Embr Skrevet 24. februar 2015 #1 Skrevet 24. februar 2015 Hei. For to dager siden kjente jeg at jeg hadde forferdelig vondt på innsiden av låret, og det føltes ut som en kvise. Det ser ut som en kvise også, men når jeg klemmer rundt den er det helt hardt kanskje to-fre cm rundt også, slik som noen myggstikk blir. Og det gjør veldig vondt når jeg tar på det, og det kan også klø veldig. Noen som vet hva dette kan være?
Djungelvrål Skrevet 24. februar 2015 #2 Skrevet 24. februar 2015 En barberkul som jeg kaller det kanskje? En infisert hårsekk
Gjest Veritaserum Skrevet 24. februar 2015 #3 Skrevet 24. februar 2015 Husker ikke hva det heter, sliter med slike selv. For all del IKKE klem på den, da får du et stort, stygt arr som er blå/lilla i flere måneder. Og pusset som er inni kan føre til smitte og du får flere (har jeg hørt, aner ikke om det er sant). Men ikke klem på den, ta et plaster over også venter du til den går ned. Bruk kroppsskrub for å unngå å få flere.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå