Gå til innhold

Kiropraktorbehandling


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg sliter en del med daglig hodepine, tensjonshodepine og migrene, har nesten prøvd alt. Det siste som mangler er kiropraktor. Nå skal jeg sette ingang med kiropraktorbehandlig mot kronisk hodepine/tensjonshodepine og migrene.

Jeg lurer bare på om det er noen andre her som har prøvd ut kiroprkterbehandlig mot dette, merket du eventuelt noe bedring?



Anonymous poster hash: 3d881...5a8
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Gikk til kiropraktor med vond nakke og skulder. Det hjalp godt mot smertene men fjernet ikke årsaken til at jeg fikk vondt, så etter et par dager var det vondt igjen. Gikk da tilbake til kiropraktor for mer behandling. Gikk to ganger i uka. Temmelig dyrt i lengden selv om jeg kun betalte egenandel.

Anonymous poster hash: 6c6c6...60c

AnonymBruker
Skrevet

jeg gikk til kiropraktor for akkurat dette og ble værre, tror jeg aldri i verden har hatt så vondt i hodet og musklene rundt etter den behandlingen, og etter 3 uker var alt som "normalt" igjen vanlige smerter som jeg heller velger leve med.


Anonymous poster hash: c72ee...d37



Anonymous poster hash: c72ee...d37

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...