Aelwyn Skrevet 13. september 2004 Forfatter #21 Skrevet 13. september 2004 Jeg har gått ned 1,5kg! Måtte gå på vekta i sta sammen med lillebror... He he... Er litt stolt da! Så håper bare det fortsetter slik!
Gjest baby-E Skrevet 13. september 2004 #23 Skrevet 13. september 2004 Så artig da! Lykke til videre!
Aelwyn Skrevet 18. september 2004 Forfatter #24 Skrevet 18. september 2004 Er fremdeles 1,5kg lettere... Ble nok litt mye kos etter jeg fant ut om vekt nedgangen. I dag skal jeg kose meg litt, så blir det på igjen fra i morra. (Spiser sunn frokost og lunsj, men skeier ut litt til middag, og med litt nammis i kveld )
Gjest Gjesta Skrevet 18. september 2004 #25 Skrevet 18. september 2004 Ha en fin helg! (Uten de STORE utskeielsene! ) K
Aelwyn Skrevet 23. september 2004 Forfatter #26 Skrevet 23. september 2004 Jeg er på 82,5-83kg! Så det går nedover, til tross for at jeg har kost meg litt med nam denne uka. Dette går rette veien! (Skal skjerpe meg nå fremover og ikke spise søtt i tillegg!) Med denne farta så er jeg vel nede på 70 kg til jul! Jippi!!!!
Gjest Gjesta Skrevet 23. september 2004 #27 Skrevet 23. september 2004 SÅ BRA! Sånt er godt for videre motivasjon! :D Og du, takk for pm med tips! K
Arkana Skrevet 24. september 2004 #28 Skrevet 24. september 2004 Her renner det av skjønner jeg! Man skal kose seg da, tror det er mye vanskeligere med total avholdenhet enn hvis man vet man kan nyte noe godt når man virkelig har lyst! Ønsker deg en god og slankende helg. :-)
Aelwyn Skrevet 30. september 2004 Forfatter #29 Skrevet 30. september 2004 Vekta har stått stand by denne uka... Kan det ha noe med at jeg var ute og drakk øl i helga? Sikkert... Pluss at jeg spiste litt mer fy fy pga tante rød kom for 3gang på 1mnd! :evil: Men, jeg gir ikke opp!!!
Gjest Trulselinemor Skrevet 1. oktober 2004 #30 Skrevet 1. oktober 2004 Hei! Jeg ville bare stikke innom deg for å ønske deg en kjempe flott helg. Klem fra meg :klem2:
Cr@sh Skrevet 3. oktober 2004 #31 Skrevet 3. oktober 2004 Ønsker deg lykke til! Høres ut som om motivajonen er på topp da... og det er bra... Når det gjelder å "sprekke", så har jeg tro på at dersom man har fryktelig lyst på noe søtt... så er det lov å ta seg en stripe kvikklunsj eller en rute melkesjokolade. Bedre å ta den lille biten du har så lyst på, enn å spise 2 yoghurter, 4 epler, litt rosiner, en havrekjeks og en håndfull druer +++ før du har stilt søthungeren. Faren er jo selvsagt at det ikke blir med den ene biten da... :klø: Kunne trengt å gå ned noe kilo selv jeg... i hvert fall skjerpet meg betraktlig når det gjelder "snoping". Må nok innom her i ny og ne... kanskje får jeg inspirasjon av deg... Hold oss oppdatert da... og igjen; LYKKE TIL!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå