Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Heisann

Lurer på å kjøpe shampoen+balsamen, men kunne tenke meg å høre fra andre som evt. har prøvd de først.. Har veldig tykt hår (og uregjerlig synes jeg) med litt fall i, men vil at det skal ligge FLATT og være noenlunde glatt. Har prøvd Redkens All Soft før, synes den var grei hverken mer eller mindre. Kom gjerne med andre forslag også!

Julie.

Videoannonse
Annonse
Gjest Ethereal
Skrevet

Jeg har den skumsprayen, men bortsett fra lukta, liker jeg den ikke noe særlig. Håret blir matt og seigt av den, og det vil du vel ikke oppnå? Jeg har generelt blitt skuffet av det jeg har prøvd fra TIGI; stilige flasker og lukter godt, men der stopper det stort sett.

Skrevet

Helt enig med Ethereal der ja...håret blir helt håpløst, seigt og klissete...yuck...anbefaler den absolutt ikke! Ikke så enkel å fordele heller..skumspray..funker ikke helt for min del! :-?

Skrevet

Pokkern! Da dropper jeg den. Andre merker å anbefale?

Gjest Ethereal
Skrevet

Hvis du vil temme brusete hår, kan du enten prøve Oleo-Relax-serien fra Kerastase, eller Smooth Down fra Redken.

Skrevet

jeg har krusete , tykkt hår med naturlige krøller... Det som funker på håret mitt er som følger

Tigi control freak shampoo ( lukter heslig, men resten av gjennomgangen fjerner lukta)

Loreal intense repair ( bananlukt)..gul

Loreal structurizing fibre gel

Tigi curl jam

Helt til sutt tar jeg en liten dæsj vlack and white pomade og drar igjennom håret.

Ikke noe frus.

Jeg bruker seff ikke alle disse produktene samtidig men.

Gjest Julie i.i.
Skrevet

Takk for svar, skal huske de til neste gang. Endte opp med shampo og balsam fra Nicky Clarke. Dusjet tidligere i kveld og håret virker faktisk lovende. Glatt og ikke brusete :-)

Skrevet
Takk for svar' date=' skal huske de til neste gang. Endte opp med shampo og balsam fra Nicky Clarke. Dusjet tidligere i kveld og håret virker faktisk lovende. Glatt og ikke brusete :-)[/quote']

Hvilken type shampo/balsam fra Nicky Clarke kjøpte du?

Gjest Julie i.i.
Skrevet

Moisture Sensation shampoo og Supershine conditioner. Håret ble mykt, glatt og velduftende :-)

Julie.

Skrevet

ÅÅ... det hørtes fristende ut...må testes...er så lei av shampo som lukter fælt...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...