Gå til innhold

Grunnlag for et forhold?


Fremhevede innlegg

Skrevet

Jeg styrer litt med en fyr nå... Vi treffes regelmessig og har sinnsykt deilig sex!! Vi tenner helt sykt på hverandre... Er dette et bra grunnlag for å bli kjærester?

Anonymous poster hash: 94a67...cc8

Videoannonse
Annonse
Skrevet

God sex i seg selv er bra, men ikke tilstrekkelig for et godt forhold, i alle fall. Så det kommer an på hva du ser for deg - hvis du ønsker et langt forhold må mer på plass. Hvordan han får deg til å føle deg når du er med ham, hvordan han oppfører seg overfor deg (tar han hensyn? viser han at han bryr seg om hvordan du har det?), prater dere godt sammen? Har dere felles interesser? Osv., osv.



Anonymous poster hash: b4b5f...1bb
  • Liker 1
Skrevet

Nei, fytti.. God sex, det hørtes ut som et grusomt grunnlag for et kjæreste-forhold!



Anonymous poster hash: 625a0...f5b
Skrevet

Nei, fytti.. God sex, det hørtes ut som et grusomt grunnlag for et kjæreste-forhold!

Anonymous poster hash: 625a0...f5b

😂😂

Anonymous poster hash: a41d4...09a

Skrevet

Jeg hadde håpet at det var et grunnlag i allefall:) vet jo at det er litt andre ting som også spiller inn.... Men jeg vet også av tidligere forhold at når jeg har mistet lysten på sex med vedkommende, så har også forholdene skjert seg.

Anonymous poster hash: a41d4...09a

Skrevet

God sex er helt king kong! men kjenn litt etter, bør være noe mer der og :P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...