest, der noen tilfeldigvis hadde narkotika? Helt ærlig, så driter politiet i akkurat deg, så framt du ikke var ruset eller de fant ut at du solgte/var i besittelse. 



Anonymous poster hash: 68f25...2fb
  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Skaff deg ny omgangskrets.

 

Og nei, du ville ikke bli tatt for noe. 

 

Skjønner ikke poenget med narkotika... 



Anonymous poster hash: 9f5c9...0a7
AnonymBruker
Skrevet

 

Skaff deg ny omgangskrets.

 

Og nei, du ville ikke bli tatt for noe. 

 

Skjønner ikke poenget med narkotika... 

Anonymous poster hash: 9f5c9...0a7

 

 

Skjønner du poenget med alkohol da? Skjønner du poenget med godteri? Skjønner du poenget med hva som helst, som gir deg noen form for nytelse? Der har du svaret. Nytelse. 

Anonymous poster hash: 68f25...2fb

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...