tørkestativ Skrevet 24. februar 2015 #1 Skrevet 24. februar 2015 Sliter utrooolig med oppblåst mage...ikke nødvendigvis mye luftplager men at magen er så stor. har fått flere spørsmål om jeg er gravid (noe jeg ikke er). kuttet ut brød for en uke siden men har ikke merket noe effekt av det... noen som er i samme situasjon eller har noen tips?
AnonymBruker Skrevet 24. februar 2015 #2 Skrevet 24. februar 2015 Foodbaby? Anonymous poster hash: 029b5...f86
tørkestativ Skrevet 24. februar 2015 Forfatter #3 Skrevet 24. februar 2015 haha, jeg og kjæresten min pleier å tulle med det etter vi har spist men jeg kan drikke et glass saft feks å bli kjempe oppblåst. eller spise en banan og se gravid ut... veldig skjemmende, går ikke i trange klær lenger..
AnonymBruker Skrevet 24. februar 2015 #4 Skrevet 24. februar 2015 Kjenn skikkelig etter om du blir verre, bedre eller ikke merker noe forskjell på maten du spiser. Sukker, mye frukt, melk, dårlig fett (dårlige dressinger og den slags), kaffi kan gjøre ting verre for noen. Men du må nesten kjenne på det litt selv, folk reagerer ulikt. Du kan kjøpe en pose anis-krydder og bruke som te. Ingefær, lakris, grønn te, fennikel kan hjelpe. Anonymous poster hash: b97de...446
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå