Gå til innhold

Porno i hverdagen..


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hvor ofte bruker du porno?

Kjønn, alder, bruker du det alene eller med partner?

Eventuelt hvis du bruker alene og har partner vet din partner om at du bruker porno?

Anonymous poster hash: 2ca5c...a7b

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har aldri brukt det med partner, har bare funnet jenter som misliker porno sterkt. Når jeg er singel eller må komme så skjer det, hvor ofte? Engang daglig sånn ca.

Skrevet

Er singel (35), og det blir vel et klipp eller to som oppvarming til en tørrtrening kanskje tre / fire ganger i uka.

AnonymBruker
Skrevet

kanskje én gang i måneden, når jeg belønner meg selv med en runk. da liker jeg gjerne å kjøre på i en til to timer. runker ikke ellers.



Anonymous poster hash: db6c6...110
AnonymBruker
Skrevet

34 og gift. Bruker det nå og da for å få orgasme, har funnet et klipp på youporn med en mann som stønner noe så deilig. Kommer hver gang med han. En tysker som sier og stønner " ich kommen, ich kommen.....ahhhh." Deilig. Bruker ikke prono med mannen, vi liker ikke de samme tingene. Ofte tenker jeg på de i scene satte ting som jenten kanskje ikke har lyst til å gjøre.

Anonymous poster hash: 3fe59...b22

AnonymBruker
Skrevet

Nå som singel, 1-2 klipp en gang i mnd ca. Tipper det er like ofte i forhold, men da ser vi på flere klipp mens vi teaser hverandre. Jeg regner med å gjøre det samme i neste forhold også :)

Kvinne 30+

Anonymous poster hash: ad83a...c03

AnonymBruker
Skrevet

Jente, 20 år. Jeg ser vel et par ganger i uken. Det avhenger litt av stressnivået. Jeg har ingen partner, så jeg ser alene. Jeg vet ikke helt hva jeg tenker om å se porno med en eventuell partner. Er dette vanlig?



Anonymous poster hash: 6a268...d51
AnonymBruker
Skrevet

 

kanskje én gang i måneden, når jeg belønner meg selv med en runk. da liker jeg gjerne å kjøre på i en til to timer. runker ikke ellers.

Anonymous poster hash: db6c6...110

 

Hvorfor ikke?

Anonymous poster hash: 6a268...d51

Skrevet

Mann. 30 år. Høy libido og liberal på det seksuelle plan, men ser ikke på porno. De få gangene jeg gjør det minnes jeg på hvorfor ikke.

:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...