Gå til innhold

Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hvorfor mener så mange at man skal straffe barn om de banner?

Jeg personlig synes ikke banning er noe fint, men skjønner heller ikke hvorfor det skal reageres så voldsomt på , samme når det er banning på tv, da vil mange sensuerer det. (nå snakker jeg ikke om banning som å kalle andre og slikt da).



Anonymous poster hash: e2d07...6e9
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Banning er fint.



Anonymous poster hash: cc190...8dc
  • Liker 1
Gjest Castielz
Skrevet

Banning er noe alle lærer til slutt uansett.

AnonymBruker
Skrevet

Straffe? Hva mener du (at andre mener) er straff? I vårt hus er det strengt forbudt å banne, og jeg påpeker det hos andre barn hjemme her også. Og voksne, hvis det er min mann eller bror, eller nære venner. Men straff har jeg til nå ikke utdelt. Bare en "det er ikke fint å si, du kan si noe annet/ sånn snakker vi ikke".

Anonymous poster hash: 2163f...946

AnonymBruker
Skrevet

Foreldrene mine banner i hytt og pine - og har gjort det siden jeg var bitte liten. Fikk noen saftige gloser om hvor stygt det er å banne når jeg begynte..

Anonymous poster hash: aea8e...f8c

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...