Gå til innhold

Herpes I og Herpes II


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Litt dumt kanskje, men jeg vet at herpes I  som munnsår kan smitte til kjønnsområdene. Og omvent. Men er det slik at man da smitter fra kjønn til kjønn med herpes I ?

Og er utbruddene alltid på samme sted?  Slik at om en får sår på venstre side av kjønnsleppene så er det alltid der man får sår?



Anonymous poster hash: 14a0d...5e5
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Det kan smitte fra kjønn til kjønn, ja, både herpes 1 og 2. De smitter begge til både underliv og lepper, de er ikke kresne. Det er ofte en side man får det på, men ikke alltid.

Anonymous poster hash: 1deaf...bf3

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har fåt ett sår i rumpehullet, men har aldri hatt analsex hvordan kan det ha seg?

Det er utrolig vondt og jeg har ikke bæsjet på flere dager, er helt oppblåst. Hva skal jeg gjøre???



Anonymous poster hash: 14a0d...5e5
  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Jeg har fåt ett sår i rumpehullet, men har aldri hatt analsex hvordan kan det ha seg?Det er utrolig vondt og jeg har ikke bæsjet på flere dager, er helt oppblåst. Hva skal jeg gjøre??? Anonymous poster hash: 14a0d...5e5

Hva med å kjøpe Xylocain snertestillende krem, samt krem mot herpes (Antix tror jeg den heter). Begge kan du kjøpe på apotek.

Anonymous poster hash: 1deaf...bf3

AnonymBruker
Skrevet

Og det hender man får utbrudd rundt anus, selv om man ikke har analsex. Kanskje partnerens sår/sprekker var i nærheten under sex.

Anonymous poster hash: 1deaf...bf3

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...