sommerfuglene Skrevet 6. september 2004 #1 Skrevet 6. september 2004 Vi kunne tenkt oss å reist bort en helg uten barn, og bare hatt litt tid for oss selv. Har du et forslag om hvor man kan reise å pleie kjærligheten en helg uten at det koster skjorta?! :klø: Det er liksom det med de pengene :evil: , ellers er det jo kjempe mange steder jeg kunne tenkt meg å reise!!!
Gjest baby-E Skrevet 7. september 2004 #2 Skrevet 7. september 2004 lån dere en hytte av noen dere kjenner (eller om dere har egen..) Reis bort en helg, lagh god mat, nyt god vin , og nyt hverandre! Kanskje ikke det mest spennende reisemålet, men da får dere hvertfall tid for dere selv, for en billig penge
Bridget Jones Skrevet 7. september 2004 #3 Skrevet 7. september 2004 hva med og reise til danmark med en av disse ferjene. kjøpe god mat og kose dere på lugaren. turene der for man jo nesten gratis
Arkana Skrevet 7. september 2004 #4 Skrevet 7. september 2004 Ta båten til København. To rolige dager/netter på båten, spis god mat og slapp av, og så har dere 8 timer i København til opplevelse eller shopping.
maiia Skrevet 7. september 2004 #5 Skrevet 7. september 2004 Nå utover er det jo fine høstfarger på fjellet, så hva med å leie/låne hytte. Det er jo kjempekoselig å gå turer i fjellet, og så kose seg med god mat,vin m.m. med fyr på peisen. Her har de ganske rimelige hytter til leie over hele landet: www.statskog.no
Gjest Anonymous Skrevet 10. september 2004 #6 Skrevet 10. september 2004 Lite forslag til deg: Jeg og min sambo var på Hankø Hotel & Spa http://www.hanko.no/ forrige helg. Dro dit på lørdag og var der til søndags ettermiddag. Kjempedeilig. Vi "klasket" litt tennis, bare på gøy. Gikk lange turer. Koste oss i bassenget...og i boblebadet. Var veldig romantisk i boblebadet sent på ettermiddagen lørdag, bare vi som var der og så var det dempet besysning med masse farger som skiftet i boblebadet. Og tok hver vår SPA time. Eller dere kan ligge å sløve på rommet innimellom med en god bok, eller se tv i senga. Kan anbefales.
liv Skrevet 10. september 2004 #7 Skrevet 10. september 2004 kom hjem fra køben i dag. Kan absolutt anbefalles..
Samantha Skrevet 11. september 2004 #8 Skrevet 11. september 2004 Det fins faktisk veldig mange billige alternativ om en vil litt lenger vekk. Weekend i Barcelona, Paris, Madrid o.l trenge ikkje koste skjorta lenger. Uansett, både hyttetur og hotell med SPA høyrest deilig ut! Det er ikkje aktuelt å sende ungane vekk då? Ha heile huset for seg sjølv og gjere akkurat det dokke vil når dokke vil er jo både deilig og gratis.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå