AnonymBruker Skrevet 8. februar 2015 #1 Skrevet 8. februar 2015 Trodde aldri dette skulle bli et tema, da jeg i 22 år har vært helt gaaal etter mannfolk.. Men det siste året har jeg begynt å kjenne en viss form for tiltrukning til kvinnfolk. Egentlig ganske rart, for når det kommer til oralsex osv så elsker jeg å utføre (har kun vært borti mannfolk) men når det kommer til at de freks skal slikke meg så sier jeg stopp. Har kysser jenter på fest, men det har vært venninner så det er jo ikke å sammenligne.. Er veldig usikker.. på alt. Har en sinnsykt til crush på A Hammerseng- Edin.. haha😂 Jeg er ei veldig jente-jente, men synes måten hu er på er så sykt digg😍 Gro er også sykt turnon, men tror jeg liker ei litt sånn gutte-jente. Er sammen med en helt fantastisk fyr. Forholdet er forholdsvis ferskt og jeg får ofte høre at jeg er sammen med bygdas kjekkeste gutt, noe jeg er enig i. Men lel, så drømmer jeg om ei jente.. Blir jo kåt på gutter... men også på jenter.. Drømmer meg bort av og til i tankene.. Det å rote med ei jente ute på byen, dra hjem å rote, og kanskje noe mer 😁 Dette er som sakt utrolig nytt for meg, og også skummelt da det er så uvant. Kan det hende jeg er bifil? Vet liksom ikke om dette er noe jeg kan si til bestevenninna mi/venninner da jeg først og fremst et veldig usikker på hva dette er, og fordi jeg er ikke helt den typen jente som folk tror er lesbisk og forventer å høre det fra. Er som sakt veldig jente-jente.. Anonymous poster hash: e2d65...3af
Gjest Coolaid Skrevet 8. februar 2015 #2 Skrevet 8. februar 2015 Det er vel bare å finne ut. Men for all del, gjør det på en positiv måte. Ikke gå bak ryggen på kjæresten din.
Em11mily Skrevet 8. februar 2015 #3 Skrevet 8. februar 2015 Trodde aldri dette skulle bli et tema, da jeg i 22 år har vært helt gaaal etter mannfolk.. Men det siste året har jeg begynt å kjenne en viss form for tiltrukning til kvinnfolk. Egentlig ganske rart, for når det kommer til oralsex osv så elsker jeg å utføre (har kun vært borti mannfolk) men når det kommer til at de freks skal slikke meg så sier jeg stopp. Har kysser jenter på fest, men det har vært venninner så det er jo ikke å sammenligne.. Er veldig usikker.. på alt. Har en sinnsykt til crush på A Hammerseng- Edin.. haha Jeg er ei veldig jente-jente, men synes måten hu er på er så sykt digg Gro er også sykt turnon, men tror jeg liker ei litt sånn gutte-jente. Er sammen med en helt fantastisk fyr. Forholdet er forholdsvis ferskt og jeg får ofte høre at jeg er sammen med bygdas kjekkeste gutt, noe jeg er enig i. Men lel, så drømmer jeg om ei jente.. Blir jo kåt på gutter... men også på jenter.. Drømmer meg bort av og til i tankene.. Det å rote med ei jente ute på byen, dra hjem å rote, og kanskje noe mer Dette er som sakt utrolig nytt for meg, og også skummelt da det er så uvant. Kan det hende jeg er bifil? Vet liksom ikke om dette er noe jeg kan si til bestevenninna mi/venninner da jeg først og fremst et veldig usikker på hva dette er, og fordi jeg er ikke helt den typen jente som folk tror er lesbisk og forventer å høre det fra. Er som sakt veldig jente-jente..Anonymous poster hash: e2d65...3af Du er ikke bifil bare fordi du tenker på jenter.Du må prøve for å være sikker.Selv haddde jeg samme tanker som deg og gjorde noe med det.Var himmelsk å slikke musa ttil en jente men det ble med bare en gang,Så jeg er ikke bifil.Var nok helst att jeg var nyskjerrig på det ukjente.Prøv så blir du sikker :-)
AnonymBruker Skrevet 8. februar 2015 #4 Skrevet 8. februar 2015 Det er vel bare å finne ut. Men for all del, gjør det på en positiv måte. Ikke gå bak ryggen på kjæresten din. Fins vel ingen positiv måte å gjøre det på når hun har kjæreste. Med mindre han er en av de gutta som sikler ved tanken på to jenter sammen. Prøv så blir du sikker :-) Hun har kjæreste. Anonymous poster hash: f6c2f...1de
Gjest Coolaid Skrevet 8. februar 2015 #5 Skrevet 8. februar 2015 Fins vel ingen positiv måte å gjøre det på når hun har kjæreste. Med mindre han er en av de gutta som sikler ved tanken på to jenter sammen. Hun har kjæreste. Anonymous poster hash: f6c2f...1de Selvfølgelig er det det. Si det som det er. Snakk med kjæresten og få forståelse, vær åpen.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå