Teriyaki Skrevet 6. januar 2015 #1 Skrevet 6. januar 2015 (endret) Hei. Noen som vet hvor lenge oljemaling holder? Har en boks med hvit oljemaling til vinduskarmer stående, men den tror jeg ble åpnet oktober 2010. Er denne ødelagt, eller er det bare å røre godt så kan vi bruke den? Endret 6. januar 2015 av Teriyaki
AnonymBruker Skrevet 6. januar 2015 #2 Skrevet 6. januar 2015 Spør på en malings selgende butikk. Varierer fra merke til merke ogom boksen har vært helt tett.Anonymous poster hash: ab7ed...960
Gjest Gjest_Calavi Skrevet 6. januar 2015 #3 Skrevet 6. januar 2015 Rør opp og lukt på malingen. Om den lukter, og ser ut som den skal er det bare å kjøre på Men, holdbarheten er som regel satt til 1 år mener jeg, så du mister altså reklamasjonsretten din.
Teriyaki Skrevet 7. januar 2015 Forfatter #4 Skrevet 7. januar 2015 Rør opp og lukt på malingen. Om den lukter, og ser ut som den skal er det bare å kjøre på Men, holdbarheten er som regel satt til 1 år mener jeg, så du mister altså reklamasjonsretten din. Okei. Får be min samboer om å lukte på den. Koster vel uansett ikke så mye for en liten boks oljemaling, så kanskje like greit å kjøpe ny siden det skal på vinduskarmer i våtrom..
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå