Gå til innhold

billigste hybel, hvor i landet?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg er villig til å flytte hvor som helst i landet, til og med kautokeino, men da blir det vel raskt dyrt igjen mtp man kanskje må ha lappen og bil (om det ikke ofte går buss)..Så er det vel ikke så mange jobbmuligheter, og jeg må prøve å få en 100% jobb helst.

Jeg kan bo i kollektiv selvfølgelig, men trenger å finne et til lavest mulig pris. Helst under tretusen. Har hørt noen betale 1500kr for kollektiv, men da kjenner de gjerne de som eier det/bor hos kjæreste. Det har jeg dessverre ikke.

Når jeg søker på finn.no så går det ikke ann å trykke av for ''hele norge'' så vidt jeg vet. Jeg kan lete mye selv, men det begynner å haste for jeg må flytte etter sommer, blir kastet ut. (om dere skulle spørre om ikke foreldrene mine kan hjelpe meg, bidra med noe)

Noen som kan gi link til noe eller komme med tips til andre sider enn finn?

Prøver også og spare til lappen og vurderer ta opp lån, men jeg må jo også ha bil, så må være et sted det går buss noen ganger om dagen.

Om noen orker å hjelpe setter jeg stor pris på det.



Anonymous poster hash: 7f2e0...867
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Her får du sett annonser på finn.no fra hele landet. Mange som legger ut 1kr i pris, men det er for å få oppmerksomhet, så det kan hende at du må lete litt nedover likevel. Sjekk også ut hybel.no.

Anonymous poster hash: 4381f...c9b

Ja har merket at folk gjør slik :glare: Skulle ikke vært lov siden de ''jukser'' seg til øverst i søkeresultatet. Så en til 500kr i kollektiv med mange folk, men det var hele 5000kr i mnd når jeg klikket meg inn. I kollektiv :omg:

Takk for tips:)

Anonymous poster hash: 7f2e0...867

AnonymBruker
Skrevet

Ja har merket at folk gjør slik :glare: Skulle ikke vært lov siden de ''jukser'' seg til øverst i søkeresultatet. Så en til 500kr i kollektiv med mange folk, men det var hele 5000kr i mnd når jeg klikket meg inn. I kollektiv :omg:

Takk for tips:)

Anonymous poster hash: 7f2e0...867

Ja, ikke sant... Men det er jo likevel en del som er verdt å kikke på, feks:

http://www.finn.no/finn/realestate/lettings/object?searchclickthrough=true&finnkode=57243184

http://www.finn.no/finn/realestate/lettings/object?searchclickthrough=true&finnkode=57720329

http://www.finn.no/finn/realestate/lettings/object?searchclickthrough=true&finnkode=57591271

http://www.finn.no/finn/realestate/lettings/object?searchclickthrough=true&finnkode=54321597

Du kan også krysse av på siden for når du vil at det skal være tilgjengelig, hvis du har en spesifikk dato du må være ute. Anbefaler virkelig å begynne med å kontakte utleiere med en gang, da er det større sjanse for å få napp. Lykke til!

Anonymous poster hash: 4381f...c9b

Skrevet

Prøv halvsmå vestlandssteder som sogndal og volda. Visstnokk bra studiemiljø og ikke så alt for dyrt å bo.

Skrevet

Kristiansand, om du liker litt større byer. Tviler på at noen andre byer av størrelse i Norge er særlig mye billigere. Relativt billig i andre sørlandsbyer også, som f.eks. Grimstad.

AnonymBruker
Skrevet

Jeg vet på hybler/leiligheter i Hardanger til rundt 2000 pr måned, noen inkludert strøm til under 3000.

De fleste av disse havner i lokalavisa og ikke på finn.no

Anonymous poster hash: a9532...f4b

AnonymBruker
Skrevet

Gå på finn.no, "til leie" og trykk "søk" uten å skrive noe i søkefeltet. Så velger du pris: 1-6000 kr, og kan gjerne fylle inn fra 500-1000 på fra, så slipper du å få opp alt tullet til 1kr og garasjene. Så huker du av på hybel, leilighet, rom i bofelleskap. Så skal det være rimelig enkelt for deg å finne det du ser etter:)



Anonymous poster hash: 2f82e...983

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...